Opinie o Nu Skin Enterprises Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nu Skin Enterprises Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nu Skin Enterprises Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nu Skin Enterprises Sp. z o.o. w Katowice

Kasia Nowy wpis

NU SKIN Uhonorowany jako NAJLEPSZA FIRMA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ Nu Skin został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w branży sprzedaży bezpośredniej oraz jedną z największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie PROVO, Utah - 25 kwietnia 2019 r. - Nu Skin został uznany za jedno z najlepszych miejsc do pracy przez Direct Selling News już czwarty rok z rzędu podczas corocznej kolacji nagród. Ponadto Nu Skin zajął 7 miejsce na liście DSN Global 100 najlepszych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Aby zidentyfikować najlepsze miejsca do pracy, Wiadomości Sprzedaży Bezpośredniej przeprowadziły ankietę wśród tysięcy pracowników w całej branży, zadając pytania mające na celu oszacowanie uznaniowego wysiłku, zamiaru pozostania i rzecznictwa dla firmy, a także pomiaru kultury pracy i zaangażowania pracowników. Firma Nu Skin została wybrana ze względu na doskonałą kulturę firmy, zadowolenie pracowników i wizję, z którą ich pracownicy łączą się i wspierają. „Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy czterokrotnym laureatem Best Places to Work. Chociaż ciężko pracujemy, aby zaoferować pakiety świadczeń, które obejmują elastyczne wakacje, plany oszczędności emerytalnych i imprezy rozrywkowe przez cały rok, naprawdę skupiamy się na zapewnieniu pracownikom celu i spełnienia w miejscu pracy ”- powiedział Ritch Wood, dyrektor generalny. „Tworzenie wspaniałej firmy polega na pomaganiu pracownikom w zrozumieniu i połączeniu się z jasną wizją oraz umożliwieniu im osiągnięcia sukcesu i ekscytacji pracą wykonywaną każdego dnia”. Wzrost przychodów Nu Skin o 18% w 2018 r. Doprowadził do siódmego miejsca w rankingu DSN Global 100, w porównaniu do dwóch miejsc z ubiegłego roku. W tym roku przypada dziesiąta rocznica rankingu, a firma Nu Skin została uznana za najlepiej działającą firmę w globalnej branży sprzedaży bezpośredniej każdego roku. „Skuteczne firmy budowane są na solidnym fundamencie zasad, które kierują każdą decyzją. Nasza strategia rozwoju klienta nieustannie koncentruje nasze wysiłki na naszych platformach cyfrowych, innowacjach produktów i ulepszeniach programów - powiedział Ryan Napierski, prezes. „W ten sposób angażujemy naszych pracowników, dystrybutorów i klientów, którzy pomagają Nu Skin nadal być jedną z największych i najlepiej działających firm sprzedaży bezpośredniej”. O firmie Nu Skin Założona 35 lat temu firma Nu Skin opracowuje i dystrybuuje innowacyjne produkty konsumenckie, oferując kompleksową linię najwyższej jakości rozwiązań kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Firma opiera się na swojej wiedzy naukowej zarówno w zakresie pielęgnacji skóry, jak i żywienia, aby stale rozwijać innowacyjne marki produktów, które obejmują markę produktów do pielęgnacji ciała Nu Skin®, markę odżywczą Pharmanex®, a ostatnio markę ageLOC® anti-aging. Marka ageLOC stworzyła lojalne produkty dla takich produktów, jak urządzenie do oczyszczania i leczenia skóry ageLOC LumiSpa, suplement odżywczy ageLOC Youth, system pielęgnacji skóry ageLOC Me®, a także system kontroli wagi i modelowania sylwetki ageLOC TR90®. Nu Skin sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem globalnej sieci liderów sprzedaży w Azji, obu Amerykach, Europie, Afryce i na Pacyfiku. Jako długoletni członek stowarzyszeń sprzedaży bezpośredniej na całym świecie, Nu Skin jest zaangażowany w wytyczne konsumenckie branży, które chronią i wspierają tych, którzy sprzedają i kupują jego produkty za pośrednictwem kanału sprzedaży bezpośredniej. Nu Skin jest również przedmiotem obrotu na giełdzie nowojorskiej pod symbolem „NUS”. Więcej informacji jest dostępnych pod adresemnuskin.com .

admin

Pracowałeś już w firmie Nu Skin Enterprises Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Nu Skin Enterprises Sp. z o.o. - Katowice

Nu Skin Enterprises Sp. z o.o.