Opinie o Zakłady Mięsne w Dobrosławów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne w Dobrosławów

Robert Nowy wpis

Czy macie młody zespół czy pracują starsze osoby ? Czy to praca stojąca ?

sdfg Nowy wpis

hej hej no mozna sprobowac teraz u nich znalezc zatrudenie na przyklad na stanowisku sprzedawcy w Milczu w sumie niewiele jest informacji w ogloszeniu jedynie to ze wymagane na tym stanowusku jest doświadczenie w branży, zaangażowanie, odpowiedzialność

hQ Nowy wpis

Olusia - 2012-09-14 21:18:14 Witam Właściciel jest nie tylko okropnym człowiekiem można powiedzieć o wiele więcej co bardziej odda słowa jakimi 98% pracowników z pewnością by go nazwało jest niedouczonym nowobogackim c (usunięte przez administratora) em bez wykształcenia, kultury i ogłady myślącym że zjadł wszystkie rozumy zresztą jak cała rodzina. Ludzi którzy nie umieją współpracować z innymi nie powinno sie dopuszczać do prowadzenia firm, tym bardziej że nie jestem pewna czy Pan (usunięte przez administratora)umiałby sie poprawnie podpisać.moglibyście coś więcej napisać o warunkach pracy w tej firmie, bo mam zamiar złożyć podanie o pracę, ale teraz to już waham się :/

Olusia Nowy wpis

Witam Właściciel jest nie tylko okropnym człowiekiem można powiedzieć o wiele więcej co bardziej odda słowa jakimi 98% pracowników z pewnością by go nazwało jest niedouczonym nowobogackim c (usunięte przez administratora) em bez wykształcenia, kultury i ogłady myślącym że zjadł wszystkie rozumy zresztą jak cała rodzina. Ludzi którzy nie umieją współpracować z innymi nie powinno sie dopuszczać do prowadzenia firm, tym bardziej że nie jestem pewna czy Pan (usunięte przez administratora) umiałby sie poprawnie podpisać.

lena

witam wlasciciel jest okropnym czlowiekiem, wiem cos o tym bo pracowalam w tym zakladzie kilka lat. Dla niego wszystkie ekspedientki sa nie uczciwe, a czy Pan (usunięte przez administratora)z jest w porzadku? moge powiedziec o wiele wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne - Dobrosławów

Zakłady Mięsne