Opinie o Inventronics sp. z o.o. w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inventronics sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inventronics sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inventronics sp. z o.o. w Jawor

Michał Nowy wpis

Czy ktoś może wie jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku projektanta lub programisty?

Wojciech Nowy wpis
@Michał

Panie Michale, kiedyś miałem krótki epizod współpracy z tą firmą, który wspominam jak najgorzej. Ale zamiast pisać o swoich odczuciach zwrócę panu uwagę na fakty. Stawki: odnosząc się do stawek które firma proponuje na swojej stronie to nie jest nawet połowa dzisiejszych stawek rynkowych. Konkretnie: Senior inżynier oprogramowania embedded otrzymuje dzisiaj wynagrodzenie między 25 a 30 tys. brutto. Proponuje odwiedzić np. serwis pracuj.pl gdzie wiele firm, które aktywnie rekrutują te stawki podają. Praca w większości przypadków jest zdalna. To po pierwsze. Po drugie oczekiwania. Dosyć szybko się zorientowałem że oczekiwania są takie jakby miał pan pracować za trzy osoby do tego ponosząc wszelkie ryzyka projektowe związane z tym że np. otrzymał pan niesprawne prototypy do developmentu. Pominę kwestie atmosfery i kultury pracy z powodu ich braku. Zamiast tego powiem jakie dzisiaj obowiązują standardy w tej branży: firmowe śniadania, dofinansowania obiadów, darmowe kursy, bony kafeteryjne z funduszy socjalnych, programy motywacyjne, eventy dla rodzin, nagrody roczne wypłacane z zysku, itp, itd. Dba się o pracowników bo obowiązuje rynek pracownika a pandemia niczego tu nie zmieniła. Resztę może pan sobie dopowiedzieć.

Jakie są warunki zatrudnienia w Inventronics sp. z o.o.?

Administrator Nowy wpis

W Jawor Inventronics sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Monter. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Robert

Firma powstała w 2002 roku a na forum pracowniczym nie ma zupełnie wpisów. Jest tak dobrze, że brak motywacji do zamieszczania tu opinii?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inventronics sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku INŻYNIER PROCESU Miejsce pracy: Jawor Nr ref.: IP/2023 wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ula

Czym można sobie wytłumaczyć, że tak sporadycznie piszecie?

benia

witaj @oleks jak widzisz pojawiły się nowe oferty pracy także na naszym Gowork'u. Polecam jedną z nich. Projektant Elektroniki - Hardware Designer. Żeby zaciekawić napiszę tylko że płaca podstawowa to 4500 zł netto a dojdzie jeszcze miesięczna premia za realizację celów

dfdfssd
@benia

chyba cie powalilo

xyz

Czy ktos wie jak wyglada sytuacja w tej firmie? Interesuje mnie branza elektroniczna i w takiej chcialbym pracowac, nawet jesli mialbym tam pracowac za najnizsza krajowa :). Jesli ktos cos wie niech pisze...(tylko kulturalne wypowiedzi prosze)...

Klaudia

Nie rozumiem wcześniejszych opinii pod żadnym względem. Byłam na rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie, ale pomimo , iż mnie nie zatrudniono, uważam , że było całkiem miło i sympatycznie, i nie zauważyłam , aby (usunięte przez administratora) Może akurat miał dobry humor:)

Zostaw merytoryczną opinię o Inventronics sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Inventronics sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inventronics sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inventronics sp. z o.o.