Harvard Business Review Polska

Opinie o Harvard Business Review Polska

misiek 2015-11-10 13:14:47
Rekrutacja składała się z kilku rozmów z coraz wyższym kierownictwem, po 3 rozmowie zostałem poproszony o przygotowanie materiału poglądowego, co musiało spotkać się z pozytywnym odbiorem bo ostatnim etapem była rozmowa z Prezesem - ach cóż to było za przeżycie. Jesli ktos oglądał film Naga Broń - to wie o czym mówię - sądziłem nawet że to jakiś żart, może ukryta kamera? Pan J nadymał się i nadymał jak Rybka Nadymka, w pewnym momencie nawet bałem się że w jego gabinecie zabraknie miejsca!Generalnie - godzina wszelkich sposobów wyduszenia podziwu - niekończące się dykteryjki ( jaki jestem wspaniały), opowieści o jego zarobkach ( jaki jestem wspaniały), kogo znam ( jaki jestem wspaniały), jak mnie ten small biznes nie interesuje ( jego wydawnictwo), jacy tu wspaniali i narcystyczni ludzi pracują ( i on jaki wspaniały bo patrzy z radością jak się podgryzają żeby mu się przypodobać - tak tak jego słowa),a na moje próby wrócenia do pierwotnego powodu spotkania - biznesu i zadań - pustka... nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, to nawet było zabawne zobaczyć na własne oczy kolosa na glinianych nogach, zakompleksionego biednego człowieka:( ucieczka w salwach śmiechu:)
Piter 2016-10-14 15:16:20
Pracowałem tam przez 3 miesiące jako Konsultant Sprzedaży (w przełomie roku 2015/16) na Ursynowie, na początku fajnie. Lecz jednak później nagonka na wyniki. Jeśli coś źle powiedziałem przez słuchawkę do klienta to przy wszystkich dostajesz opierdziel od Menedżera. Jak przyszedłem tu do pracy to niestety nie 'zakumplowałem' się i miałem lipę przez ten cały okres. Kolesiostwo i nic więcej. Mają w dupie twoje doświadczenie tylko masz zapieprzać za wynikami. Płace w tej firmie są marne. Brak szansy rozwoju (chyba, że dobrze komuś dupę wyliżesz). Menedżer drze ryja, że źle. 0 pochwał.
Pracę w tej firmie oceniam jako zmarnowanie czasu i 0 rozwoju.

Nikomu nie polecam z całego serca. Omijajcie tą firmę.
jam jest syn królewski 2016-10-18 11:21:42
Do wszystkich aplikujących do tej firmy na słuchawkę!!!

Dokładnie pytajcie o stawkę za pracę - bo mówią że jest .........brutto, a potem okazuje się że 500 zł to warunek jakościowy.

poza tym nie polecam.
szkoda czasu na tą firmę....
Zostaw swoją opinię o Harvard Business Review Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvard Business Review Polska