brak logo

Klub ,,Dekada’’

Warszawa

Opinie o Klub ,,Dekada’’

olo 2009-11-21 02:30:39
nie wyobrażajcie sobie że długo tam popracujecie zwolnią was w najmniej odpowiednim momencie z bliżej nie określonych przyczyn
wymagają cudów
sprzęt na jakim trzeba pracować miałem parę lat temu jako sprzęt awaryjny
ktoś 2009-11-25 08:27:16
Bez przesady olo. Nie zwalniają nie wiadomo z jakich przyczyn . tak na prawdę zwalniają za kradzież, nieuzasadnioną nieobecność, świrowanie na kasie i tyle. Fakt, płaca jak na taki klub to porażka! 9 zł/h bez tipów, bo tipy dostaje tylko kelnerka czy barman. Ale wtedy dostają mniejszą stawkę godzinową. Poza tym, każdy z nich odpowiada za klienta. Jak klient zamówi i nie zapłaci, to oni z własnej kieszeni lecą- porażka dla właścicieli, bo od czegoś mają ten monitoring i ochronę tak??? Poza tym trzeba się narobić, ale normalne w takiej pracy. Jeśli się nie nadajesz, albo liczysz na to, że poobijasz sie po kątach to nie przychodź w ogóle tu pracować.
anonim 2013-05-26 21:02:01
Ile zarabia się jako barman w Dekadzie? No i co macie na myśli pisząc, że wymagają cudów? Tak orientacyjnie, ile dają podstawy i ile idzie wyciągnąć z napiwków? Pozdrawiam i jednocześnie dziękuję za udzielone informacje.
matteo 2015-05-05 16:15:37
10 masz do reki za godzine a z napiwkami nie mam pojecia
1
mati 2015-09-13 19:08:54
@matteo atmosfera w klubie podobno jest super, ale właśnie od wewnątrz by mnie najbardziej interesowało. 10zł do ręki to wcale nie taka zła stawka, znam kluby w których są zdecydowanie niższe zarobki. Dziwne pytanie o napiwki, bo raz są raz ich nie ma, nie można wymagać nie wiadomo czego. Ciekawe jak ogólna atmosfera między barmanami.
Annon 2015-12-06 04:39:03
Jeżeli zależy ci na miłej atmosferze w pracy oraz miłych współpracownikach którzy będą cię dobrze traktowali, pracy na fajnym profesjonalnym sprzęcie, napiwkach to jest to miejsce którego powinieneś unikać. W paru miejscach się pracowało ale jeszcze nigdy w takim kwasie. Zarobki to 10zlh ani dużo ani malo, umowa zlecenie. Dostateczny za rozsadnych menago
pamor 2015-12-09 22:47:10
Są to młodzi ludzi, ogólnie młoda ekipa a co za tym idzie można się z każdym dogadać, tylko trzeba chcieć, jeśli chodzi o zarobki to jest to niezła stawka, jeszcze dojdą napiwki.
wi 2016-04-22 21:59:50
ciekawe tylko il;e w takim klubie ci młodzi ludzie mogliby zarobić. wiadomo jak ledwo ciągną kluby w Polsce chociaż tutaj znani grają
tola 2016-05-20 23:17:15
eee to bardzo dobry warszawski klub :) Jest dość specyficzny, bo tam raczej klientela jest taka powyżej 27 lat, szwagierka tam chodziła i była zazwyczaj zadowolona. Ciekawa jestem tylko, ile zarobić może tutaj barmanka.
Jacek 2016-07-03 11:53:46
Nie polecam klubu Dekada,

Przez ponad 10 lat byłem stałym klientem Dekady. Po wczorajszym incydencie nigdy więcej moja stopa nie przekroczy progu tego klubu. Wczoraj wybraliśmy się z żona oraz grupą znajomych do tego klubu zachęceni mailem z zaproszeniem, jakie przyszło na moją skrzynkę. Przed klubem pani selekcjonerka oraz tępak (celowo użyłem tego słowa), prostak bramkarz stwierdzili, że nie mamy rezerwacji i nie zostaniemy wpuszczeni. Już kiedyś miałem w tym klubie podobną historię. Wtedy szefostwo klubu oficjalnie przeprosiło mnie za taki incydent. Machnąłem wtedy ręką. Ale teraz obiecałem sobie, że takiego chamstwa nie odpuszczę! Wszem i wobec będę odradzać ten klub. Mam 46 lat. Wczoraj zostałem upokorzony przez tępaka bramkarze, który mając odrobinę władzy w swoich rękach chciał pokazać kto rządzi. Śmieszne to wszystko. Ostatecznie trafiliśmy całą grupą do konkurencyjnego klubu Enklawa. Tam udało się wykupić lożę (mimo, że było już po godzinie 23, a wcześniej nie robiliśmy żadnej rezerwacji) i bawiliśmy się dobrze do samego końca. Widocznie klub Dekada nastawia się teraz na młodych studentów, a starsi dojrzali ludzie nie są mile widziani w tym klubie.

Szkoda ... Ale taka jest prawda, że bramkarze i selekcjonerka zamiast być wizytówką klubu, robią wszystko aby porządni ludzie nie odwiedzali tego klubu. Klub powinien napisać na stronie internetowej, że osoby po 40-tce nie będą wpuszczane, to przynajmniej nikt z mojego rocznika nie traciłby czas. I byłoby wszystko jasne.

Tak więc zdecydowanie NIE POLECAM tego klubu.
Zostaw swoją opinię o Klub ,,Dekada’’ - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub ,,Dekada’’