logo Prettl Polska

Prettl Polska

Bydgoszcz

Opinie o Prettl Polska

Kadry 2017-01-10 21:17
Tradycyjnie - dziesiątego na koncie.
Wojtuś 2017-01-11 21:27
elo makaroniarze :)
ta pani z zadarta glow jeszcze pracuje?? (treserka)
jabc 2017-01-23 17:36
będą premie?
Pracownik 2017-01-29 05:10
Ten zakład to jakaś porażka nie ma ludzi do zmian na śniadanie nie ma ciągle ustawiaczy wszystkich można spotkać na palarni lub na plotkach kierownik nie potrafi rządzić zakładem nasypowi to nawet po sobie sprzątać nie umieją myślą że są w domu. W domu syf to w pracy to samo nie polecam tego zakładu
Zadowolony 2017-02-01 19:23
A mnie się tu podoba
Agencja 2017-02-01 20:30
Porażka. Pracowałam kilka godzin na montarzu. Najpierw gość z BHP, od którego było czuć alkohol robił jakieś pseudo szkolenie, a później szkolenie na linii i słuchanie jaki to zorganizowany ten zakład. Niby super organizacja, a jakiś siwy gość chodzi i na wszystko i na wszystkich narzeka. Nie polecam.
Była już pracownica 2017-02-11 08:40
Co tu się wyprawia? Pracowałam na wtrysku tydzien. Byłam w trakcie szkolenia. Stałam na stanowisku i się wprawialam. Liderka obchodziła sprawdzała, kontrola szkolna na co patrzeć, kierownik sprawdzał czy znam dokumentację i mówił o dodatkowej kasie, o której nie mówili (premia za chodzenie bez zwolnienia). Robota nawet spoko. Do czasu. Kierownik chyba na urlopie, i wpada jakiś gruby koleś w smierdzacym fartuchu , nie pranym z rok i zaczyna się mądrzyc, że on tu rządzi gadek chyba - kontrola mówi smierdziel. Kompleks jakiś, chyba mu nie s....e. Zresztą, która by chciała. Gość każe stać na dwóch maszynach, gdzie z jednej trzeba plastiki wyciągać. I ciągle powtarza wykonywać polecenia. Sam sobie wykonuj. Ja się wypisuje.
Hdjd 2017-02-13 21:36
Nie potrzebuja u was ustawiaczy?
kajotka 2017-02-15 21:44
Niech śmierdziuch upierze albo odda fartucha :-)
gsa 2017-02-21 11:54
Zapewne napisała to liderka by uratować dupę temu śmiesznemu kierownictwu. Traktujcie dalej swoich pracowników jak gówno - karma wraca. Nie pozdrawiam.
ps. jak ktoś lubi być traktowany jak popychadło - idealna praca.
gsar 2017-02-21 11:54
ps. jak ktoś lubi być traktowany jak popychadło - idealna .
Zadowolony 2017-02-22 23:07
To na ch.j tam pracujesz. Czasy feudalizmu dawno się skończyły. No tak, ale chłop pańszczyźniany nie radzi sobie bez opieki Pana - dlatego nadal tam pracujesz probku i pozostaje Ci tylko hejtowanie. A Pan się śmieje, bo on wydaje rozkazy a Ty posłusznie je wykonujesz buahaha.
j23 2017-02-27 14:19
Zagryźcie się wreszcie!
xyz 2017-03-24 09:12
Czy to jest praca na 3 zmiany?
Nick 2017-03-25 08:53
Podobno liderka ma zostać​ Acha B. Ta to już nie wie gdzie się wcisnąć. Raz pod biurko, a raz na
DeeDee 2017-03-25 09:57
Acha B? Na jakim dziale?
Szalona 2017-03-29 22:10
Na dziale spożywczym
Tl 2017-03-29 22:12
Zapewne napisała. To bardzo inteligentna osoba zaznaczam bardzo
doktor 2017-04-14 19:33
szukają inżyniera jakosci?
Jaroslaw K 2017-04-21 23:52
Szanowni Panstwo, byli , - obecni jak i przyszli pracownicy tej zacnej firmy ... Ja mam to szczescie, ze nie bylo mi dane spedzic w tej firmie nawet dnia jednego , ale szczescia owego partnerce mojej kiedys zabraklo, dala sie kiedys wciagnac do tego bagna i dzis to juz rok jakos bedzie gdy pytam jej kazdej niedzieli gdy po mszy wracamy do domu - "kochanie , a po ch... ty chcesz tam jutro znow isc ? " na co ona zazwyczaj o ile nie jest akurat po spowiedzi odpowiada mi "... ja tym wszystkim j.... treserkom jeszcze pokaze "... , no wiec mam troche wiedzy na temat tej preznie dzialajacej firmy i co rusz gdy dochodzą do mnie swieze newsy prosto z hali w ktorej moja ukochana traci czas zastanawiam sie czy nie byloby fajnie zatrudnic sie tam chocby na dni kilka, zeby samemu ujzec ten idealnie zorganizowany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kiedys tam, za lat iles , wnukom przy ognisku opowiadac jak to kiedys w polsce ludzie musieli j.... jak chinczyki za miske ryzu niemalze ....,
.. pozwolcie, ze juz pomine ten specyficzny rodzaj zatrudnienia poprzez agencje pracy , oraz owej agencji oferowanej umowy dla nowego pracownika, ktorej nawet smieciowka nazwac nie mozna , gdyz bylaby to obraza dla slynnej smieciowki...,
.. teraz musze was podzielic szanowni panstwo na dwie grupy, gdyz rad kilka chcialbym wam powiedziec lecz dla kazdej grupy bedą to rady nieco inne... a wiec grupa pierwsza to wszyscy Panstwo , ktorzy macie juz jakies kolorowe ciuchy , wiecej wam wolno i kochacie swoja prace..., pierwsza rada dla Was - przestancie placic agencji pracy za kazda glowę ktora przyprowadzą do Was jako potencjalnego pracownika , a zacznijcie im placic dopiero wowczas , gdy ow pracownik przepracuje u was co najmniej 3 miechy..., tym prostym ruchem przestaną do was trafiac wszyscy Ci , ktorych adolf kazal do piecow ladowac a tym samym nie bedziec musieli naokrąglo, dzien po dniu , wpajac do glowy zasad , regulaminow itp ludziom , ktorych to i tak ch.. obchodzi bo zamiezaja i tak spier... juz na pierwszej przerwie..,
rada druga rowniez dla Was - zbieracie sie na jakis zebraniach , radzicie , szukacie rozwiazan, ustalacie i juz juz ma byc lepiej i co ? non stop ch... wam z tego z wychodzi..., pytam ja Was zatem - zbieracie sie tam zeby fajnie , swiatowo tak z boku wygladalo czy zapadaja tam jakies decyzje, dobre dla firmy tylko ze nie potraficie ich wprowadzic w zycie ? - no wiec sluchac teraz uwaznie - zlota rada dla firmy waszej , otoz - To lud zdecyduje czy ta firma stanie jeszcze na nogi, to te szare twarze stojace przy maszynach zdecyduja o losie waszej firmy i to od nich musicie zaczac, ....od paletowych ktorzy na pewno cale osiem godzin lataja na maksa wk.... ze znow ktos cos od nich k.. chce ... , tym kobietom ktore przychodzą tam dnia kazdego i chce im sie jeszcze stac w tym syfie , halasie i duchocie dyrektor waszej placowki dyplom powinien wreczac, .... magazynierom , sprzataczkom , elektrykom , mechanikom tym wszystkim ludziom co jeb.. na Was nalezy sie cos , z czego wasza firma jest kompletnie wyprana ... to - Szacunek - sie nazywa, ... druga rownie istotna rzecz to - Atmosfera , trzecia zas - Rownosc - , ...,
Moze nich pan kierownik przyklad dobry da, ten co to z zeszytem lazi i wpisuje "chetnych" na weekendową robotę, .. ma pan teraz okazje pochwalic sie publicznie ilez to sobot i niedziel przepracowal pan w tym roku dla dobra zakladu ...., ile ? ... a , ze jeszcze zadnej ale zamierza pan pewnie,.... no wiec jesli tak to wygląda to jakim k ... prawem zmuszasz te biedne matki , ojcow itp zeby przyszli i zapier... dzien kolejny i jeszcze i moze jak stacja paliw..., a gdzie prawo pracy , stawki nadliczbowe, godzinowka za niedziele itp .. ? pierwsze slyszysz ze jest cos takiego ? - to coz , trzeba cie zatem wypierd... pierwszego bo blokujesz etat...,
panie liderki czy jak was tam zwa treserki czy ... niewazne , ... ktora z was drogie panie podejmie sie zadania aby podejsc do 5 - ciu losowo wybranych maszyn i pokaze , ze potraficie na nich pracowac ? ... nie powiedziec zaznaczam , pokazac - przez 2 godziny chociazby ...., potrafily byscie ? - zakladam ze caly ten pion pretlowskiego zakladu jest do wyjeb.... a jesli sie myle to tylko gorzej o was swiadczy , bo nie potrafie zatem zrozumiec dlaczego nie mozecie stanac przy maszynie na te pier.... 20 minut, zeby kobiety ktore zapierd... przy nich cale 8 godzin mogly w spokoju zjesc bulke, zajarac i odpocząc ..., tego nie potrafie ogarnąc , bo tak wyrazacie swoją wyzszosci choc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jestescie warte...., tak czy siak - wyjeba... byscie u mnie byly ..., panowie z polki wyzej - nie wiem jakie tam rangi macie nadane, ale jesli chcecie aby pracownik wasz wykonal prace w/g waszych oczekiwan , to ustalcie te normy miedzy sobą w pierwszej kolejnosci a nie ze jeden chce tak , drugi inaczej a gdyby byl ktos trzeci to n
Jaroslaw K 2017-04-22 00:00
.... , tak sie niczego nie da zrobic dobrze wiec latacie wkor..., tupiecie , wymachujecie, winnych szukacie a kto w tym przypadku ponosi calkowitą wine ? ta dziewczyna ktorej rano kazecie stac w lewo, po sniadaniu w prawo a przed obiadem i tak juz sami nie wiecie jak wlasciwie bylo dobrze ... no ludzie, gdzie sie tego nauczyliscie ? kto wam pokazal takie wzorce ? ..coz , bierzcie monete i juz...., jednego trzeba wyjeb...,
teraz ujme to niemalze poetycko , jedym tylko daniem - Tak dlugo jak wy bedziecie mieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na lud szary - tak dlugo lud ten rowniez bedzie mial wszystko w d....,
pytanie tylko czy prettl przetrzyma tą konfrontacje , bo jesli nadal w tym tempie bedzie zapierd.... na dno , to na kolejnego sylwestra na pewno chinczyki beda w tym miejscu buty szyli a ze prettl byl tu kiedys nikt juz nawet pamietac nie bedzie chcial...,
Teraz dla Was rada - mam na mysli Was robole - pracy dla Was dzis na bydgoskim rynku jest tyle , ze bez problemu kazda/y z Was moze jeb...c fartuchem i pokazac tym wszystkim baranom najdluzszy palec.., wiadomo ze zarobki tez bedą do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale to juz wina tego kraju i prettl nie ma z tym nic wspolnego ... , a tak poza tym to wiecie przeciez ze jest takie powiedzenie "w kupie sila" ... jak tylko zechcecie, to wszystkie te miągwy, krolewny, panny z wyzszych sfer czy jak je tam zwą liderki , treserki etc - sami mozecie je wszystkie pozwalniac, jedną po drugiej wypi.....lic z hukiem..., ja dzis uzyl by tu metody "mobbing"..., oj bardzo na topie w obecnym czasie, gwarantuje wam ze z takiego zazutu zadna z owych gwiazd nie bedzie umiala sie podniesc a kto im reke poda ? .. kierownika juz zwolnilem a reszta fartuchow na pewno bedzie na nia miala szczerze wyjeban...,
na koniec HIT - wydazylo sie na prawde, nie jest to zaden kawal, ani zart czy cos tego typu..., no wiec tak
nowa pracownica w pierwszym tygodniu przechodzi jakies tam szkolenia, w koncu pani liderka chyba albo treserka, prowadzi ja do maszyny , do ktorej jako mechanika ktos wyznaczyl chlopaka z wegier. No wiec ow mechanik, tlumaczy po wegiersku zasady dzialania owej maszyny., papla po swojemu, swiszcze, paprocze biadoli, w koncu dziewczyna poddawana szkoleniu, spoglada na treserke oczekujac ze ta przetlumaczy jej ten caly potok wegierskiego monologu ale tresrka niczym slup soli stoi i nic, jakby jej tam w ogole nie bylo.., no a wegier nie umie skonczyc, papla jak katarynka az w koncu, dziewcze przerywa to zwracajac sie do niego czystą polszczyzną - " co ty tu do mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; na co ow mechanik , nie calkiem czystą polszczyzną odparl - " ja znac , kur... , pierd.. spierd... " .., no i tak wyglądalo szkolenie nowego pracownika w owym zakladzie ...,

