Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska

Dobrzyca

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska

Hortulustodno 2015-08-12 17:49:43
Właścicielka to pasożyt, który cały czas żre i nic z siebie nie daje. Płaca marna, godziny pracy bardzo długie, a o wolnym w sezonie można zapomnieć. Praca we wszystkie weekendy i święta, a wolne tylko w tygodniu i to max 1 dzień. Jeśli uda się oszukać kogoś na kasę, to szefostwo takiej okazji nie przepuści. Niestety jest to miejsce pracy pełne mobbingu i chamstwa. Warto wybrać się tam na spacer i tylko tyle.
stop 2016-04-04 13:19:44
Jeśli jesteś ambitny, kreatywny myślisz o swojej przyszłości... to nie absolutnie to miejsce pracy nie jest dla ciebie. Właściciele są pijawkami, obiecują dużo w zamian nic z siebie nie dają. Marne pieniądze brak wolnego czasu i surowe nie ludzkie warunki socjalne. Bardzo zle wspominam czas zmarnowany w tym miejscu. Jeszcze raz odradzam
gość 2016-04-12 16:04:40
Chamscy właściciele , wyzwiska , mobbing , traktowanie pracowników jak bydło. Marne stawki i praca w sezonie prawie non stop. Zmarnowane dwa lata . Również nie polecam. Wszyscy zwiedzający zachwyceni ogrodami , szkoda , że nie znają tej firmy od wewnątrz.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska - Dobrzyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska