Audio Complex

Opinie o Audio Complex

wichu 2009-05-30 12:40:13
Było ok
toyota avensis verso 2011-10-21 11:46:35
Zmowa z laweciarzami fachowość zerowa Po oględzinach nie potrafi wycenić naprawy - najlepiej jak bym był drugi silnik Rozkręcił rozbabrał wszystko -zero diagnozy - dodatkowo zażądał opłaty za ponowne skręcenie samochodu - o doprowadzeniu go do tego stanu jak przed oględzinami nie wspomnę Brak szacunku dla klienta - podróżowałem z dzieckiem i to niepełnosprawnym na tym człowieku nie robi to żadnego współczucia kazał siedzieć w samochodzie którego nie mogłem odpalić przy 9-10stopni jedynie co mogłem(dziecko) to skorzystać z WC i to z wielka łaską,siedziałem 8h w samochodzie to nikt nie zajrzał do tego warsztatu , ze tez tam mnie laweciarz zaciągnął - przy uszkodzonym pasku rozrządu koleś kazał odpalać samochód na jego oczach -co odpowiedziałem że tego nie uczynię- dając mu uwagi konkretnego mechanika przez telefon -koleś odpowiada iż "cukiernikiem nie jest" co chyba może by nim był bo tym bardziej na miano mechanika nie zasługuje-totalna kompromitacja - przez tego człowieka musiałem holować samochód 450km-STANOWCZO ODRADZAM NIECH WAS NIE ZWIEDZIE SZYLD I KOSTKA NA PODWÓRKU -SKLEP MOTORYZACYJNY ORAZ LOKALIZACJA .Człowiek ten żeruje na tym że rozkręci nie robiąc nic żąda opłat , Totalny laik w tym zawodzie lub minął się z powołaniem - Przez niego mam dziecko przeziębione , naciągnięty zostałem na koszty człowiek ten ma kłopoty z wymową nie potrafi się poprawnie zrozumiale wypowiedzieć tylko jeden bełkot Ciężko to nazwać myjnia , sklepem , warsztatem , doskonała lokalizacja napełnia przy drożne problemy -przemyślane jak zarabiać nie robiąc nic totalnie nic UWAŻAJCIE na tego LAIKA albo zaczyna się uczyć ale przed nim długa droga i przy tym podejściu nie wróże przyszłości - dodatkowo nie korzystajcie z jego podpowiedzi typu laweta przeciągają klienta w czasie aż zmięknie chciał wykorzystać fakt Mojego Dziecka jak i odległości jaka nas dzieli do domu w porę się z orientowałem o co tu tak naprawdę chodzi Ktoś wcześniej pisał serwis instalacji LPG śmiech mnie ogarnia jak to czytałem - czym to ustawić jak podstawy niema komputer jedyny jaki jest na tej halli to w biurze jaśnie PANA właściciela Przy przechodzeniu obok auta szlifowaniu czegoś nie zwraca uwagi na lakier samochodu Po prostu jedna wielka pomyłka omijać to szerokim łukiem i jak najdalej od tej pseudo nazwy COMPLEX
woaak 2015-12-11 18:26:01
@toyota avensis verso czasem taka wycena jest trudna, wydaje mi się, ze nie mieli wtedy dobrego pracownika, teraz zatrudniaja specjalistów i maja naparwde trudną rekrutacje.
Zostaw swoją opinię o Audio Complex - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audio Complex