P.S. a jesli ktos uwaza ze wpis ten hejtem mozna nazwac to z calą pewnoscia bedzie to kierownik, ktoras z liderek lub jest z tych fartuchow ktorego tez polecilem wyjeb...

- z wyrazami szacunku -

Wasz nowy dyrektor
Marek 2017-04-23 09:38
Jeśli takowej pracy na rynku Bydgoskim jest tak dużo, to załatw Partnerce pracę bo jeżeli było by naprawdę tak źle jak piszesz to by dawno szukała zmian albo zgłosiła Mobbing. Wiem jak jest w tej firmie
i wszędzie każdy narzeka, ale mimo to wracają do tej pracy i robią swoje. Co do Pośredników to Fakt ale ludzie na to sami pozwalają więc żale tylko do siebie. Co do całej treści treserek, liderek itp to nie pchają się same na stanowiska ale może i wszystkiego nie wiesz. Jeżeli tak jest jak partnerka mówi niech napisze pismo do dyrekcji oficjalnie a nie jakieś użalanie się za twoim pośrednictwem. Jak widzisz Obcykany jesteś i nic nie zrobiłeś w tej sprawie??? Klawiatura daje odwagi ale Ile osób to przeczyta 100 - 200? Max.
I firma jakoś się rozpada od wielu lat i co? no właśnie trwa nadal. Pozdrawiam
j23 2017-04-24 18:57
Agonia trwa latami...
Szalona 2017-04-26 12:19
Poeci
j23 2017-05-14 20:52
(usunięte przez administratora) > firma bierze udział?
Buka 2017-05-27 18:54
Coś wiadomo o podwyżkach? Od kiedy mają być? Dla wszystkich?
lolek 2017-05-29 16:06
od 1 czerwca wchodzi to w zycie czyli lipcowa wyplata z podwyzkami.
Szalona 2017-05-31 22:34
Pytanie czy dla wszystkich ????
Slawas 2017-06-06 00:09
Co to znaczy "dla wszystkich"? Na wtrysku dla wszystkich operatorów, nie wiem jak na innych dzialach
Ciekawa 2017-06-10 00:13
Potrzebują do Jakości? ?? Ktoś się orientuje ? Jak zarabiają?
Plotkara 2017-06-11 23:38
Potrzebują. Płaca inspektora jakosci to ok. 2500pln brutto
Ciekawa 2017-06-12 21:57
To jakiś żart teraz zarabiam jako KJ pól raza więcej hehe
labamba 2017-06-14 20:30
Kolejny kiero odchodzi?
ben 2017-06-15 21:22
który ...
J23 2017-06-15 22:07
Masło...ki. Już go nie ma, a nikt nawet tego nie zauważył. Taki by potrzebny
Witali 2017-06-22 20:58
Potrzebuję namary na Pana Masłowskiego .
Proszę o pomoc
Ciekawa 2017-07-13 23:22
Co tam jak tam
Pivfs 2017-07-15 13:30
Wszystko super ludzi coraz mniej, elegancko
elegancko 2017-07-15 15:53
Jak coraz mniej, jak z 20 nowych osób przyszło?
Lidia 2017-07-19 16:10
@Ciekawa tutaj możesz zobaczyć aktualną ofertę pracy https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-bydgoszcz,oferta,5424403 @Witali najlepiej zadzwonić do firmy i się dowiedzieć https://panoramafirm.pl/kujawsko_pomorskie,,bydgoszcz,glinki,146/prettl_adion_polska_sp._z_o.o.-arhywc_tyk.html
srfustrowana 2017-07-24 17:23
Pomyłka. Płaca w jakości jest niższa niż operatora. Nie polecam
kudlaty 2017-07-28 17:46
Firma jest ok jak robisz swoje dobrze a reszte masz w d..
Placa do dziesiatego ludzie spoko wiadomo trzebasie sie dopasowac
Praca na wtrysku ciezka fatalny latem mikroklimat tak jak na kazdej wtryskowni detale male wiec ton sie nie przezuca w 8h tylko kilogramy
Asss 2017-08-01 22:13
Nie polecam. Warunki okropne.Hałas i duchota. W upalne dni tragedia.Nie ma sprawnego wiatraka.Team lider,czy kontroler jakości nie rozumie swojego stanowiska. Traktuje innych niczym znajomych. Rozmawia z każdym o pierdołach szukając co zrobić z czasem,podczas gdy inni szybko muszą pracować, by wyrobić chorą normę. Szukają problemu z byle powodu. Łazienki w opłakanym stanie. Nowych pracowników traktują niczym przygłupów. Najlepiej nie zadawać pytań. Mają problem, gdy ktoś musi naładować telefon. Wymogiem jest pracować w rękawiczkach,w których ręka się grzeje,a żeby storzyć pracownikowi warunki godne do pracy to już problem. PIP jakby się zajęła nimi,to by zaczęli szanować pracownika. Wielka oszczędność na pracowniku.
Prettl Adion Moderator 2017-08-13 22:42
Dziękujemy za Twoją opinię . Dzięki niej postaramy się sprawić by wszystkim pracowało się lepiej.
- Zepsute wentylatory zostaną oczywiście naprawione przez nasze niezwykle sprawne Utrzymanie Ruchu, a aby na halach nie było zgłoszonej przez Ciebie duchoty, kupimy i zainstalujemy jonizatory powietrza.
Instalacja klimatyzacji na wszystkich halach przewidziana jest w budżecie na 2023 rok, a remonty sanitariatów na 2031- także cierpliwości - to już nie długo.
- Co do ładowania telefonów - zainstalujemy przy każdej maszynie ładowarki z końcówkami do najbardziej popularnych typów telefonów. Do tego bezpłatny dostęp dla wszystkich operatorów do ultraszybkiego WiFi.
- Team Leaderki i Inspektorki Jakości wyślemy na szkolenia z zakresu asertywności do centrali.
- Rękawiczki to wymóg naszych klientów (a wiadomo - klient nasz Pan). Nie pozostaniemy jednak bierni i w tym temacie. Zmienimy typ rękawiczek. Od 1.09 dystrybuować na wydziały będziemy wyłącznie rękawice z żelem chłodzącym.
Jeśli macie Państwo inne uwagi - czekamy na Wasze opinie.
Zrobimy wszystko co chcecie. Tylko prosimy nie wzywajcie PIP
Szalona 2017-08-14 22:24
Trzeba zap........za 2200 brutto a nie siedzieć i pachnieć. To co się teraz wyprawia jest żałosne ale cóż myślę że gdyby to zgłosić do Tv to niezła afera by wyszła. Poczekamy zobaczymy
Prettl Adion Moderator 2017-08-15 23:46
Szalona, dziękujemy również za Twoje uwagi.
Jak zwykle dołożymy wszelkich starań by i Twoje problemy rozwiązać z korzyścią dla wszystkich.

Stawka 2200 PLN jest stawką dyktowaną przez lokalny rynek pracy. Firma Prettl Adion, do tej stawki, dodaje całkowicie bezinteresownie, premię frekwencjyjną w kwocie 200 PLN. Zatem stawka bazowa to już 2400 PLN, czyli 400 PLN więcej niż minimalna krajowa. Musisz przyznać, że 400 PLN to już niebagatelna kwota.

Czekamy na kolejne uwagi, propozycje zmian.
Pozdrawiamy, zespół Prettl Adion Polska

Niebawem były pracownik ! 2017-08-20 15:51
Moją opinię wystawiam ze względu na to co mnie spotkało w tej firmie, pracuję tu od nie dawna a już mam serdecznie dosyć. I na dniach jadę rozmawiać w sprawie innej pracy by jak najszybciej zrezygnować z tego nieszczęsnego Prettlu. Normalny spokojny człowiek, psychicznie nie da rady wytrzymać napięcia jakie wywołuje Lider. Całe 8 godzin pracy słyszy się darcie mordy bo wiecznie coś się nie podoba, Lider potrafi kopnąć w skrzynki i je rozwalić tylko dlatego że jedna nie była włożona w drugą i to już jest bałagan , nie ważne że akurat wykonujesz swoją pracę którą musisz skończyć przed ich wyniesieniem, lider powie że jest syf bo skrzynka równo nie stoi. Wychodzą co chwile na papierosy , a jak człowiek na chwile wyjdzie do wc to już dostaje opieprz bo masz norme zrobić, lepiej zrobić w majtki bo norma jest ważniejsza. Jak coś się nie podoba to grozi ci zwolnieniem, pracę rozpoczyna się o 6 lub 14 musisz być 10 minut prędzej kończysz pracę o 14 lub 22 sterczysz jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ci nie pozwalają wyjść punktualnie z pracy, bo twierdzą że pracę kończysz jak ci pozwolą. i wychodzisz z działu od kilku do kilkunastu minut po zakończeniu zmiany, nikogo nie obchodzi to że ktoś śpieszy się na autobus czy ma ważną sprawę do załatwienia musisz sterczeć bo ci Lider wyjść nie pozwala bo ma swoje kaprysy. Potrzebujesz wolne , informujesz pracodawcę słyszysz że masz robić sobie co chcesz bo symulujesz i kombinujesz nic ich nie obchodzi , zero zrozumienia dla pracownika omijając szczegół że ktoś nowy i wprawy takiej owakiej nie ma , traktowany jest jak śmieć, A broń boże się odezwij to z chukiem polecisz bo pyskujesz, A jak jesteś chory i weźmiesz zwolnienie bez czelnie na forum komentują to jako wymysł i unikanie pracy. Żygam tą pracą a robie krótki okres , nie mam zamiaru siedzieć w prettlu i być gnębionym bo mają swoje odpały. Jeśli Lider sobie ie radzi z obowiązkami swojego stanowiska to lepiej aby zrezygnował a nie wyładowywał swoją złość na ludziach .

Jeśli macie możliwość szukajcie innej pracy bo i tak uciekniecie z tego bagna wiec szkoda zachodu, ja żałuję że przyszłam do pracy nie zwracając uwag na opinie ludzi.

NIE POLECAM
Odwagi 2017-08-21 00:53
Mowa o metalizacji?
Ciekawa 2017-09-18 18:24
Hej jak to mozliwe .Kj zarabia mniej niż operator który przyszedł do pracy i jest nie doswiadczony ? Jak to jest że TL siedzący i czekający na wszystkie info z produkcji zarabia taką kasę? Jak to jest że operatorzy są nie równo traktowani jesten ma się zatyrac drugi zaś ma lajtowa robotę? Jak to jest że stary pracownik musi odbić się o czasie o wszyscy nowi wychodzą i przychodzą jak chcą? Jak to jest że przerwa trwa minut piętnaście a np.nasypowi siedzą po czterdziesci? Jak to jest że jeden przychodzi do pracy i uczciwie pracuje drugi aż smierdzi z lenistwa tu chodzi o ustawiaczy .Jak to jest ?????
Lechu 2017-09-19 22:31
Trzeba było się nie uczyć i... Zostać nasypowych lub ustawiaczem albo liderką.
Zostaw swoją opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prettl Polska