Scoes Polska

Olsztyn

Opinie o Scoes Polska

firma współpracująca 2011-03-22 08:40:39
dajcie sobie spokój z tą firmą... szkoda waszego zachodu na kapryśnego włocha, który umie tylko mówić i chwalić się co on nie ma a w rzeczywistości nie ma nawet żadnej maszyny !!!!!
anonim 2011-05-06 13:57:18
Nie wiem co to za firma, ale mając duże doświadczenie w sektorze, sprawia wrażenie firmy - krzak, z tego co mi wiadomo maszyn nie mają tutaj i myślą, że my Polacy damy się nabrać na ich wiedzę i doświadczenie, które zdobyli \"gdzieś tam\"
dobermann 2011-09-14 15:10:45
Wydaje mi się, że to niestety prawda- firma tzw. krzak, przejedżałem tamtą ulicą, i żadnej firmy pod takim adresem o tej nazwie nie ma!!!!
Wcześniej próbowałem się kontaktować telefonicznie, również bez żadnego rezultatu. Ludzie w czasach tak wielkiej recesji kombinują i naciągają. Uważajcie!!!!
Przedsiębiorca z Olsztyna 2012-03-16 11:31:01
Ta cała firma to jest jakieś wielkie nieporozumienie!!!!!!!!!!, a Pan prezes Włoch, ponaciągał wiele osób i ślad po nim zaginął jak i wszelkie wieści????
anonim 2013-05-28 10:01:47
Mąż zastanawia się nad pracą w Soes Polska. Czy ktoś z was może napisać jak teraz tam jest. Piszecie że nie płacą. A czy wy odzysaliście swoje pieniądze? Niechcemy się wpakować w coś złego dlatego się pytam
Zostaw swoją opinię o Scoes Polska - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scoes Polska