Opinie o STAL-SERWIS w Olsztynek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STAL-SERWIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w STAL-SERWIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAL-SERWIS w Olsztynek

Wiktoria Nowy wpis

Niedawne opinie o nich wyglądają całkiem spoko. Nawet ludzie chwalą. A ja zastanawiam się jak wygląda praca w biurze w takim razie? Faktycznie pracują tak też jakieś panie? I ile w sumie jest tam osób i czym muszą się zajmować? Wie ktoś?

Grucha Nowy wpis
@Wiktoria

Nic dobrego napewno cię tam nie czeka skoro nawet Ukraińcy spieprzyli i nigy nie wrócili :/

raff

Bardzo rzetelna firma, po drodze mojej kariery nie było absolutnie żadnych problemów.

Grucha Nowy wpis
@raff

Jako syn właściciela na ojca przecież nie będziesz psioczył ze ludzi ma za (usunięte przez administratora) jak każdy prywaciarz miscuzi

Hej

Przyjmują kobiety?

Wiktoria Nowy wpis
@Hej

Właśnie z ciekawości wbiłam na ich stronkę www i na jednym ze zdjęć w zakładce "o nas" stoi babeczka w kasku budowlanym z dwoma panami, to chyba coś sugeruje, ale może niech się wypowie ktoś kto serio wie? Ja obstawiam biuro, ktoś potwierdzi to przypuszczenie? ;p

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie STAL-SERWIS?

Realny

A czemu piszesz w jego imieniu , a może podszywasz się pod niego Panie R. Brak ci odwagi, przedstaw się kim jesteś

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w STAL-SERWIS się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Max

Słyszałem dobre opinie o tym pracodawcy, a czy ktoś orientuje się jak jest z umową i urlopami?

NICk

Wiele miałem pracodawców i było naprawdę zdecydowanie gorzej niż w Stal Serwis, warunki nie są aż tak bardzo zle..

gosc
@NICk

Miałem podobnie, jak dla mnie warunki w Stal Serwis są całkiem okej.

Realny

2000 to sprzątaczka

Edek

Mam zamiar złożyć CV na spawacza tylko tę opinię za za mało prawdziwe. Ile w tej firmie zarobi spawacz? Za 8 godzinny czas pracy.

JJ
@Edek

Jako spawacz- z uprawnieniami, czy bez?

tom
@Edek

2000

Henryk

Gdyby firma nie szanowała pracowników to z całą pewnością nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w STAL-SERWIS. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Emilia

Wasze zdania są tutaj bardzo sprzeczne. Co możecie konkretnego powiedzieć o warunkach pracy w STAL-SERWIS? Może jakieś plusy i minusy, co wam się podoba a co nie - komunikacja z kierownikami, zarobki, warunki BHP? Ciężko wyrabiać sobie opinie na podstawie komentarzy bez szczegółów...

Mak

najbardziej mi się podobają dogodne godziny pracy, mam po pracy czas na wzsystko nie jestem jakoś zbyt bardzo zmęczony, pracodawca nie jest zły , jesli ktoś ma doświadczenie jako operator maszyn to polecam prace w Stal Serwis

Emilia
@Mak

A jakie są te godziny pracy? Jest jedna zmiana dla wszystkich działów?

Rob

Zarobki są dobre no i dużym atutem firmy jest atmosfera w pracy. Pracodawca stawia na rozwój nie tylko firmy ale i pracowników. Raz miałem taką pracę, że przez rok stałem w miejscu jesli chodzi o stanowisko i rozwój ogólny. W Stal Serwis jest naprawdę okej. Polecam

Oscaer
@Rob

to prawda pracodawca stara się aby każdy mógł rozwinąć skrzydła, jednak po częsci zalezy od nas samych jak się przykładamy,jesli ktos się przykłada to naprawdę ma szansę w firmie odnieść sukces.

Oscaer

Firma jest naprawdę dobra, wynagrodzenie zawsze z czasem, praca jest stabilna, polecam.

korek
@Oscaer

Warto dodać też, że atmosfera nie jest zła, nie chodzi mi o jakieś relacje miedzy pracownikami, bo nie chodzi o to aby wszyscy byli dla siebie mili, ale szef stara się aby czas ubiegał w miłych warunkach

Koral
@Oscaer

potwierdzam, dobra atmosfera i dobre zarobki, praca nie jest trudna, są szkolenia, w ciągu godzin pracy ze wszystkim jesteśmy w stanie się wyrobić.

Opinia

Miałem w swoim życiu wielu pracodawców, jednak nigdzie nie było tak dobrej atmosfery jak w Stal Serwis.

Tom
@Opinia

potwierdzam, pracodawca jest naprawdę w porządku, co najwazniejsze wypłacalny

Tadsz
@Tom

to prawda pracuje sie po to aby zarabiać, nikt za darmo by nie pracował, a niestety też miałem w swojej karierze kilku takich pracodawców, az brak słow... w Stal Serwis warunki są zadowalające no i jest pensja na czas :)

Kuba

@Przeyjaciel Bobra Może to nie jest praca dla każdego? Firma jest dobrym pracodawcą!

Witek

Szkoda, że nie potrafimy doceniać tego co mamy a mamy dobra firmę! Może nie jest idealna ale nie ma ideałów.

przykre były pracownik

jeżeli masz zamiar tam pracować o zastanów się czy warto (usunięte przez administratora) duża rotacja z czegoś wynika

pracownik obecny
@przykre były pracownik

Człowieku o czym ty mówisz , sam pracuje tam juz od kilku lat i szanuje swojego pracodawce a on mnie , a płaci tyle na ile kto zasługuje. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Mariusz

Dlaczego na OLX sprzęt z tej firmy oraz hala wystawiona jest na sprzedaż ?? A zarazem szukają pracowników ??

Stal-Serwis
@Mariusz

Witam, jeśli ma Pan pytania zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam Zespół Stal-Serwis

Pracuję w firmie, wypłatę zawsze mam na czas, pieniądze te na które się umawiałem. A jak widzę takie opinie dodawane o 1:30 to zastanawiam się czy "jakoś" nie ma za dużo czasu i energii. Gdyby zużył je na pracę to może nie miałby problemów z pieniędzmi.

spawacz

firma zleca usuwanie negatywnych opinii na tej stronie

Zostaw merytoryczną opinię o STAL-SERWIS - Olsztynek

• Jak się pracuje w STAL-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy STAL-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STAL-SERWIS