CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT

Lublin

Opinie o CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT

admin 2015-08-01 02:34:03
Czy rekrutacja w CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.
sara 2016-06-14 19:57:46
Do pracy w tej firmie trzeba mieć predyspozycje artystyczne dlatego to praca nie dla każdej chętnej osoby.
Ale jeśli się sprawdzi i dostanie już pracę to spoko. Pracowałam tam dwa lata miałam po pół roku umowę o pracę bardzo miła atmosfera i szefostwo super naprawdę takich szefów rzadko spotkać można gdzie indziej.
Wszyscy którzy mają umiejętności i chcą zarabiać mogą próbować szczerze polecam tam pracę jakby nie wyjazd do innego miasta pracowałabym tam do dzisiaj.
Ps. nawet organizują imprezy integracyjne dla pracowników , zabawa z nagłośnieniem i karaoke przy grillu.
Ola 2016-07-29 14:01:12
Fakt do pracy potrzebne są m.in. zdolności manualne, plastyczne. Raczej nie jest to sztuka dla sztuki. Miła praca, raczej na umowę zlecenie, za baaardzo niską stawkę na papierze. W większości praca na akord. Trzeba szybko się wprawiać. Nowi dostają proste rzeczy i najtańsze. Jak się wprawią dostają kolejną nową rzecz. ... Więc z zarobkiem dla nowicjusza nie ma szału nawet w nadgodzinach.
Umowę dostają nieliczni. Duża rotacja wśród nowych.
Współpracownicy są raczej fajni. Pracodawca różnie. Chyba, że ktoś podpadnie lub ma zły dzień ;)
Czasami są imprezy integracyjne. Jeśli ktoś to lubi.
Czy wróciłabym tam do pracy? Nie...
Zostaw swoją opinię o CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT