Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

j23

Dzisiaj i jutro dzień wręczania papierów...

murzyn

co to sie stalo?

biały
@murzyn

a co się miało stać?

szalonaOna

Zanim zaczełam prace w firmie Prettl Adion czytając opinie które się tu znajduja bałam się rozpocząć prace , obecnie pracuje juz drugi miesiac i naprawde nie jest az tak zle .. faktycznie niektóre opinie są prawda , ale to zalezy na jaka brygade traficie do jakiej brygadzistki oraz na jaka hale .. Pracuje tam kilka osób , które non stop narzekaja ale pracuja i tylko nie potrzebnie zniechęcaja nowe osoby do pracy .. Jeżeli chodzi o wypłaty to idzie sporo zarobić sa premie frekwencyjne i wynagrodzenie jest przelewane na czas , sa podajrze 3 agencje ale stawki chyba sa te same . Także osoby które chciałyby rozpocząć prace w tej firmie nie bójcie sie uwazam ze warto sprobowac a jezeli sie nie spodoba to mozna zmienic prace ja tak zrobiłam i nadal pracuje .. Jedyny minus to ze jest bardzo cieplo na halach ale tak to wyglada przy wtryskarkach . Czasem są weekendy pracujace ale to dla chetnych osob to chyba wszystko na chwile obecna ;)

,,,

slyszalem ze panie z prettla chca sie zwalniac i isc do pracy do mindy ktora miesci sie obok naszej firmy pewnie po znajomosci bo tam pracuje przeciez kobieta naszego ustawiacza,oj sie dzieje

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Paweł R.

Siema jokściowcy - co tam u was? Słyszałem że się trochę dzieje. Pozdrowienia z SPXa ;)

O łepskim gosciu

@j23

Nie masz swojego nicka?

jaaa

O kim piszesz?

ello

siemka prettlowcy mam pytanie i szukam pomocy... w jakiej firmie pracownicy my mamy ubezpieczenie co podpisywalismy u P lucyny pamietam były 3 obcje ale chodzi mi głównie o nazwe ubezpieczyciela pomozecie??? pozdro

@ello

Zadzwoń do p.Lucyny....

jaaa
@j23

PZU

kk

Co tam slychac w logistyce. ? Dalej firmy rodzinne obsluguja transport (zona zleca mezowi a ten zleca podwykonawcy. ? Interes kwitnie.

ciekawa

A kontrola jakości potrzebują do pracy ???Jakie doświadczenie ???

KJ
@ciekawa

BIORĄ JAK LECI ,ZALEŻY CZY SIĘ KERASOWI SPODOBASZ !

ciekawa
@KJ

A ludzie w kontroli ok ?Jakieś doświadczenie ???

Sylwia4321

Wtryskarki to najgorszy dział, wcześniej pracowałam na CSL i takich rzeczy nie było, byłam zadowolona, ale mnie przenieśli i nie polecam tam pracy kobiety, bo się wykończycie psychicznie, szkoda naszego zdrowia, walczcie o swoje prawa w pracy i nie dajcie sobą pomiatać, pracowałam wcześniej w Stomilu ponad 26-lat i gdyby nie redukcja stanowisk dalej bym tam pracowała wspaniała firma

Sylwia4321

Jak można tak traktować ludzi, żeby zwolnić za śniadanie w godzinach wyznaczonej przerwy przez zakład pracy, niesłusznie mnie zwolnili tym bardziej, że to nie pierwszy raz nie miał mnie kto zmienić na maszynie, ale kierownik stwierdził, że wystawiłam zakład na straty, jakie straty, przyszłam ze śniadania i wszystko spakowałam, bo koleżanka obok ściągała detal z taśmy i odkładała na bok, wszyscy wiedzieli, że idę na śniadanie, liderka też, powiedziała, że nikogo już nie zmieni, bo idzie na szkolenie i mamy sobie sami radzić, więc poprosiłam koleżanke, żeby ściągała mi detal z taśmy

Sylwia4321

Stres, mobbing, brak organizacji pracy o ubikacji można zapomnieć, wykorzystywanie ludzi, kierownik to mściwy facet bez serca

Sylwia4321

Kierownik mnie zwolnił w Dzień Kobiet za samowolne opuszczenie stanowiska pracy poszłam na śniadanie zostawiłam maszyne i poszłam, bo nikt mnie nie zmienił byłam głodna

Nie polecam tej firmy

xyz

cóż nie chciało się wierzyć po tych opiniach ale niestety okazało się że jest dokładnie tak jak pisał tu j23 i inni przychodzisz do pracy stajesz przy maszynie i robisz nie ma żadnych szkoleń musisz umieć no i pominąć to że nic nie idzie same buble...

J23
@xyz

Tak to jest jak harcerzyki bawią się we firmę...

Czesc

Chciałam zatrudnić się w firmie, jak zarobki, są jacyś fajni faceci młodzi?

wojtuś
@Czesc

po pierwszym tygodniu dziobem nie bedziesz ruszać tyle bedziesz miała pracy...

...
@Czesc

Firma dla pan puszczalskich taka jest opinia w tej firmie a takich jest duzo tutaj

Pretlanka

ciekawe kto następny :((((,znowu ludzie z wiedzą i doswiadczeniem polecieli

baltazar

Chyba nie. Dwie osoby oddaly fartucha. Jeden zielony, drugi niebieski. I podobno ktos z wtrysku oddal zolta koszulke leadera. Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi - haslo malo aktualne. Zwiazki Zawodowe zamiast nas bronic - sprzedaly sie Alercikowi, ktory robi co chce. Dziekujemy wam (gdyby ktos nie zrozumial to oczywiscie byl sarkazm).

tkf

Widzimy się jutro w komplecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska