CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

Opinie o CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

Faktycznie ostatnie zapytanie o ERP pojawiło się ze trzy lata temu? A przynajmniej taki wątek widzę tu we wpisach… teraz na moduł kadr i płac poszukują, na stronie widoczna jest oferta. Ciekawią mnie aktualne warunki, zwłaszcza stawki. Czy je opiszecie? praca jest hybrydowa, wiec jaki sprzęt teraz się dostaje?

3letni Nowy wpis

To ja może trochę o minusach, jako że inni pisali wyżej jak jest kolorowo. Niestety wynagrodzenie nie jest konkurencyjne, o podwyżkę można się ubiegać raz w roku przy czym wysokość jej zależy głównie od tego jaki utarg udało się firmie wypracować - umiejętności i zaangażowanie są na dalszym planie. Ponadto jeśli odchodzi pracownik z wieloletnim doświadczeniem, to firma często nie ma argumentów, aby taką osobę zatrzymać. Atmosfera z biegiem lat robi się coraz bardziej korporacyjna. W projektach panuje często chaos na poziomie organizacyjnym i presja czasu, a większość obowiązków spychana jest na najniższy pion, czyli bezpośrednio na programistów. Firma też często sugeruje wyrabianie nadgodzin, które nie są dodatkowo opłacane, jeśli się odpowiednio nie upomnimy. Agile w firmie istnieje, ale nie jest przestrzegany z uwagi na przekraczanie deadline'ów - robi się wtedy napięta atmosfera i zadania dla programistów pojawiają się "z boku". O szkolenia też nie jest łatwo, firma tłumaczy się niskim budżetem i trzeba je sobie wywalczyć rozmowami. Współpraca pomiędzy działami również nie układa się najlepiej - każdy dział skupia się na swoim zakresie, a osoby próbujące usilnie coś zmienić w tym zakresie kończą najczęściej w innej firmie.

Irena

„ pakiet socjalny „Praca, Pasja, Przygoda” - zagraniczne wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne lektoraty języków obcych, karnet sportowy, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, pokój relaksu.” - takie info jest na ich stronie dotyczące dodatków. Przyznam szczerze ze brzmi to super. Ale aż za super haha :D czy faktycznie można liczyć na tak rozbudowany i ciekawy pakiet socjalny ? Czkam na info od pracowników !

TomTom
@Irena

Jest jeszcze coś, czego nie ma powyżej - świetna atmosfera :) Polecam!

Szymon Nowy wpis
@Irena

Tak, można jeszcze dodać krajowe wyjazdy integracyjne, np. kilkudniowe wyjazdy w góry (wg mnie najlepsze), wyjazdy na spływy kajakowe, wyjazdy na narty (najczęściej za granicę), oczywiście w pełni płatne przez firmę. W ramach pokoju relaksu ping pong, konsola z ekranem, piłkarzyki. Reszta tak, jak opisałaś.

@Szymon

Bardzo fajnie brzmi, integracja w takim razie pełną parą :) Dbają też tak o pracownika w innych kwestiach? Wynagrodzenie też jest atrakcyjne? Co z premiami, podwyżkami? Trafiłem tutaj z ogłoszenia, szukali analityka biznesowego, ale widzę, że spóźniłem się z rekrutacją. Wiesz może, czy często firma szuka osób do zespołu?

Mańka

I na tej wspomnianej atmosferze opinie się kończą? Co z tegorocznymi warunkami pracy? widzę ze nawet wisi tu oferta dla kierownika projektu i to w zasadzie od końca lipca, nikt jeszcze nie aplikował? Chyba ze był ktoś teraz na rozmowie i by ja opisał? I ile mogą wynieść średnie zarobki? widełki nie zostały uwzględnione

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kry_hy

cześć, widzę ofertę na Konsultant ds. Wsparcia – ERP KP jest przewidziane jakieś przygotowanie do pracy czy rzucają cie na pożarcie ? To jest na zasadzie telefonicznych porad dla użytkowników systemów,tak ? Trzeba wyrabiać jakieś normy ? Praca w stylu call center z openspace - gadasz cały dzień, sprawdzanie co ty tam nagadałeś ? Praktyki korpo < nie ty to następny > czy podchodzą do pracownika jak do człowieka ?

@kry_hy

Cześć, nowi Pracownicy zawsze zaczynają od etapu wdrożenia- na początku poznajesz nasze systemy i naszych klientów, a także dostajesz wsparcie od kolegów i koleżanek z zespołu. Nie pracujemy w open-space, zespoły zajmują pokoje kilkuosobowe. Użytkownicy naszych systemów mogą kontaktować się z działem Wsparcia zarówno telefonicznie, jak i poprzez zgłoszenia w systemie. Konsultant zajmuje się zgłoszeniem do momentu jego rozwiązania, co oznacza często współpracę z innymi działami firmy, a nie tylko kontakt z Klientem. Są dni w trakcie których spędzisz więcej czasu rozwiązując problemy telefonicznie, a są takie kiedy będziesz pracować głównie ze zgłoszeniami z systemu. Odpowiadając na ostatnie pytanie- stawiamy na długofalowe relacje z naszymi Pracownikami- zakładamy że okres wdrożenia na tym stanowisku to nawet kilka miesięcy, więc w trakcie procesu rekrutacji wybieramy osoby z którymi chcemy pracować przez długi czas. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania.

Urszula

A jak obecnie oceniacie atmosferę pracy w firmie? Czy można liczyć na dobre relacje między pracownikami i przełożonymi oraz czy nowa osoba nie będzie miała problemu z wpasowaniem się do zespołu? Dla wielu osób jest to dość ważna kwestia więc proszę o odpowiedź.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.?

