logo Provident - Polska S.A.

Provident - Polska S.A.

Zamość

Opinie o Provident - Polska S.A.

REJOWIEC 2013-06-21 23:11:57
Z USŁUG PROVIDENTA KORZYSTAM OD LAT I DO TEJ PORY BYŁEM ZADOWOLONY NATOAMIAST OD KĄD PANI [usunięte przez moderatora] MNIE SYSTEMATYCZNIE ODWIEDZA TO MAM SAME PROBLEMY. NIE PODOBA MI SIE JEJ LUZNE PODEJSCIE DO MOJEJ OSOBY BO MUSZE SIE TŁUMACZYC PRZED ŻONA I TEŚCIAMI CO DLA NIEKTÓRYCH MOŻE BYĆ SMIESZNE... PRZYJEZDZA ZE SWOIMI ZNAJOMYMI I TRAKTUJE MNIE JAK "DOBREGO" KOLEGE POPISUJĄC SIĘ DRWI Z DYREKTORÓW I OSTATNIO NAWET CHCIAŁA SIĘ ZAKŁADAĆ ŻE BĘDZIE JESZCZE DYREKTOREM... ŻAŁOSNA JEST W TYM BO WYPIECIE SIĘ PRZEŁORZONEMU TO RZADNA SZTUKA I NIE MA SIĘ CZYM SZCZYCIĆ P. [usunięte przez moderatora]!!! zAL ŻAL I WSTYD - BO REPREZENTUJĄC JAKIEŚ STANOWSKO TRZEBA REPREZENTOWAĆ JAKIŚ POZIOM! ZMIEŃCIE TO BO STRACICIE KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja 2013-06-23 03:00:55
jezeli mowimy o tej samej [usunięte przez moderatora] to mi nawet pomogla bo wiem jak nie placic i co zrobic zeby nie miec problemow z brakiem splaty...
Swój 2013-07-01 23:29:01
[usunięte przez moderatora] chyba nie widzieliście jej [usunięte przez moderatora] w świętokrzyskim na integracji... Nie jedna osoba się wstydu przez nią najadła i przez jej zachowanie więc wyobrażam sobie co się dzieje u ludzi :-( Że też współpracuję z ludźmi takiego pokroju - no cóż, nie ja ją zatrudniałem i nie mi ją zwalniać, aż wstyd jechać do ludzi... I dziwić się, że ludzie mają zaufanie do Providenta ale do pracowników już nie... Że też nikt tego nie zgłosił i nic z tym nie robią? Wstyd! Ale w końcu ktoś doniesie i będzie dym...
doradca 2013-07-27 22:50:36
REJOWIEC - 2013-06-21 23:11:57

Poproś o zmianę Doradcy klienta i nie jęcz jak baba. Swoją drogą ktoś tutaj robi "piękną" antyreklame pani [usunięte przez moderatora]
dddd 2015-07-02 20:58:10
słabo
lla 2016-05-19 21:52:15
teraz tez maja wiele ofert pracy na stanwosiko Doradcy klienta, jednak nie napisali niczego co byloby zwiazane z oferta pracy ponieważ, ogloszenie nie wyglada jak oferta, podany nr telfonu by zadzwonic i pytac lub wysyalc maila, zero warunkow wpsolpracy
Zostaw swoją opinię o Provident - Polska S.A. - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident - Polska S.A.