Hotel Senator

Zielona Góra

Opinie o Hotel Senator

pracownica 2009-07-08 14:25:47
szef [usunięte przez moderatora] nie szabuje pracownic.. wykorzystuje i ubliza... dziewczyny trzymajcie sie od tego dziada z taleka.... premie ucina za byle co a placa podstawowa to dno... [usunięte przez moderatora] unikajcie tego mijsca .
pozdrawiam..
pracowalam tam:(
Była pracownica 2009-09-05 14:45:15
Unikajcie jak ognia pracy w Ambasadorze i Senatorze w ZG. Marne pieniądze jakie płaci nie są warte tego jak pracownicy są tam traktowani. Szef-właściciel traktuje dziewczyny jak śmiecie, zero szacunku, ubliżanie [usunięte przez moderatora] przy gościach! Pracowałam tam i zwolniłam się tylko dlatego, że psychicznie nie wytrzymałam!
recepcjonistka 2010-09-13 13:43:34
Zgadzam się trzeba się wykazać stalowymi nerwami ogromna ilością cierpliwości i zrozumieniem absurdów tam panujących. Szerokie zaniedbania ze strony właścicieli wykluczające się decyzje, wszystko na ostatnią chwilę, ciągłe braki. Co do pieniędzy powiem szczerze, że zarabiałam dobrze więc nie wypowiem się źle na ten temat. Ciężka atmosfera, głupkowate czepianie się oraz ewidentny brak profesjonalizmu to nie dla mnie.
wsp 2016-04-03 14:49:23
Ciekawi mnie jednak do jakiego stopnia zatrudnienie jest elastyczne, czy można się popisać własnymi umiejętnościami @wer, bo same zarobki w graniach 3000 więc spoko
Zostaw swoją opinię o Hotel Senator - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Senator