Zakłady Mięsne

Dobrosławów

Opinie o Zakłady Mięsne

lena 2011-04-15 22:32:38
witam
wlasciciel jest okropnym czlowiekiem, wiem cos o tym bo pracowalam w tym zakladzie kilka lat. Dla niego wszystkie ekspedientki sa nie uczciwe, a czy Pan (usunięte przez administratora)z jest w porzadku?
moge powiedziec o wiele wiecej
Olusia 2012-09-14 21:18:14
Witam
Właściciel jest nie tylko okropnym człowiekiem można powiedzieć o wiele więcej co bardziej odda słowa jakimi 98% pracowników z pewnością by go nazwało jest niedouczonym nowobogackim c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em bez wykształcenia, kultury i ogłady myślącym że zjadł wszystkie rozumy zresztą jak cała rodzina. Ludzi którzy nie umieją współpracować z innymi nie powinno sie dopuszczać do prowadzenia firm, tym bardziej że nie jestem pewna czy Pan (usunięte przez administratora) umiałby sie poprawnie podpisać.
hQ 2013-01-09 11:16:13
Olusia - 2012-09-14 21:18:14

Witam

Właściciel jest nie tylko okropnym człowiekiem można powiedzieć o wiele więcej co bardziej odda słowa jakimi 98% pracowników z pewnością by go nazwało jest niedouczonym nowobogackim c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em bez wykształcenia, kultury i ogłady myślącym że zjadł wszystkie rozumy zresztą jak cała rodzina. Ludzi którzy nie umieją współpracować z innymi nie powinno sie dopuszczać do prowadzenia firm, tym bardziej że nie jestem pewna czy Pan (usunięte przez administratora)umiałby sie poprawnie podpisać.
moglibyście coś więcej napisać o warunkach pracy w tej firmie, bo mam zamiar złożyć podanie o pracę, ale teraz to już waham się :/
sdfg 2016-04-29 18:11:03
hej hej no mozna sprobowac teraz u nich znalezc zatrudenie na przyklad na stanowisku sprzedawcy w Milczu w sumie niewiele jest informacji w ogloszeniu jedynie to ze wymagane na tym stanowusku jest doświadczenie w branży, zaangażowanie, odpowiedzialność
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne - Dobrosławów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne