Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Prettl Polska?

Emerytka Nowy wpis

Atmosfera jest taka ..jak nie jesteś konfidentem ,kłamcą oraz nie jesteś w klanie jesteś nikim .Mało tego Gwiazdorska obsada zrobi WSZYSTKO by grać dalej

Nikt Nowy wpis

Aktualny stan firmy: Pensja kazdego pracownika obnizona o 10% Wycofane premie Wycofane socjalne Wycofana opieka medyczna Czekamy na dalsze decyzje „ratujące” firme.

Technik utrzymania ruchu - Elektryk po ile godzin pracuje? Nie napisali coś w ofercie poza tym, że na 3 zmiany przychodzić trzeba. Wolałbym żeby było 8, nie 12 jak teraz często każą. No ale zobaczymy.

Jacek Nowy wpis

Pracują normalnie po 8, czasami nadgodziny w weekendy. Firma taka, że dla utrzymania robota jest zawsze.

Czy urlop w Prettl Polska jest płatny 100%?

Zwykły wypoczynkowy jak najbardziej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Na wtrysku w zmianie C,to totalna porazka.Liderka traktuje pracownikow jak smieci,wydziera sie na ludzi,robi na zlosc.W czasie,kiedy jej kolezanki ktore na wszystkich donosza ,zawsze sie obijaja,i robia co chca na hali.Tym to powinien sie zajac prezes,bo on napewno nie wie,co tam sie dzieje.

Damian

To może warto to zgłosić do prezesa? Ktoś z was próbował czy każdy się boi? :)

Zmalowana

Potwierdzam byłam na tej zmianie najgorsza jaka mogłaby się trafić liderka

@Zmalowana

Serio po tylu miesiącach niby to samo się dzieje? Bo aż nie wierzę, że nikt z tym niczego nie zrobił, no chyba, że jednak to jest znośne dla każdego?

Chuda

A mnie się wydaje że piszecie żeby obrazić zawsze liderki pilnują porządku!!! Ok jest bałagan na wtryski 1 pracują a 2 non stop siedza i te co siedza nikogo nie chcą zmieniać a donoszenie zawsze jest i będzie za premie uznaniowa ????????????

@Chuda

No a kto tym bezpośrednio w takim razie zarządza skoro są te liderki a taki bałagan tam panuje? Jest ktoś inny kto mógłby mieć większy wpływ na nich i ich podejście do pracy? Bo serio to nie fair jeśli faktycznie prawie niczego nie robią

Emerytka

Do dzisiaj tak jest i nikt nic z tym nie robi

@Emerytka

skoro minnał rok i nadal piszecie o tym ze jest źle może jednak warto prezesa o tym powiadomić skoro nic podobno o tym nie wie ? Ktoś coś działał próbował?

@Monika

Wszyscy wiedzą

Ruda

Po nastu latach mogę napisać że tęskno za ludźmi oraz atmosfera ???? chociaż wiadomo że rotacja jest tam na wysoką skalę i liderzy oraz pracownicy za moich czasów już tam nie pracują to jednak miło wspominam to miejsce na produkcji.

Ewelina
@Ruda

A dawno temu tam pracowałaś? Ciekawa jestem czy poza atmosferą było więcej plusów według Ciebie? Zarobki były na dobrym poziomie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Prettl Polska?

Mówię jak jest

Tak, są.

@Mówię jak jest

O. ;) A można byłoby podpytać po szczegóły? Sami raczej się tym zajmujecie czy firma coś wymyśla? Ile dopłacacie?

Zalezy
@Weronika

Zależy od zmiany, jedni bawią się codziennie inni nie

@Zalezy

Tzn piszesz to teraz w kontekście konkretnej zmiany a nie imprez? ;) To która tutaj taka rozrywkowa jest, dobrze wiedzieć w razie czego

warto?

cześć dostałem oferte pracy w tej firmie na wtryskarkach do pakowania detali. Czytam wasze opinie i nie wiem czy warto?

warto?
@warto?

ile sie dostaje na renke? praca cierzka?

Zalezy co umiesz
@warto?

Wynagrodzenie i warunki adekwatne do stanowiska

@Zalezy co umiesz

Szczegółów na forum nie poznamy? Czyli stawki tutaj uznane są za rynkowe?

Inżynier
@Weronika

Ujmę to w następujący sposób: ja jako inżynier sobie chwalę. Ile może dostać ktoś, kto ma problem ze skleceniem zdania w języku chyba ojczystym to już inna sprawa

@Inżynier

A właśnie tacy tak na poważnie się tu zdarzają? Czy może trochę przesadzasz?

Mówię jak jest
@Weronika

Sądząc po wpisie " warto? 30.07.2022 00:56" Można powiedzieć, że kandydaci są. Czy ostatecznie pracują to nie wiem bo nie rozmawiam z każdym Operatorem na każdym dziale.

Beczka po latach

Z ciekawości wszedłem zobaczyć opinie o tym miejscu, pracowałem tam pare lat temu przez 3 dni. Nigdy nie widziałem gorszego miejsca pracy, serio. To miejsce jest jak szafa teleportująca do PRL'u zamiast Narni. Brygadzichy jak za ciężkiej (usunięte przez administratora) zakład wygląda jak (usunięte przez administratora) na Syberii, wszystko zakurzone, tynk spada. Nie wiem jak można tam pracować z własnej nieprzymuszonej woli, naura XD

Ewelina
@Beczka po latach

Nie wiesz czy ktoś to zgłaszał do inspekcji BHP? Bo serio nieciekawie to brzmi.

Marzena
@Beczka po latach

Ale czy jest coś nie tak poza tymi warunkami w pomieszczeniu, w którym się pracuje?

Zmalowana
@Marzena

Wszystko

Lalunia

To do domu

@Zmalowana

Nie dasz rady bardziej szczegółowo?

Emerytka

Kto to ma jakiej zmianie ?

Pawelek

A jestem ciekaw,co to za dziwne znajomosci, lidereki,kierownika wtryskow,i pania od rekrutacji?Naprawde za duzo sobi pozwalaja.A,no i pani dwa brzuchy.Kiedy tutaj bedzie porzadek?

@Pawelek

Nigdy

@Angela

A czemu? Pracowałaś tam?

Damian

O czym ty piszesz? Połowę ci w ogóle wycięło, radzę uważać na język następnym razem :D

Karol
@Damian

Nic nie widać, co tam napisał?

Elo

Jak wyglada praca na montażu ? A jak na produkcji

?

Dziury na twarzy

Lolita

Uważajcie na tą dziewczynę(usunięte przez administratora) sprzeda was w 5 minut. Na papierosie to obgadywała swoją najlepszą koleżankę, LOL.

Lalunia
@Lolita

A skąd wiadomo że,najlepszą koleżankę?A Ty wiesz że, nie jest ładnie chodzić na papierosa i podsłuchiwać

BARNEJ
@Lalunia

Nie ładnie to jest obgadywać kolezanki

BARNEJ

A skąd ja mam wiedzieć?! To pisz do tej osoby co Ci to napisała

Tajemniczy-za-prawdę

Dokument już w drodze, takiej tandety na rachunku to z pewnością nikt się nie spodziewał Drodzy! Zobaczymy kto pierwszy kierownik do prezesa z przeprosinami za oszustwa i brak odwagi czy prezes do kierownika ze zwolnieniem. Nie życzę sobie odwetu na którym kolwiek z pracowników- operatorów.

@Tajemniczy-za-prawdę

O co chodzi?

beta
@lolo

Słyszałam o akcji na wtrysku. Jakieś szczegóły?

@beta

Na wtrysku. Znowu jakąś akcją?

Gadek odchodzi?

?

Kto zna celu niech wymieni

Lubiąż

Tam niektórzy do Lubiąża się nadają

Lila

Ja nie mam mu niczego do zarzucenia był (usunięte przez administratora) kierownikiem po nim przychodzili sami dziwacy którzy nie potrafili bronić swoich pracowników ... co do wydzierania się ? Serio nie był jedyny- teraz liderki nie potrafią normalnie przejść się po hali tylko się wydzierają nie ruszając się z miejsca ... a jak jeszcze nie usłyszysz to drą tą łapaczkę jeszcze głośniej i dostajesz jeszcze burę bo nie usłyszałaś na czas ... serio i to jest normalne ???

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska