Opinie o Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy w Gdańsk

wer Nowy wpis

@Alan ale do masz konkretnie na myśli ze się rozwija? ja to bym chętnie od nich tutaj znalazł jakies oferty pracy wlasciwie..ale powiem Wam zszerze ze niestety ostatnio to nic nowego się nie pojawialo ktoś cos wie o wolnych miejsach pracy u nich w firmie?

kk Nowy wpis

buhahaha, chyba rozwijają się w tematyce- jak przekręcić pracownika (albo lepiej niewolnika) a nie w tematyce protetyki czy pracy. Opinie negatywne zarówno wśród sprzedających jak i kupujących.

x Nowy wpis

odejmij tą jedynkę z przodu, a o resztę się dopominaj i bierz rozłożone na raty hahaha. Do tego najlepiej zwracaj się do szefa- doktorze (pomimo, że takowego wykształcenia nie posiada), odbieraj telefony i głuche telefony 24h/dobę i bądz na kazde zawołanie. Żenadax

ss55

Rozmowa kwalifikacyjna, w ogóle nie była żenująca. Nie było pseudo-zabawnej rozmowy z panem reprezentującym firmę i jego dewiacyjnych żartów. Nie było czuć jego wielkiego ego, w przeciwieństwie do małego aparatu słuchowego, który pokazywał. Naprawdę sam uśmiech, szczerość, troska i otwartość, po prostu wytryskiwała, na wszystkie strony, że nie było gdzie się schować. Polecam!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Wirginia

Tyle ile dasz od siebie, tyle dostaniesz. Dobra praca dla żywiołowych i ambitnych osób, jakie stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Trzeba być i dobrym słuchaczem ale i handlowcem.

żorż

W handlu tak jest: ile sprzedaż tyle zarobisz, nic nie sprzedaż trzeba do Ciebie dopłacać. Nie umiesz handlować - nie handluj.

Pracowałam. Po trzech miesiącach zostałam. Pracujesz to zarabiasz. Jestem z mężem za granicą, ale gdybym nie musiała to bym tam dalej pracowała. Jest dużo szkoleń.

xxx

Nie polecam. Okropni ludzie. Praca za 500 zł- żal. Nie warto tracić czasu. Rozmowa kwalifikacyjna to żenada. A jak to możliwe, że tacy ludzie prowadzą działalność gospodarczą.

prawde ci powiem

Tak... Trzeba sie jakos bronic... Piszac pochwałę o swojej upadajacej firmie!!!

x

hihi, nie ma to jak robić sobie pozytywny PR. szkoda słów

anka

Pracowałam w firmie ładny kawałek czasu i żeby nie przeprowadzka do innego miasta pracowałabym dalej.Firma daje szanse rozwoju A UDZIAŁ W SZKOLENIACH jest wręcz obowiązkowy dla ambitnych i tych co chcą pogłębiać swoją wiedzę.Zadowolenie pacjentów to dla mnie największa satysfakcja.O PRACY w weekendy nie ma mowy kto Ci naopowiadał takich bzdur.Cześć.

Jestem stałym klientem.Podoba mi się obsługa i profesjonalizm personelu.Zanim kupiłem aparat przymierzałem kilka ,bo każdy producent aparatów ma swój 'dźwięk'. Wybrałem dźwięk najbardziej odpowiedni dla mojego ucha.Jestem szczęśliwy bo wyraźnie słyszę otaczający mnie świat.

ass

pracowałam tam... można żec hehehe żałośni ludzie... chcią bardzo dużo a nają najniższą krajową... a jak księgowa/ żona / szefowa zacznie coś tłumaczyć to klękajcie narody...

Jerzy

Byłem w jednym oddziale w Starogardzie Gdańskim. Bardzo miła obsługa i dobrze wszystko wyjaśnione jestem bardzo zadowolony.

monika

Miałam okazję z Tymi ludźmi pracować i nie polecam. Nie chcę zbyt dużo opisywać, ale z tymi ludźmi nie wiąże się przyszłości. A fajna branża szkoda.

anett.and.kandynant

nie polecam...

Bardzo dziwi mnie fakt, iż firma Skiba-Słuch ogłasza nabór regularnie raz na 3 miesiące. Czy to oznacza, że po okresie próbnym dziękują Państwo swoim kandydatom? Takie podejście nie wydaje się zbyt rzetelne ani uczciwe.

amelcia

jak wysyłają gdzieś indziej ? ja tam polecam. Moja babcia tam chodzi, i jest zadowolona, bo nie wcisnęli jej od razu najdroższego aparatu, tylko mogła wybrać, tym bardziej, że te aparaty same w sobie najtańsze nie są, więc to jest ważne, że nie wciskają za duże pieniądze jakiegoś badziewia. babcia jest zadowolona, skaczą nad nią, przychodzi reguluje aparat, nie zamknęli za nią drzwi zaraz po kupieniu aparatu, i ta cała opieka jest też bezpłatna.

anika

Do nich wysyłają na badanie słuchu, a po aparat do profesjonalnej firmy.

aparat...

Ja trafiłam do nich z dziadkiem na dopasowanie aparatu i chciałam prosić o opinie bo w przychodni gdzie przyjęto dziadka kierowano nas do całkiem innej przychodni...

Zostaw merytoryczną opinię o Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy - Gdańsk

Skiba Słuch Sp.j. G. J. Skulimowscy
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 7 lok. 48
    80-807 Gdańsk