brak logo

Kuźnia PR

Warszawa

Opinie o Kuźnia PR

Anonim 2011-03-22 23:58
NIE POLECAM. (usunięte przez administratora). Kokosów w wysokości zarobków też nie ma. Kadra zarządzająca jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalna. Jedyną siłą Kuźni jest jej zespół, któremu firma zawdzięcza fakt, że jeszcze nie poszła z torbami i Klienci nie poodchodzili.
anonim 2014-01-20 16:33
tez nie polecam. atmosfera srednia, ludzie dziwni, na rozmowie kwal. jakies glupie pytania, zero profesjonalizmu.
ooooo 2014-04-22 13:35
możecie coś więcej powiedzieć? planuje wysłać do tego miejsca CV ale mam wątpliwości. Będę wdzięczna za info.
anonim 2014-06-12 12:04
Dziewczyno! nie składaj do Kuźni PR swojej aplikacji, zmarnujesz tylko czas i nerwy. (usunięte przez administratora) Ogólnie – jeżeli nie masz własnego projektu, nie pracujesz na własną odpowiedzialność, to nie jest tak kolorowo, chyba że trafisz pod skrzydła „fajnej” osoby, a są tam takie. Ogólnie atmosfera jest bardzo, bardzo a nawet baaaaaaaaardzo słaba. O „względy” szefa trzeba walczyć,(usunięte przez administratora) Niestety nie potrafi utrzymać naprawdę fajnych pracowników, którzy odchodzą z własnej woli, bo jest im po prostu źle… to tak w skrócie.
cóż 2014-06-29 00:16
W kuźni parzyć kawy i kserować dokumentów na pewno nie będziesz ale nie licz na cierpliwość i zaangażowanie osób, które będą nad Tobą i które miałby Cię czegoś nauczyć. Nauczysz się owszem - jak być cierpliwym,jak nie dać zrobić z siebie głupka, jak dać sobie wmówić że jesteś do niczego i jak walczyć o swoje dobre samopoczucie, bo atmosfera w tym miejscu pozostawia wiele do życzenia.

Powodzenia!
hrumhrum 2014-07-24 12:02
jeżeli trafisz w odpowiednie miejsce, w którym ludzie zdają sobie sprawę kim jest stażysta - że dopiero zaczyna, że zadaje dużo pytań... różnych pytań, że może je powtarzać, do miejsca w którym Ciebie naprawdę nauczą pierwszych kroków oraz obcowania z PR nauczysz się...Niestety, Kuźnia PR jest miejscem tragicznym, jako stażysta niczego się praktycznego nie nauczysz - raczej tylko zdołujesz i zniechęcisz....
jestem na nie 2014-09-09 16:08
Proponuje przeczytać wszystkie komentarze wyżej. Pomyłką są ludzie, którzy prowadzą tę firmę i ludzie, którzy tam pracują. To w jaki sposób to robią i jak traktują ludzi. Zero profesjonalizmu, zawiść, zazdrość, wyścig szczurów i wiele, wiele innych.

Pozdrawiam!
1
radek 2015-01-09 16:17
mi się wydaje, że studentów na ostatnim roku studiów przyjmują do pracy, na staż bez problemu.. tylko pytanie jeszcze jak wygląda ten staż i czy jest płatny czy bezpłatny tak naprawde.. powiedzcie jak to wszystko wygląda, bo ja tak słyszałem, ale nie prcuje tam, więc nie chce wprowadzać w błąd z drugiej strony.
kelly 2015-03-25 01:41
póki co to zauważyć można że Kuźnia PR ten nienajlepszy jednak PR robi sama sobie. A to z tego względu , że tego typu firma Pr-owa powinna mieć nienaganny wizerunek w mediach takich jak internet. A oni nawet dobrze działającej strony internetowej nie posiadają. I jak tu mówić o profesjonalizmie ...?
Betka 2015-06-02 11:29
Pracowałam w Kuźni przez kilka lat i atmosfera była dobra co nie oznacza, że każdy za każdym przepadał. Może jestem sentymentalna ale lubię wracać do wspomnień. Ehhhhh spadam bo się rozgadałam..........
bened 2016-05-07 20:15
Bardzo fajnie z ich strony, że również i studenci mogą znaleźć miejsce w tej firmie, oczywiście na umowę zlecenie
Agata 2017-07-28 10:26
W sieci pojawiła się nowa oferta pracy na Junior PR Account Executive - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Kuźnia PR? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o Kuźnia PR - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuźnia PR