ZŚM Wilmex

Gdańsk

Opinie o ZŚM Wilmex

anonim 2008-12-03 10:18:52
Słowa kojarzące się z ZŚM Wilmex solidna, profesjonalna,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska
Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieufni
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8 zl/h netto
Najbardziej podobało mi się w ZŚM Wilmex: że mogłem nauczyć się od podstaw pracy na obrabiarkach CNC
Najbardziej nie podobało mi się w ZŚM Wilmex: że stawka ;po miesiącu probnym nadal miała wynosić 8 zl/h netto
anonim 2013-01-16 01:56:56
Jeśli idzie o wynagrodzenie zgadzam się z kolegą. Niewątpliwym plusem pracy w tej firmie jest szybka możliwość znalezienia pracy gdzie indziej, warunkiem jest minimum rok pracy w Wilmex bo praktycznie w firmie zatrudnienie znajdują fachowcy. Jeśli komuś pasuje niewielkie wynagrodzenie to niewątpliwie praca tam jest wyjątkowo stabilna.
x 2013-03-07 09:35:19
NIW WYPISUJ BZDUR!!!(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ROBOTĘ TO MIEJ PRETENSJE DO SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gejcor 2016-04-20 09:24:19
Firma ciągla funkcjonuje i produkuje maszyny do przemysłu spożywczego @Jak. Po prostu nie szukają teraz osób do siebie.
Zostaw swoją opinię o ZŚM Wilmex - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZŚM Wilmex