Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

r...

Dawajcie nazwiska tych zdzir, bo mam podejrzenia co do mojej żony, która w waszej firmie pracuje.

@r...

narazie nie ujawnie nazwisk musza wam starczyc inicjaly i dziwie sie tobie facet latwo to przeciez sprawdzic a na jakiej jest zmianie twoja zona

....

SAM sobie obij ........

@....

co go tak bronisz,jestes jedna z zaliczonych pan czy moze w trakcie zaliczenia,zycze tobie zebys przezyla to samo ze swoim partnerem,jakby sie zabawial ze swoimi kolezankami z pracy to inaczej bys piala wiec nie wiesz wogole o czym ty piszesz chyba ze to ty praktykujesz

@000

taaa i nie znasz moich inicjałów....... darujcie sobie te farmazony ,mam niestety oczy duże zielone i widzę i uwierz niema na kim oka zawiesć a desperatką nie jestem :)

???

Myślisz, że to tylko jedna osoba? ?? To się grubo mylisz! !!

,,,

Naucz się pisać bez błędów! !!!!!

...

MASZ PROBLEM, TO NIE CZYTAJ! !!!!!!!!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Gabi

Dziwne to Wasze forum -smarujecie wszystkich po kolei począwszy od wysokiego szczebla aż nie smacznie ,idziecie po całości.

@Gabi

nic nie możesz napisać ,ani powiedzieć ,bo siedzi jakiś smrud i zaraz masz odpowiedz,jak można siedzieć caly dzień na forum...... brak zajęcia do roboty nierobie !!!!najlepsze jest to ze jest to jedna osoba pod kilkoma nickami :)żal pl.

???

Widocznie wszyscy wymienieni zasłużyli na takie traktowanie.Nic bez przyczyny się nie dzieje Prarzynska, jeszcze mnie popamiętasz. Szykuj się na IP zostało podane twoje nazwisko! ! !

...

Ja Wam życzę żebyście wszyscy za te obelgi ,pomówienia i krytykę oraz wymianę nazwisk poszli do sądu i dostali niezłe kolegium pozdrawiam długoletni pracownik

???

Ale nie w dzień pogrzebu (usunięte przez administratora) Raczej masz koło siebie rodzinę na stypie a nie pracę.

''

Basia.Dz.to chyba raczej rozbijaczka małżeństw!!!

J

nie ma moich inicjałów oj jak sę cieszę :)

,,,

No właśnie, o to chodzi! ! !

???

Z Prarzynska chodzi o to, że jest nie odpowiednią osobą, nie potrafi porządnie wytłumaczyc, nie zna wszystkich detali, nie zmienia na śniadanie a jak chce odpocząć to idzie do komputera i udaje, że coś robi, wydziera się bez powodu.Generalnie brak wychowania, może wychowana w patologii któż to wie! Ludzie z patologii tak się zachowują, stwierdzone naukowo.Kto normalny po pogrzebie matki przychodzi do pracy.Dziwna ona jest.Przesto ludzie nie chcąc pracować w naszej firmie, bo nikt normalny jak trafi na nią to rezygnuje.

@???

Po pogrzebie matki lub kogoś równie bliskiego przychodzi się do pracy, by nie oszaleć, by odgonić myśli pełne rozpaczy i być bliżej niecierpiących ludzi. Kto nie przeżył nie zrozumie.

Jestem ciekaw ktora z pan sie obawia,z tego co wiem to kolezanka P.P nie ma chyba nic wspolnego z ta afera z panem S,jeszcze nie ,wiec nie rozumiem co wy sie tak jej uczepiliscie. Co za porzadni ludzie pracuja w naszej firmie nikt sie nikim nie interesuje.Nasze kolezanki to T.N.[juz nie pracuje] ,kolejna pani to B.Dz.[mezatka],nastepna to A.R.[w wolnym zwiazku] i kolejna pani to E.M [rozwodka] o innych paniach jeszcze nic nie wiem ,ale predzej czy pozniej sie dowiem ,chyba ze wy cos wiecie ktore jeszcze zaliczaja sie do grona naszego kolegi,szczerze mowiac to mu sie dziwie bo te panie to nic nadzwyczajnego soba nie reprezentuja ,majac takie ciacho w domu. Zal mi tej dziewczyny ,ale milosc jest slepa i ile trzeba sie nacierpiec zeby przejrzec na oczy tylko ostatnio to raczej zobaczyla za duzo,ale  na to trzeba czasu i zastanowienia

,,,

POPIERAM W 100%, masz rację.

efgh

Widocznie Paulina Prarzynska zasłużył a na takie trakrowanie i wpisy na forum. To nie pierwsza afera z jej udziałem, widocznie nie jest adekwatna do swojego stanowiska w tej firmie, kiedyś zmieniła zmiane i przyczepila się do Małgorzaty Zgierskiej.Więc nieodpowiednia osoba w tej firmie.

!

To poco (usunięte przez administratora) czytasz forum? Widocznie jesteś ciekawy co u innych słychać! !! A co do P.P to niech CIĘ guwno interesuje..........mam nadzieję, że zrozmiałeś! ?!?!?

a,b,c,d

jedno wielkie podkręcanie ahhaaaha wiedziałam ,ze pracują tam ludzie którzy nie mają swojego życia prywatnego ,jest im nudno w swoim i dlatego siedzą w życiu innych ,ale żeby aż tak ....i co z tego że napiszesz nazwiska,imiona i całą resztę.....myślisz że to cos zmieni .I co z tego ,ze ktoś tu na forum piszę na P.P.,czy to coś zmieni ,można pisać o wszystkim i o niczym nic to nie zmieni ,jesteśmy dorosłymi ludzmi ......JA idę do pracy,pracować a nie interesować się kto z kim spi lub ona jest taka albo sraka -daruj sobie te farmazony ,no chyba że zazdrość Cie zżera

No pewnie.

???

Dziwisz się kto by w tym syfie wytrzymał, lepiej dla niego niech pozostanie w Graformie .

Ja ciebie też!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska