Centrum Obsługi Konsultantek Avon Cosmetics sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Centrum Obsługi Konsultantek Avon Cosmetics sp. z o. o.

gość 2014-01-13 11:15:09
Jak ktoś jest masochistą to będzie mu się podobało.
martina 2014-07-31 22:48:08
Nie polecam pracy w COK.Tam trzeba robić wszystko,kasa fiskalna,ciągle dokładać towar.Klientki to zazwyczaj baby spod Warszawy,czasami czuć pot..-( zero kultury.
Jeżeli chodzi o przerwy to nie trwają one 30 min tylko 5 min są nadgodziny.Pracujesz po 9-11 godzin.
Jeżeli chodzi o liderów /kierowników to masakra. W COK jerozolimskie proszę uważać na nazwisko( usunięte przez administratora )Młoda ,przemądrzała,pomaiata ludźmi.sama nic nie robi cały dniami,pracę załatwił jej ktoś z rodziny,jest pewna siebie i nic nie potrafi.Uśmiecha się do ciebie a tak naprawdę kopie pod tobą dołki.
( usunięte przez administratora )Co tydzień robi zebrania i przedstawia raporty ze sprzedaży, nie polecam.
Diana 2014-09-25 14:40:19
Dziewczyny, jak przedstawiają się zarobki? Proszę o informację
Gość 2015-07-14 15:37:08
Zarobki akurat wg mnie nie są złe.
Ale kierowniczka (jak sama powiedziała) ma w dupie pracowników, najważniejsze są tabelki. Tak więc, jak będą złe tabelki to dziewczyny zaczynają sobie skakać do gardeł, by utrzymać się na powierzchni. W końcu żadna nie chce wylądować na nieprzyjemnym spotkaniu. I zaczyna się rzeź.
Kierowniczka lubi też czasem oszukiwać...
bgh 2016-04-19 22:10:15
a słuchajcie szukają kogoś do Avonu aktualnie? Bo praca w takiej branży bardzo by odpoiwadała, neikoniecznie jako konsultant, ale gdzieś za biurkiem, czyli typowa praca biurowa
Zostaw swoją opinię o Centrum Obsługi Konsultantek Avon Cosmetics sp. z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Konsultantek Avon Cosmetics sp. z o. o.