Private_Ryan

Na narzędzia, które umożliwiają wykonywanie pracy, co za pytanie :)

XAnonym

W jaki sposób CompuGroup Medical Polska przeciwdziała dyskryminacji ze względu na wiek przy zatrudnianiu?

Private_Ryan
@XAnonym

Poprzez zatrudnianie specjalistów, niezależnie od ich wieku.

Mateusz

Czy można liczyć na zwrot za dojazdy?

Gal Anonim

Witam, jak wygląda praca wdrożeniowca? Na jaką pensje można liczyć? Czy dają auto do podróży służbowych?( słyszałem że, nie, co troszkę jest dla mnie nie pojęte, że pracownik wyjeżdżający w teren gonilby swoje auto albo spędzał 13 godzin w pociągu?) z góry dzięki za wszystkie komentarze

nickelback
@Gal Anonim

Sporo jeździsz po Polsce, to jak dużo i gdzie konkretnie zależy od konkretnego zapotrzebowania, może być 50 km od Lublina a możesz trafić na wdrożenia pod Szczecinem... Z tego co wiem, firma nie oferuje aut służbowych, jeździsz swoim. Paliwo jest oczywiście rozliczane itp., nie wiem jednak jak przy Umowie o pracę wygląda kwestia amortyzacji. Tak czy inaczej, można spróbować.

A ja mam zupełnie inne zdanie. Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy.

BB

Hr w tej firmie to tragedia. Zero kontaktu. po rozmowie rekrutacyjnej nie odpusuja na emaile, nie informuja o decyzji, zero feedbacku. Widełki na stanowisko to tez wielka tajemnica. Firmie polecam zmiane osob odpowiedzialnych za kontakt z kandydatami. Tragedia i zenada.

Bart
@BB

To ciekawe, do mnie zadzwonili od razu po wysłaniu cv ;-) pozdrawiam

tnr
@Bart

no na pewno

lg
@BB

do mnie też zadzwonili od razu i rozmowa na poziomie, zarówno merytorycznym jak i kultury osobistej/umiejętności miękkich

Małgorzata
@lg

W takim razie to bardzo dobrze. CompuGroup Medical Polska działa bowiem już od 1995 roku. Czerpie doświadczenie z restrukturyzacji szpitali w USA oraz znajomość specyfiki rodzimego rynku. W 2006 roku dołączyli do holdingu CompGroup Medical, działającego na arenie międzynarodowej. Dzięki ciągłemu rozwojowi uzupełnili ofertę CGM o System Szpitalny oraz System Diagnostyki Obrazowej. Nic zatem dziwnego, że rozmowa z Tobą była przeprowadzona na poziomie merytorycznym. A o jakie stanowisko się ubiegałeś? Powiedz nam coś więcej o swojej sytuacji.

lg
@Małgorzata

Po co ta propaganda jako wstęp do pytania "A o jakie stanowisko się ubiegałeś? Powiedz nam coś więcej o swojej sytuacji" ? Nikogo to nie interesuje to raz, a dwa, że to moja sprawa. Dodam, że niezależnie od decyzji, miałam ją otrzymać w ciągu tygodnia, dwóch. Nie otrzymałam jej więc swoją wcześniejszą opinię o firmie muszę nieco zweryfikować

Rozczarowany
@lg

Muszę powiedzieć, że moja opinia podobna. Sama rozmowa bardzo fajna (nawet wydawało mi się, że poszło mi całkiem dobrze) I ja również miałem otrzymać odpowiedź nie zależnie od decyzji. Mija półtorej miesiąca i nic.

Robert

@KW, wnioskuję z Twojego wpisu, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji między pracownikami. Dodaj więcej informacji na temat dodatkowych bonusów takich jak premie, pakiet socjalny, szkolenia zawodowe. Dzięki Twojej opinii inni użytkownicy forum będą mieli więcej informacji o pracodawcy.

KW

Firma w porządku, fajni ludzie pracują:)

Irek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Robert

Czy CompuGroup Medical aktualnie prowadzi nabór nowych pracowników? Ja nie znalazłam, żadnej oferty, ale może ktoś z Was słyszał o prowadzonych rekrutacjach? Czy firma daje możliwość rozwoju, awansu? Może są dodatkowe benefity pozapłacowe? Podzielcie się proszę informacjami jakie posiadacie, w ten sposób możecie pomóc innym osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Bebe

firma informatyczna która szuka na 1 miesiąc darmowych frajerów??? hehe to lubelszczyzna właśnie

uk

ale wyzysk,nie psujcie zawodu nie robcie za darmo

Ciekawy

A jak jest z praktykami sa bezpłatne czy płatne?

@
@Ciekawy

Witaj, praktyki w 1 miesiącu (w zasadzie w pierwszych 160h) są bezpłatne, jeśli się w tym czasie przekonamy się że potrafisz pracować samodzielnie i szybko się uczysz to firma oferuje kolejne 2 miesiące praktyk płatnych. Z tych którzy zostają na praktyki płatne rok do roku po praktykach firma zatrudnia około 50-70% osób. Pozdrawiam Pracownik CGM

admin

Jak się pracuje w firmie CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

bomberman
@admin

jeśli o rozmowy o praktyki, to jest więcej niż dobrze. atmosfera w firmie luźna, każdy z każdym jest na Ty. pisze się tam głównie w Javie

Zostaw merytoryczną opinię o CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.?

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.