Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

wujek dobra rada

Moje Dziatki:) W tej firmie pierwszym celem jest wytransferowanie jak największej kasy co miesiąc na zachód:( Tutaj nigdy się nie poprawi:D

stiopa
@wujek dobra rada

Czyli co pralnia????

Ja podobny wpis popełniłem jakieś cztery lata temu.Próbowałem naświetlać problem w realu, poza forum. NIC. Ci, co dobijali się z niezłymi innowacyjnymi pomysłami już tu nie pracują. Są wszak zakłady, które potrafią docenić kreatywnych pracowników. Tutaj zmieniło się kilku kierowników, dyrektorów, ale mentalność decydentów jest niezmienna.

j23
@.

Jaki prezes taka kadra ...(z małymi wyjątkami np A.R.)

ktos

Ta firma to jak szaber plac a nie galeria handlowa.Zero pojecia o tym jak prosperuja inne bydgowskie wtryski.W tej firmie jeden czlowiek pelni wszystkojest ustawiaczem,nasypowym,wstawiaczem,brak technologow przy uruchamianiu produkcji.Operator musi sam sobie sklejac kartony,zadbac o stanowisko pracy,pelno gradu fruwajace wlewki po calej hali.BHP-owiec (usunięte przez administratora) ktory maszeruje po oleju i nic sobie z tego nie robi.Jedna krotka przerwa 15 minut gdzie indziej jest minimum 20.Jakies polautomaty w 21 wieku.Brakuje robotow na maszynach.Nie ma kto kierowac zmiana.Banda palaczy na papieroskach a hala pusta.Nie ma kogo prosic o pomoc.Brakuje narzedzi do pracy.Brakuje pomocy dla nowych osob.Jeden drugiemu lize odbyt by zostac trenerem w calej swojej miernocie zawodowej.Nie znajac sie na wszystkich detalach a broda zachaczajac sufit.brakuje premi motywacyjnej w wysokosci 30 procent tak jak jest w innych firmach.Krawcowe na stanowiskach wyzszych.Najlepsze osoby odeszly juz dawno a zostaly niedowartosciowane osoby, ktore boja sie ze straca 1300 zl .Zal.Zduński jestes slepym kierownikiem ,takiego jeszcze nie bylo.Nie radzisz sobie na stanowisku moze cie wyrzuca w najblizszym czasie.Kierownik musi byc efektywny i widziec kto sie ,gdzie nadaje a kto nie!Jestem bezuzytecznym pionkiem.

bzyk

Gra nie warta świeczki ! Lepiej zmienić pracę na normalną. Jeden wielki wyzysk !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ika

Przecież Każdy dobrze wie że w Pret.. większość Puszcza się :-) POdobno hehe wiadomo Kariery się tam nie zrobi ale można się pośmiać bynajmniej.

@ika

też dajesz?? może oboje na tym skorzystamy:)

co jest???

ciekawski

ja też chce go poznać - dawaj.

99%

panie arku panie arku mam nowego newsa pani izo mam nowego newsa

bula

Jak nowy młody dyr.? Może młoda, nowa siła ruszy produkcję...

stirlitz
@bula

Nic nie zrobi za młody a poza tym towarzystwo wzajemnej adoracji mu takich bajerów nawciska ,że prawda do niego nie dotrze.Chyba ,że czyta to forum i ma swój rozum.

Totalny syf! Odradzam!

...

no raczej kogo... chyba ze mu bez różnicy..

W.E

ale co zaliczył to zaliczył...

EWA
@W.E

zaliczył co czy kogo?

TAKA JEDNA

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZMIEŃCIE PRACĘ POPROSTU JAK WAM NIE PASUJĘ ....

W.E

oślik kończy jutro karierę??

r.z.
@W.E

Wręcz przeciwnie, ma się dobrze.przecież nie on zaliczył awans tylko przyszedł nowy.palacze bójcie się. Nieróbstwo i ploty się skończą.

A ty chyba zarobioną kasę potrzebujesz na lekarza. To się wykosztujesz palancie.

Robić swoje, nie oglądać się na innych, to jedyny sposób, by funkcjonować w tej firmie. Najlepiej nie uczestniczyć w toksycznych rozmowach i być z dala od biadolenia i plot. Na miłą atmosferę nastawić się po pracy. Da się - ja to stosuję.

postudiach

Ludzie są dla siebie niemiło, ponieważ tam osiadła taka aura.... musi człowiek robić swoją pracę i nie patrzeć na innych, bo niektórzy w tej firmie pożądania rozumy, myślą że jeżeli mają stanowisko lepsze od stania przy maszynie trzeba posiadać do nich respekt. Co drugiemu naplulabym tam na twarz za kłamstwa i podsmiechiwanie pod nosem.

a

ja jestem po studiach, pracuje w tej firmie od niedawna i musze powiedziec ze jestem lekko mowiac w szoku. To co sie tam dzieje to istny koszmar, nie boje sie ciezkiej pracy zreszta w pl innej nie mam wiec bierze sie co jest ale nie pozwole zeby ktos za 1280zł netto mnie obrazal i ponizal czlowiek ma jednak swoja godnosc a jak nie ta praca to bedzie inna, SWOJA DROGA LUDZIE TEZ NISZCZA ATMOSFERE W TEJ PRACY.. NIC POMOCNI O CO SIE ZAPYTA TO ALBO GLUPIE MINY ALBO GLUPIE TEKSTY . JAK TAK DALEJ BEDZIE NIECH SIE NIKT NIE DZIWI ZE TAM JEST TAKA ROTACJA PRACOWNIKOW

Skoro ludzie po studiach prezentują tak rynsztokowy poziom, to w żadnej firmie nie będzie im dobrze.

postudiach

Nie pracuje tam nikt normalny, ludzie którzy tam pracują nie wierzą w siebie zostają na produkcji, lepiej wyjedzcie za granicę na zbieranie owocow, tak samo trzeba zapieprzac jak w tym zakładzie latem bez klimatyzacji. Pozdrowienia

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska