Nestle Polska

Toruń

Opinie o Nestle Polska

Goody 2010-02-02 15:11:22
Polecam jesli ktos chce stracic czas,nerwy i pieniadze !! Pare dni temu udalem sie na 2 rozmowe do Torunia .Miala trwac 5godz(rozmoa,testy,itp). Po 10min opusciłem szanowna komisje rekrutacyjna w osobie Pana dyrektora i milej Pani.Inne warunki finansowe podali na pierwszej rozmowie a inne Pan dyrektor podał w Toruniu (róznica -500zł).Usłyszałem "Wyssał Pan to sobie z palca" !
Wiec grzecznie wstałem,podzienkowałem i podsumowałem : "Firme tworzą ludzie " - jeszcze nie zaczalem pracowac a juz mnie "dmuchaja" , co bedzie pózniej ??
Xxx 2010-05-28 10:32:55
Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to jakas parodia. Czulem sie jak by specjalnie robili ze mnie idiote by miec zabawe, zadawali jakies durne pytania nie majace nic wspolnego ze stanowiskiem na ktore aplikowalem. Az przypomina sie skecz Monty Pythona "Kurs menadzerow". Zniechecilo mnie to wiec darowalem sobie te firme, obecnie pracuje w innej i jestem zadowolony.
niebylekto 2010-06-23 23:30:47
jak ktos lubi prace układacza kartonów,półkek itp,itd to praca ok w tej firmie pomylono stsnowiska przedstawiciela handlowego z układaczem.nie polecam chora atmosfera nic nie można powiedzieć chcesz pracować zamknij ryj.
XXX 2010-07-27 23:27:49
Chciałabym dorobić sobie od sierpnia. Jak mogę się o to ubiegać?
północ 2011-03-10 17:19:18
To co dzieje sie tutaj to istna paranoja, atmosfera beznadziejna, chorzy ludzie .Produkty a mianowicie karmy leżą i się terminują a ty sie temu przyglądasz i nic nie zrobisz bo jak ma sie cos sprzedawac jak konkurencji jest w brud z lepszą ceną i znaną marką, a ty mas z miec wyniki, w dodatku takie smieszne pieniądze i te auta ;(
gm 2012-09-21 10:59:28
firma tylko wykorzystuje tylko pracowników. szefowie nic nie robią tylko wymyślają ciągle nowe nierealne zadania. dostali się na stołki i palma im odbiła zresztą nigdy nic nie robili żeby pracownikom pomus tylko kasa i wyniki się dla nich liczą a pracownik to śmieć.
Robol 2012-09-22 12:20:03
Powiem tak, pracuje juz tu ponad rok i szukam nowej pracy bo w tym zakladzie jest chora atmosfera. Lider zespolu jezdzi po Tobie jak po szmacie i nie szanuje wspolpracownikow. dyrektorzy kierownicy itp itd to smiech na sali, ciagle wymyslaja jakies durne pomysly daja ci kilka stron do nauczenia a pozniej robia testy albo pytaja cie przy tablicy (jak w szkole). oglolne traktowanie pracownika to robienie z niego idioty i traktowanie go jak by byl kims gorszym (fizolem). ZAROBKI to jest dopiero smiech na sali: po ponad roku pracy, awansie, ciaglym staraniu sie, dziesiatkach szkolen, praca na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym to UWAGA cale 8.35 brutto!!! A jak sie zapytasz o jakas podwyzke to cytuje \\\"jak sie komus cos nie podoba to moze sobie zmienic prace i isc do energetyki albo spirytusowni, tam wiecej zarabiaja\\\" Kazdy tam patrzy jak tu tylko kogos wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , albo [usunięte przez administratora]. Naprawde nie polecam! Ja juz lada moment zmieniam prace.
rozczarowany 2012-11-21 12:54:09
Dlatego ani ja ani moi bliscy i znajomi nigdy nie kupujemy nic co firmowane jest logiem tego producenta:/
mk 2013-05-22 10:34:00
To zalezy gdzie teraz pracujesz i na jakich warunkach?
były pracownik 2013-06-04 14:19:49
Zła atmosfera w pracy na produkcji.Ten kto najwięcej ,uczciwie pracuje jest ośmieszany i upokarzany przez liderów i mistrzów.Same układy, układziki,fajne hasła,programy,można się wykończyć psychicznie.Straciłem tam kawał zdrowia.Bardzo niemiło wspominam prace w tym zakładzie,ale dzięki Bogu już tam nie pracuje.Współczuje tym co muszą tam pracować bo mają kredyty i dzieci na utrzymaniu....no ale k....nikt nie mówił że lekko będzie.
kamyk 2013-06-11 18:26:01
Jaka panuje atmosfera w utrzymaniu ruchu? Techników też wykorzystuje się do 'wszystkiego' ?
Manferd 2014-09-04 07:54:29
Pracuje tam moja bliska znajoma. Na trzy zmiany i zarobiła 1300 zł z groszem :)) to jest jakiś skandal haha.

Wielka korporacja światowa i takie zarobki? sprzątaczki zarabiają więcej w polsce a niżeli w tej firmie pracownicy produkcyjni z kilkuletnim stażem.

Sylcia83 2014-09-04 15:56:04
Firma Nestle niestety prowadzi badania na zwierzętach
elvis 2014-10-27 12:12:17
szukam pracy jako operator wózków widłowych,pracownik magazynowy w Toruńiu Nestle.
ktos 2015-01-22 12:43:43
Do kamil,chlopie da sobie luz nie widzisz co ludzie pisza na przestrzeni kilku lat. 3zmiany 4brygady za 1500,dno,szmacenie ludzi....
Tylko można wspólczuc tym co narobili dzieciakow,nabrali kredytów a teraz mysla jak na to zarobic i biorą każda prace za kazde peiniadze,ludzie otworzcie oczy bedziecie pracowac za takie stawki niskie nigdy nie bedzie lepiej!!!!
Konsument 2015-02-05 13:20:02
Czy te płatki są w ogóle zdrowe?Ja swoim dzieciom nie kupuje żadnych takich produktów wytworzonych w dużej temperaturze z dodatkiem ton chemii.Kiedyś żywieniowcy zrobili doświadczenie z myszami i płatkami w kartoniku.Myszy obżarły karton,płatki zostawiając.Ale każdy ma prawo wyboru,reklamy itp.
płatek 2015-02-12 23:06:57
To wszystko prawda szefostwo zarabia po 20 000 na m-c, produkcja najniższą krajową. Nie jem płatek bo są niezdrowe, na śniadanie zjedzone przyzwyczajają dzieci do słodkiego od samego rana, lepiej dać dziecku kanapkę z serem, jogurtem,lub owoc. Płatki są drogie bo szefostwo musi mieć dla siebie kasę na premię...reszta kasy transfer za granicę...
haha 2015-03-20 11:00:32
8,35 zł brutto za godzine może i tak ale ktoś zapomniał dodać wszystkich dodatków: dodatek za prace w nocy, prace w weekendy, premie uznaniową, która od kiedy pracuje to zawsze była więc można ją traktować jak nieodłączna część pensji a do tego premie jubileuszowe naprawdę niezłe zna ktoś firmę która takie daje za ileś lat firmy na rynku? Po za tym osoby co pakują nie zarabiają 1300 zł
Gonzo 2015-07-02 21:12:15
Witam jestem pracownikiem magazynu Nestle zarobki na 3 zmiany nie przekraczają 2000 zł.W Nestle zarabiamy mniej niż 3 lata wcześniej po prostu firma zamiast się rozwijać to się zwija z pensjami odwrotna zasada NCE .A podwyżka zapowiadana o 25% jest po wcześniejszej obniżce pensji i przyszłym zmniejszeniu pręmi o 20% Firma miała jakąś renomę wcześniej a teraz to jest dno
Plebs 2015-07-29 18:34:27
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Typowa korporacja. Wyzysk człowieka na 100%. Bilbordy na ścianach jak za komuny : 100% zaangażowania, 1 zespół , 0 strat!!! Temperatura na działach 30 - 40 stopni. Pieniądze systematycznie coraz mniejsze. Śmieszny sztuczny ubiór - codzień mam odparzoną (4-litery)....Normy ponad ludzkie. Naprawdę poszukajcie sobie innej pracy. Ja właśnie zmieniłam pracę i dopiero wiem, że żyję - też na produkcji!!!
lolek 2015-08-05 16:13:02
Dużo ludzi myśli że firma jest super może od zewnątrz ale tylko pracownicy wiedzą jak jest od środka. Nie polecam nikomu przychodzić tu do pracy. Płace coraz niższe dają podwyżki ale zaraz ucinają premie itp. Mają ludzi głęboko w dupie. Rok temu na zebraniu z pracownikami cwaniaki mówili do ludzi jak się nie podoba to za brame to jest szacunek do pracowników??? Teraz w końcu ludzie zaczynają się stawiać w ostatnim czasie zwolniło się ok 20 osób tonaż ten sam trzeba zapier.... w temperaturze 38 stopni bez klimatyzacji w ubiorze jak na zime. Ludzie chorzy zazdrośni najlepiej by Ci oczy wydrapali za to że zarobiłeś 20zł więcej. Liderzy w ch... walą nic nie robią a mają 25 na godz a zwykły paletowy co musi zapier.... ma 10zł kpina!!!!!!!!!!!! Jak ktoś chce stracić dużo zdrowia to tylko w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bolo 2015-08-05 21:46:16
Omijajcie ta firme z daleka. Niby taka korporacja wrecz swiatowa, a poszanowania do czlowieka niemaja.Praca na pradukcji czy pakowni w temp powyzej 30 stopnibez klimy.Firma zarabiajaca miliony zlotych a klimatyzacji nie zakupia bo to zbedne koszty jak to mowia.A stawka godzinowa ponizej godnosci ledwo 14 zl. po 10 latach pracy i to na stanowisku operatora.Chodzi w tej firmie zyby byla najtansza w calym ukladzie,tylko u gory maja zarabiac.A kto na tym traci,nik tylko szary pracownik.Obecnie zaczynam szukac innej pracy.
CIEKAWY 2015-08-18 22:23:30
Do pracownikow
Czy pracowala firma 15 sierpnia w swieto?Tzn.pewne,ze biuro nie ale produkcja?Rozne dzialy?Np.utrzymanie ruchu?Widze,ze potrzebuja elektryka.Samodzielnego np na zmianie?Czy do grupy?Sa elektrycy z zewnetrznych firm?Blagam o odpowiedz...
dno 2015-08-20 16:57:07
Powiem w skrócie atmosfera w tej firmie jeżeli chodzi o produkcję to jak mówi klasyk cytuję "niżej już nie spadnie bo już leży na dnie" Brak sprawiedliwej polityki płacowej ,po prostu czysty HAOS.Dlatego firma jest mistrzem w budowaniu zawiści miedzy pracownikami. Nie polecam.
CIEKAWY 2015-08-21 10:07:35
Jesli moge prosic pilnie o wypowiedz pewna, co do tego czy ludzie pracowali 15 sierp.
Doszly mnie sluchy,ze nowe maszyny pojawily sie w firmie i wlasnie 15 sierp.pracowali ludzie,ktorzy mieli to ustawic i wdrozyc sie w produkcje...
Z gory dzieki za odp.
DYZIO 2015-08-30 13:19:35
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Pracuję jako operator wózka widłowego w Magazynie dystrybucyjnym (na umowie: pracownik magazynowy i na tym już firma zyskuje około 1000zł na kazdym pracowniku) pracownicy z około 10 letnim stażem pracy zarabiają około 2000 zł netto na 3 zmiany weekendy i święta. Stawki godzinowe rosną ale za to dodatki i premie maleją w sumie z roku na rok coraz mniej zarabiamy ( w ciągu 2 lat strata ok 600 zł netto).W Globalnej firmie jest tak pieknie jest miła atmosfera i zarobki sa coraz wyższe to dlaczego ludzie sie zwalniają (tak samo na produkcji)??? Firma zaczyna korzystać z usług firm zewnętrznych i nie zatrudnia nowych pracowników magazynowych, operatorów itd. Normy i plany sprzedaży są co roku zwiększane i wykonywane, firma ma kilkudziesiedzio milionowe zyski a pracownicy fizyczni w sumie coraz mniej zarazbiają... W skrócie polityka NCE :)
Blabla 2015-10-11 17:14:49
15 sierpnia był postój remontowy i pracowały tylko osoby pracujące w trakcie remontu. Jezeli jednak postój byłby w innym trminie to bylby to dzień pracujący dla produkcji jak większość takich świat i oczywiscie dodatkowo platny 300% do stwki.
piotrek_korpo 2015-11-03 20:17:42
A jak wygląda swoboda pracy na stanowisku operatora jak jest ze stresem w realiach pracownika...? Czy wprowadzają nowe projekty lub wprowadzali na stanowiskach i jak na to patrzy menadzerka, i pracownicy!!??(5S SMED TPM, AM) czy pomagają w doskonaleniu pracowników czy pracownik jest szanowany za działania podejmowane na stanowisku i co najważniejsze czy jest za to wynagradzany, czy poprostu nic się nie dzieje... Lub może wykonuje zadania nie należące wcześniej do operatora w sęsie - prowadzenie wykresów, analiz, utrzymania się w "celu" produkcyjnym poprzez szybkie naprawy zastępujące mechaników czy automatyków, elektryków ZA FRIKO? Macie jakieś benefity gdy coś usprawnicie i linia idzie lepiej, wydajniej?? Wycieczki, spotkania, imprezy?
Jaki jest poziom premiowy miesięcznie, kwartalnie, rocznie? - ile... 10%, 15%, 20%??? od czego zależy premia skoro Góra zabiera 3% lub więcej...
Jestem tego bardzo ciekawy gdyż sam pracuje w podobnej korpo i nie mogę uwierzyć że macie tam aż tak źle jak co niektórzy piszą.
Makak 2016-02-19 01:01:32
Mam pytanie samo ubieganie się oo praktyki w firmie Nestle. Z powyższych opinii można by wyrobić sobie pewne zdanie, jednak chciałbym wiedzieć jak to jest z samymi praktykami, w końcu potrwa to tylko kilka tygodni, nie całą wieczność. Interesuje mnie przede wszystkim praca jako praktykant TEDP, ale na stronie głównej Nestle nie ma wzmianki o Toruniu. O co tutaj chodzi?
Makak 2016-02-19 14:31:55
Cóż, w Toruniu można znaleźć jedną fabrykę, w okolicy nowo wybudowanego mostu. Większość moich znajomych poleca mi udać się w to miejsce w poszukiwaniu praktyk(jestem na kierunku chemia ogólna, jakby co), więc nie rozumiem czemu nie można znaleźć żadnej wzmianki na samej stronie.
ciekawa 2016-03-06 11:51:42
Sluchajcie pracownicy. Kojarzycie osobe z zewnetrznej firmy naprawiajacej maszyny - gosc MARIUSZ BINIEK? Pilne.Pracuje,nie pracuje? Musze sie z nim pilnie skontaktowac a wiem,ze u Was robil.
Bonio 67 2016-07-17 18:29:42
Ta firma to jest wielka porażka pracowałem w tej firmie 15 lat cały czas stres po prostu każdego dnia człowiek się boi czy będzie pracował dalej atmosfera zajebista tylko pozazdrościć a kierownictwo wręcz fenomenalne na czele z panem H. Kordasem bardzo inteligentnym gościem bardzo się cieszę że firma mnie zwolniła dopiero wiem że żyję pracuję w Niemczech od 4- lat nigdy w życiu bym nie wrócił powiem brzydko do tego bagna tam gdzie pracuję obecnie mają szacunek do człowieka no i niema dyskryminacji jak w Nestle Toruń .Pzdro.... Piotr
szacun 2016-08-30 17:50:40
Za niecałe 20 lat awans a potem to już z góki
barszcz 2016-08-31 19:56:58
Może wiecie czy mają teraz jakies oferty pracy? Dzięki
Mała Mi 2016-10-28 18:55:39
Witam, powiem krótko jest lipnie.Projekty są wprowadzone 5S, TPM, AM oraz SMED,do tego tak jak piszesz szkolenia, które mają na celu redukcję etatu w Dziale Utrzymania Ruchu.Tylko czy ktoś kto został przeszkolony z np.pneumatyki czy czujników bądź napędów może naprawiać maszyny,no chyba nie.Ponadto w TPM tworzy się mnóstwo dokumentów, które potem są poprawiane lub likwidowanie.Premia za tworzenie OPL,aktualizowanie ich, za analizy GSTD,BDA,w kwartale zarobić na tym można aż 6% (szał ch....).Miesięczna premia ostatnio to też 10% w max.Stres też jest bo liczą się zielone słupki jak są czerwone to chodzisz się tłumaczyć. Powodzenia.
Zostaw swoją opinię o Nestle Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestle Polska