Opinie o PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J. w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J. w Bielsko-biała

onnna Nowy wpis

Czytajac to wszystko geba mi sie smieje. Jednak istniejej sprawiedliwosc....tylu fajnych ludzi odeszło badz zwolnili....bo kradli....a teraz wiadomo kto kradl. .

Arwena Nowy wpis
@onnna

Też tam pracowałam wieczne braki towaru i sugestie ze (usunięte przez administratora) ściągali nam kasę z wypłaty za nic masakra

Annnn Nowy wpis

A ja myślałam że że firma stosuje takie praktyki robi manka by dawać mniejsze wypłaty. A to jej sprawka? Od pierwszego dnia ta pani mi się nie podobała. Najpierw myślałam że osoba rekrutująca jest zajęta i posłana zastępstwo. Jakie było moje zaskoczenie że osoba wyglądająca na cwaniaka ma mnie uczyc i sprawdzać. Patrzyłam jej na ręce i niestety było parę podejrzanych ruchów i dziwne tlumaczenia pani Iwony gdy zapytałam o co chodzi. Dowiedziałam się że ona tak może. Od tego dnia miałam prze.... I to był koniec. teraz rozumiem mogla wszystko bo kto bedzie podejrzewał du...szefa :-) ;-) :-) Zdala od tej firmy ;-)

mela Nowy wpis

To już chodzi o doswiadczenie, wiec wydaje mi sie ,ze jak kogos zatrudniaja to jakieś starsze kobiety moze majace doswiadczenie w sklepie meisnym?

mała

Rotacja jest duża bo nie które kobiety sie nie nadają do takiej pracy jedna nie umie liczyć na kalkulatorze druga nie wezmie siekierki (byłam świadkiem)do ręki...masakra. jak sie komuś chce pracować to dobrze wykonuje swoją robote,a nie stoi w kącie i sie chowa..co do pani Agnieszki to bardzo fajna babka za to pani w czerownych włosach jest nie sympatyczna i nie miła. A wymieniona pani "pudernica" jest bardzo przyjemna zna sie na rzeczy i jak nikt w tym sklepie potrafi doradzic,wiem to ponieważ jestem stała klientką i jesli jest tylko taka mozliwosc to staram sie u niej kupowac.Sklep i produkty w nim są w jak najlepszym porzadku.Pozdrawiam

Sprzedawca

Pytania typowe dla rekrutacji. Opis stanowiska, że praca zmianowa. Pierwsza umowa zlecenie jako okres próbny, później etat

To co mi najbardziej utkwiło w pamięci to pytanie o straty i manka na poprzednich stanowiskach pracy i to dokładnie jakie były.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
lena

no byłem na słowackiego i widziałem te panie szczególnie jedna pudernica

sil

czytam i nie wierze ostatnie dwie opinie sami dodali nie maja ludzi do pracy i bronią się jak mogą ciekawe kto takie bzdury napisał stawiam na Agnieszkę

klient

Witam PANI DOMU ma racje. Wyroby naprawdę dobre , mięso najlepsze i zawsze świeże! Sprzedawczynie bardzo miłe uwielbiam robić u Michalca na słowackiego zakupy-zawsze świetna atmosfera -pozazdrościć pracy w takim zestawie Pań! Pozdrawiam panie tam pracujące!

boss

U mnie w sklepie dobry sprzedawca nie ma problemu ze mną a ja z nim. Ale jeśli "As" ma problem ze ścinkami i zwrotami to kiepski z niego AS ;) wiem ile może być zwrotów ze sklepu a jeśli jest więcej albo nagle wzrasta ilość odpadów to coś jest nie tak. Wiec kto jest odpowiedzialny za sprzedaż na stoisku? ?? Boss czy AS ..????

As

W Zakładzie mięsnym ale nie na stoisku gdzie się sprzedaje i wiecznie walczyć ze stratami gdzie później jak wychodzi za dużo to zawsze jest wina sprzedawcy , bo albo się myli albo... kradnie i ponoć nie ma innej możliwości. Ciekawe, że mając praktykę i pracując w marketach czy sklepach spożywczych tego problemu nie ma, nawet na stoiskach mięsnych.

As

Do roboty się można wziąć, tylko nikt nie będzie z tej ciężkiej pracy jeszcze dokładał na to co powinno być i denerwować się , że ciągle coś jest nie tak...

sch

czytam i nie wierzę,ale wniosek płynie z tego jeden: jaki pracownik taki pracodawca!!! Pracuje w tej firmie już pewien czas i przekonałem się, że można liczyć na szefostwo. Pomogli nie raz i to nie tylko mnie. Może zamiast narzekać warto wziąć się do roboty...

krewetka

Pracowalam u Michalcow pod szefostwem Agnieszki. masakra, trzeba o wszystko sie prosic o srodki czystosci, noze. Nie mieli ludzi do pracy i to byl plus poniewaz zagrozilam im ze jezeli nie dadza srodkow czystosci i nie przywioza mi pieniedzy do natychmias odchodze. Szantazem udalo mi sie dostac minimalne ilosci plynow do mycia, 2 sztuk dlugopisow, 3 sztuk markerow, 3 zeszytow. nie dziwi mnie ze nie maja ludzi do pracy. NIE MA SKUTKU BEZ PRZYCZYNY

Gosia

Katastrofa to mało powiedziane,straszny mobbing a umowy na zlecenie niby na okres próbny a tu mija rok i dalej zlecenie.

Maryna

Katastrofa .samo za siebie chyba mówi dlaczego jest stale tam miejsce . okropni ludzie zwłaszcza szefowa Karolina a już nie wspomne o Agnieszce niby kierowniczce od siedmiu boleści zniszczą cię psychicznie zawsze wszystko jest żle mają cię za (usunięte przez administratora) tak że jeśli masz okazje to jepiej nie patrz na ich ogłoszenia szkoda twojego czasu nie polecam .Pozdrowienia

Anka

Czy ktoś może mi coś napisać o tej firmie, ktoś kto tam pracował/pracuje? Cały czas się pojawiają ogłoszenia do tej firmy, zastanawiam się czy nie złożyć dokumentów ale mam wrażenie, że chyba duża rotacja tam jest....

Zostaw merytoryczną opinię o PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J. - Bielsko-biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J.?

Kandydaci do pracy w PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.

PRZETWORSTWO MIĘSNE MICHALEC SP.J.