redwood recruitment limited

Scunthorpe

Opinie o redwood recruitment limited

anonim 2009-05-30 17:26:49
Nie polecam tej agencji.Pracowałam w tej agencji-płacą te najniższą i ciągle jakieś potrącenia.Zwalniają ludzi z dniana dzien.
Maniek 2009-10-27 12:05:20
Umowa którą ta agencja daje do podpisania to bzdura !!!!!
W punkcje umowy 2.2 i 6.7-jest mowa o tym,że te papiery które się podpisuje- mówi,że to nie jest żadna umowa o pracę i że każdy pracuje na własny rachunek!!!!!!!
Od każdej przepracowanej godziny pracy jest odciągane 1,17GPB-o czym nie ma mowy w umowie (jest to także nielegalne,ponieważ zarabia się najniższą w Anglii).W umowie jest mowa,że za każdą przepracowaną nadgodzinę nie muszą nam zapłacić.
Zarobki: szwaczka-90-120 funtów (przez pierwsze 6-10tygodnii) Tapicer-ok.160-200 funtów
To wszystko co p.[usunięte przez moderatora] przesyła w emailu o zarobkach to jedna wielka bzdura. Będzie do was dzwonił i dzwonił-do momentu podpisania umowy,a póżniej albo nie odbiera,albo zbywa.
Życzę powodzenia
Zostaw swoją opinię o redwood recruitment limited - Scunthorpe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie redwood recruitment limited