" PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik

Łódź

Opinie o " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik

glajt 2014-06-09 19:31:46
Jeśli chodzi o wyposażenie --to samochody są dobrze wyposażone ...ale jeśli chodzi o ilość godzin pracy ... to musisz przygotować się na pracę ze znaczną ilością godzin ... a mimo to możesz nie spełnić oczekiwań pracodawcy ,który wtedy potraktuje cię ....Mimo umówionych kwot --nie zapłaci tyle ..Da tyle ile on uważa ...Czyli jest nieuczciwym pracodawcą --nie robi się z twarzy cholewy --jakieś zasady obowiązują ..Ale jak widać mamy pracodawców którym słoma z butów wystaje .. Jak chcesz robić z tą firmą interesy to wszystko na papier ..
glajt 2 2015-03-22 01:18:27
To firma w której pracownik nie ma praw a jedynie obowiązki.Jesli jesteś zdecydowany być niewolnikiem to polecam.
glajt 3 2015-12-01 21:22:55
To firma w której jeżeli pracownik się wykazuje to szef to docenia . Firma o dobrej pozycji na rynku . Szefostwo cały czas dba o jakość usług . Jeżeli chodzi o godziny pracy , jest dużo , ale za wszystkie masz zapłacone . Nikt tu nie jest niewolnikiem bo z szefem idzie się dogadać o wszytko tylko trzeba chcieć .
Teść 2016-04-21 14:44:15
No tak do Puchu na serwisanta jest całkiem niezła pula ofert w dodatku tak jak sam mówisz nie są szalenie wymagające, bywało dużo gorzej na rynku pracy
Zostaw swoją opinię o " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik