AKM promo tech sp. z o. o.

Będzin

Opinie o AKM promo tech sp. z o. o.

dziz_bedzin 2010-06-02 09:50:20
Pracowałam przez AKM w firmie produkcyjnej na zasadzie tymczasówki w okresie 3 lat. Jest to godna polecenia firma. Miłe Panie, które tam pracują w obsłudze pracowników zawsze potrafią pomóc czy też rozwiązać problem pracowniczy. Wypłaty zawsze na czas. polecam wzzystkim
byly prac. 2010-08-31 19:03:48
przestan pisac takie bzdury bo jeszcze ktos w to uwierzy....ja sie przekonalem jak tam ludzi traktuja...ale jak sie idzie do pracy za 1400 brutto to ze startu maja cie za debila....ja pracowalem w electroluxie ...szwedzi maja cie tez za debila ze tyrasz na tasmie za taka kase wiecw sumie im sie nie dziwie...pracowalekm tam kilka miesiecy ale na szczescie znalazlem cos w swoim zawidzie cnc....a co do akm to agencja jak kazda po prostu jak tyrasz jest ok a jak masz problem to ci nie pomoga i spadowka
OLO 2011-04-21 14:53:18
Koles mówi o agencji AKM a nie o elektroluksie (usunięte przez administatora)!
AKM jest spoko! spoko ludzie i tyle w tym temacie!
fiodorek 2012-02-09 10:38:52
elektrolux hihihi taka sobie lekko smieszna firma ale akm niemoze za to odpowiadac jako agencja jest OK !!! mam sporo doswiadczenia z agencjami z czech oraz wloch i wiez mi ze jakbys tam trafil to musisz miec nerwy
Alek 2016-04-22 09:43:05
Witam, osobiście nie korzystałem z usług firmy AKM promo tech sp. z o. o., ale mój kolega z nimi wyjeżdżał i jest bardzo zadowolony. Ponoć płaca jest dobra, umowa zlecenie lub o pracę zależy od rodzaju stanowiska. Sam zastanawiam się czy nie aplikować.
Zostaw swoją opinię o AKM promo tech sp. z o. o. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKM promo tech sp. z o. o.