Inventronics sp. z o.o.

Jawor

Opinie o Inventronics sp. z o.o.

Klaudia 2011-02-24 14:33:30
Nie rozumiem wcześniejszych opinii pod żadnym względem. Byłam na rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie, ale pomimo , iż mnie nie zatrudniono, uważam , że było całkiem miło i sympatycznie, i nie zauważyłam , aby ( usunięte przez administratora ) Może akurat miał dobry humor:)
xyz 2012-08-13 12:13:44
Czy ktos wie jak wyglada sytuacja w tej firmie? Interesuje mnie branza elektroniczna i w takiej chcialbym pracowac, nawet jesli mialbym tam pracowac za najnizsza krajowa :). Jesli ktos cos wie niech pisze...(tylko kulturalne wypowiedzi prosze)...
benia 2016-05-17 22:55:04
witaj @oleks jak widzisz pojawiły się nowe oferty pracy także na naszym Gowork'u. Polecam jedną z nich. Projektant Elektroniki - Hardware Designer. Żeby zaciekawić napiszę tylko że płaca podstawowa to 4500 zł netto a dojdzie jeszcze miesięczna premia za realizację celów
Zostaw swoją opinię o Inventronics sp. z o.o. - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventronics sp. z o.o.