Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

Skierniewice

Opinie o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

anonim 2009-05-30 17:06
Słowa kojarzące się z Bank Spółdzielczy w Skierniewicach : rozwojowa, profesjonalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie wiem ja byłam tylko na praktykach.
Najbardziej podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach: atmosfera pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Bank Spółdzielczy w Skierniewicach:
AK_zyr 2017-03-31 14:30
Nie polecam. Stanowisko obsługowe (kasjer/referent). Często pojawiaja się ogłoszenia do pracy w szczególności do oddziału Zyrardow. Właśnie w tym oddziale są bardzo duże rotacje pracowników, a wynika to z toksycznej atmosfery w tym oddziale. Dyrektorką jest osoba z jakiegoś powodu mianowana przed wieloma laty przez prezesa banku i tak trwa na bezpiecznym i ciepłym stanowisku do samej emerytury. Pani dyr. RZĄDZI władzą absolutną. Pani dyr zawiesiła się jeszcze w poprzedniej epoce PRL, wogóle nie zna się na: zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, efektywności i wydajności pracy, czasie pracy, zasadami BHP, zupełnie obce sa jej ogólne zasady obsługi klienta, średnio też radzi sobie z obsługą współczesnych sprzętów (ale i po co - przecież ma wierną sobie naczelniczkę, która jest jej prawą ręką oraz wszystko notującym i rejestrującym okiem i uchem). Nawet obecnie, powszechnie panujący zakaz palenia w miejscu pracy dla Pani dyr. nie obowiązuje. Potrafi ona zapalic papierosa na zapleczu, podczas gdy, jej pracownik spożywa posiłek, potrafi skutecznie zadymić tak małe pomieszczenie jakim jest wc (po takiej wizycie wszystkie ubrania, włosy przejmują ten nieprzyjemny zapach na wiele godzin). Nawet jak się nie pali, to biernie i tak jest się zmuszanym do przebywania w tym smogu papierosowym. Kwestia czystości i pożądku w oddziale jest też bardzo umowna. W dobie zaawansowanej techniki komuterowej, nadal jest sporo papierologi, drukowanej dokumentacji, ewidencji papierowej (której to zagorzałą zwolenniczką jest Pani dyr.). W innych miastach i oddziałach może być lepiej. Jak rozważacie pracę w innym oddziale to jako plus pracy w BS mogę podać brak (jeszcze) wygórowanych planów sprzedażowych i nacisków na multi sprzedaż. Na wysoką pensję w BS-sie też nie ma co liczyć, raczej ta najniższa wchodzi w grę. Premi raczej brak, L4 też są źle przyjmowane, socjal- żaden, bonów na święta- brak, pryw.opieka zdrowia - brak
Zostaw swoją opinię o Bank Spółdzielczy w Skierniewicach - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Skierniewicach