ITSerwis Sp. Z O.O.

Zielona Góra

Opinie o ITSerwis Sp. Z O.O.

były pracownik 2010-08-31 20:02:00
nie polecam, firma bez przyszłości,
źle zarządzana.
też były pracownik 2011-02-17 16:50:18
Przepracowałem tam 10 lat więc pewnie się znamy :-) Mam wysokie kwalifikacje za które ktoś zapłacił lepiej i dlatego zmieniłem pracę. Pewnie po części masz rację, ale gdyby było aż tak czarno jak piszesz to firma nie obchodziłaby w tym roku 15 lecia istnienia - gdzie od samego początku firmą kieruje ten sam prezes - to tak na marginesie. Mam do itowa jakiś sentyment bo spędziłem tam prawie całe moje zawodowe życie i podjęcie decyzji o odejściu łatwe nie było. Więc generalnie nie jest tak źle jak to opisałeś...
ja 2012-01-23 13:00:08
a do mnie własnie dzwonili by przyjśc na rozmowe
były pracownik 2014-01-02 18:19:58
Przepracowałam w tej firmie 5 lat, ale szczerze mówiąc nie mam miłych doświadczeń. Płaca oscyluje na poziomie najniższej krajowej,lub ciut ponadto, system motywacyjny to wirtualna imaginacja prezesa (usunięte przez administratora)- obliczona tak, żeby pracownik nic nie dostał, albo jeśli już to jakieś śmieszne grosze. Jedyne o czym słyszą pracownicy to wysokie koszty utrzymania punktów handlowych. Pracodawca nie szanuje pracowników - według firmy nie ma ludzi niezastąpionych, a na każde miejsce pracy jest ze sto osób chętnych, więc strach się o cokolwiek upominać. ITSerwis to firma źle zarządzana, z niekompetentną kadrą kierowniczą i (usunięte przez administratora)prezesem - zdecydowanie odradzam podejmowania współpracy.
kolejny były pracownik 2014-02-08 22:19:36
Cóż, Firma jest taka jak jej pracownicy bez wyjątku czy to Prezes czy kto inny, przepracowałem tam parę lat, nie oceniam tych lat jako stracone, w czasie tych lat bywało że wracali byli pracownicy - więc chyba nie było tak źle. Faktycznie brakowało ustalonych pewnych zasad, ale nie ma co kłamać czasem brak zasad jest na rękę i pracownikom i pracodawcy. Serdecznie pozdrawiam byłych kolegów z IT :-).
pracownik 2016-04-22 12:01:22
Jak dla mnie firma ITSerwis Sp. Z O.O., oferowała bardzo dobre warunki, osobiście nie narzekałem :)
Zostaw swoją opinię o ITSerwis Sp. Z O.O. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITSerwis Sp. Z O.O.