Opinie o Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w Warszawa

Weronika Nowy wpis

Firma już dawno nie istnieje, a właścicielka mieszka i pracuje w Poznaniu. Temat powinien być zamknięty :/

Aneta Nowy wpis

@diko czy w firmie jest jasno określony podział obowiązków? Wskazuje się, że jasne granice pomiędzy tym, co każdy pracownik ma wykonać i za co odpowiada, zmniejsza ilość kłótni między pracownikami i pomaga właśnie w dobrej organizacji pracy,

diko Nowy wpis

@aninim masz mylne wyobrażenie o zarządzaniu czyli o stanowisku prezesa. Prezes musi potrafić dobrze zorganizować pracę żeby inni wydajnie pracowali. On nie jest od produkcji. To że długo siedzi się w pracy świadczy o złej organizacji dnia pracy. Płacenie nadgodzin jest nieopłacalne

bilbo

Trendy Style to warszawski ośrodek w którym kształcą się głównie ludzie po zawodówkach , którzy potrzebują intensywnych kursów do wykonywania pewnych zawodów, tj. kurs wizażu czy też kursy fryzjerskie. Wiem że firma nie dawno korzystała z usługi groupona co oznacza , że klienci nie walą do nich drzwiami i oknami

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

rafal Nowy wpis

z tego co widać to albo się spóźniają albo nie płacą

MD-SOFT

Proszę uważać na ten Ośrodek - nie płacą trenerom prowadzącym zajęcia. Nie wiem jak jest z kursantami ale może być podobnie !!!

ryjowka

na nie zrealizowane kursy za ktore pobrano pieniadze lub niezplacone wynagrodzenia ze wykonana prace na rzecz osrodka polecam sad->wyrok->egzekucja ja tak zrobilam gdy mi nie zaplacono i jestem bardzo zadowolona ... ze skutecznosci komornika rzecz jasna :-)

oszukani11423

Witam serdecznie wszystkie osoby pokrzywdzone proszę piszcie (usunięte przez administratora)Ja również czuje się oszukana, wspólnie możemy zapobiec dalszym procederom, piszcie!!!

Zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona i zastanawiam się kto pisze takie bzdury. Oszustwo to mocne słowo. Nie wierzę w to żeby ośrodek przyjął pieniądze za kurs i go nie przeprowadził. Więc się ludzie zastanówcie zanim będziecie wypisywać czyjeś imiona oklejone epitetami. Ja skończyłam kurs księgowości i jestem naprawdę bardzo zdowolona. Odbyło się co do minuty, dostałam dużo materiałów a wykładowca naprawdę profesjonalny.Wymienioną przez panią powyżej osobę także poznałam i uważam że to super kobieta która potrafi wspierać i zachęcić kursanta do wzięcia się w garść a przy tym nie wywyższa się i można liczyć na jej pomoc. Więc nie wiem czego się czepiacie???

pepi

Serdecznie polecam ten ośrodek!!!!

Zuza

Zakupiłam za własne pieniądze udział w kursie księgowości wraz z kadrami i płacami. Kurs trwał 3 tygodnie. Zajęcia były bardzo intensywne, otrzymałam do pracy komputer z programem symfonia i płatnik. Osoba prowadząca zajęcia to pani (usunięte przez administratora), niezwykle sympatyczna i kompetentna osoba (serdecznie pozdrawiam). Sala przestronna, obsługa ośrodka miła i pomocna. Po ukończeniu kursu otrzymałam dokumenty w postaci zaświadczenia i certyfikatu, otrzymywałam także materiały pomocnicze podczas trwania kursu i to już zostało dla mnie na własność. Polecam ten ośrodek oraz kurs księgowości w którym uczestniczyłam.

Kurs wizażu

W tym ośrodku odbyłam kurs wizażu trwający 32h. Fajna przygoda, dużo przydatnych informacji i ćwiczeń. Zajęcia na dobrych kosmetykach i konkretna instruktorka. Na końcu robiliśmy stylizacje przez siebie zaprojektowane. Dobrze wykorzystany czas.

ktos

bardzo polecam ten ośrodek!

ryjowka

wg mnie dluznik to jest ostatnia osoba ktora ma interes we wskazaniu nr rach bankowego wierzycielowi ale moze sie myle:-)

Porada

Jeśli chce pani otrzymać nr rachunku bankowego Ośrodka to sugeruję takową prośbę skierować właśnie do niego. Zadawanie podobnych pytań w ciemno poprzez internet jest conajmniej głupie.

no niestety ale wlasnie tak to wyglada tj jakby sie starali uchronic przed egzekucja...na szczescie to nie jest takie proste

anonim - 2011-11-15 11:29:09 czy mogłby ktos podac nr konta bankowego tej firmy, bede bardzo wdzieczna Niestety, (usunięte przez administratora) płaci nie ze swojego konta, chyba sadzi,ze w ten sposób uchroni sie przed komornikiem

czy mogłby ktos podac nr konta bankowego tej firmy, bede bardzo wdzieczna

Ufff, jak tak czytam te opinie, to az się cieszę, że współpraca z tą Panią nie wypaliła. Zwodziła mnie przez kilka tygodni, zapewniając mnie o aktualności współpracy. Później się okazało, że żadnego zlecenia nie ma. Byłam zażenowana brakiem profesjonalizmu tej firmy.

poszkodowana

niestety musze potwierdzic informacje przedstawione przez przedmowcow mi rowniez firma ta nie zaplacila za przeprowadzone szkolenie w zwiazku z czym zmuszona bylam ich pozwac

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE - Warszawa

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE