Opinie o Pala Dystrybucja Bogusław Pala w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pala Dystrybucja Bogusław Pala. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pala Dystrybucja Bogusław Pala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pala Dystrybucja Bogusław Pala w Szczecin

Michał Nowy wpis

Czy firma zapewnia umowę od pierwszego dnia pracy?

nelson Nowy wpis

to byłaby wielka szkoda @mikołaj. Ale myślę że ciągle się trzyma bo zmieniali wpis w KRS w listopadzie.Pracowałem w podobnej firmie w Radomiu i myślałem że tu się zaczepię

autoCOS Nowy wpis

kupuje w pali dosc czesto. moim zdaniem o upadlosci to tylko plotki ale niestey w firmie panuje wszechobecny (usunięte przez administratora) gdyby nie pan [usunięte przez moderatora] i pan [usunięte przez moderatora] to nie bylo by po co tam przychodzic a co do zarobkow to moge powiedziec tylke ze s-klasa nie jest tania :)

Marc Nowy wpis

A jakie sa zarobkitakie jak podał anonim czy inne????

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pala Dystrybucja Bogusław Pala się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
klient

Fajna firma , maja sporo na magazynie i wielu moich kolegow tam kupuje . Fachowi , super sprzedawcy , Polecam naprawde .

prac

Ciekawe , kto pisze takie banialuki . Jestem sprzedawca w Pala i w tym roku stazu nie przeszlo 2 nowych handlowcow , a jednego sprzedawce zwolnili , bo nie mial wynikow . Ponadto nic wiecej . Polityka firmy jest jasna i nie walczy o zadne przetrwanie , tylko o zwiekszenie obrotow , bo konkurencja jest spora . Facet cos zieje nienawiscia i cos mu sie nie powodzi . Lepiej niech nie pisze tylko idzie gdzies do roboty .

dzik

Pracuję w tej firmie kilka lat i widzialem dopiero 1 kontrole sanepidu , zreszta bez problemow . Na magazynie nigdy nie pracowalo wiecej niz 5 osob . Polityka kadrowa jest klarowna , Czlowiek bez wynikow musi odejsc . Niedobre opinie pisze zawsze ten sam anonim , pewnie wyrzucony za brak wynikow . Kierowcy nie zmienili sie od ca 2 lat . Premie wyplacane sa regularnie tym co je osiagneli . Facet troche smieszny w swej nienawisci i klamstawach . Wczytajcie sie , a potem przyjdzcie do firmy , popytajcie . Pewnie ludzie nie beda chcieli nawet komentowac tych bzdur .

dobrze powiedziane , chcialem dodac słowo [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-08-24 07:23:42 Witam, Przestrzegam przed rozpoczęciem pracy w firmie Pala Dystrybucja. Jeszcze pare lat temu firma godna polecenia w tej chwili walczy o przetrfanie wyzyskując pracowników zwłaszcza dopiero co przyjętych zarówno na magazynie, kierowców czy przedstawicieli handlowch. W przeciągu lipca i sierpnia 2011 przewineło się przez firme 4 nowych handlowców, 12 nowych na magazynie i z 7 kierowców 70% odeszło przy pierwszej nadażającej się okazji reszta została zwolniona z dnia na dzień. Bez względu na stanowisko praca na umowę zlecenie niby ze na okres 6 miesięcy a tak naprawde na umowe o prace trzeba poczekać tak z 5 lat! Zarobki magazyn do 1200 zł/netto, kierowca 1200-1400, handlowiec 1200-1500. Nie liczcie na premie bo ich nie ma nawet na handlowcu....W firmie panuje wieczny bałagan i comiesiećzne wizyty sanepidu. Jesli zostałeś zaproszony/a na rozmowe nie idz szkoda czasu i nerwów wszystkie słowa Pana [usunięte przez moderatora] warte tyle co zeszło roczny śnieg - ładnie to ujmując :) zgodzę się ze słowami kolegi/koleżanki syf i bałagan i kierownik dupowłaz Pana [usunięte przez moderatora] a o zarządzaniu firmą zero pojęcia firma w najblirzszym okresie moim zdanie padnie zero motywacji ludzi do działania i sensownego planu do rozwoju firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Pala Dystrybucja Bogusław Pala - Szczecin

Pala Dystrybucja Bogusław Pala
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Santocka 39
    71-083 Szczecin