Opinie o Alustan w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alustan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alustan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alustan w Łódź

Artur Nowy wpis

też miałem z nim o czynienia !!! porządny gość hajs odzyskany a zarząd alustanu niech se innych fr###rów szuka

Kacper Nowy wpis

Faktycznie w firmie jest aż tak duży (usunięte przez administratora) ?

Bartholomew

Gdyby ktoś chciał założyć sprawę w sądzie o mobbing to ja jestem skłonny zostać świadkiem. Proszę zostawić namiar w odpowiedzi na tą opinie.

Krzy Nowy wpis
@Bartholomew

Krzysztof104@gmail.com

majerank

lubicz, to też daje się w Polsce odczuć - ludzie z Ukrainy są też ... mniej wulgarni, chamscy. Proszę o informację jakie warunki wam proponowali - czy w ogóle proponowali.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alustan? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

bini

można, w Polsce wykorzystując sytuację na rynku pracy.

Moi drodzy. Rzeczywiście praca u tego pana nie ma żadnych pozytywów ponieważ on nie szanuje pracownika. Płaci jak jemu pasuje i kiedy pasuje mimo ustalonego terminu. Majstrowie piszą premię w procentach a właściciel firmy i tak wszystko zmienia na niekorzyść pracownika. Większość nie ma odwagi o tym głośno mówić, boją się reakcji tego faceta. Nie płaci grosza za delegacje, bierze duże pieniądze za otrzymane zlecenia jednak pracownikowi płaci marnie za wykonanie zadania. Stawia siebie w świetle innych za dobrego pracodawcę, lecz w rzeczywistości jest "dziadem". Niczym Nostradamus przepowiadam, iż w niedługim czasie zrezy.gnuje z jego pracy kolejnych kilka osób,bo gościowi wydaje się że może robić co mu się podoba wobec pracownika. Panie Staśku poczynania panskiej osoby są znane wielu ludziom i nie wierzę aby ktokolwiek zechciał podjąć pracę u pana. Może to czas aby wrócić w rodzinne strony i tam zatrudniać pracowników z Ukrainy za grosze. Mało pieniedzy = słaba jakość zlecenia. To tyle gdyż szkoda słów na temat tego co ta osoba reprezentuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żul

Pieniądze i Wypłaty . Wypłaty są 10 i po 15 najczęściej w granicach po 15 przed 10 ale nigdy na czas . Nigdy tyle ile zarobiłeś a zarabiasz co raz mniej ale musisz pracować dłużej i lepiej . Jeśli chcesz pieniędzy to musisz dzwonić do biura oni ci powiedzą prawdę kiedy będzie wypłata ale często kłamią więc nie przejmuj się i tak się nie dowiesz . Jeśli chcesz podwyżkę to zawsze możesz zadzwonić do Stanisława on ci powie że nie ma pieniędzy więc może nie dzwoń bo szkoda na telefon a może ci się przydać jak będziesz musiał zadzwonić do providenta . Jeśli nie przyjdziesz do pracy bo umierasz z głodu bo nie masz pieniędzy to lepiej szukaj innej pracy bo pieniędzy i tak nie dostaniesz a provident tylko czeka na odsetki . Problem z pieniędzmi w tej firmie nie jest wielki tylko po prostu szef zapomina że rachunki płaci się co 4 tygodni bo on ich nie płaci i czasami spóźni się kilka tygodni . Narzędzia . Ja Żul każe swoim ludziom rąbać drzewo ręką bo nie ma siekiery na budowie u Stanisława jak mam K&U%#W@A palić w piecu jak pracownicy którym płaci Stanisław rąbią mi palety rękoma .Ale i tak im dobrze idzie na tą zimę mam już 5 przyczep resztę będą rąbali na bieżąco . Jak nie będą wydajni to ściągnę więcej bez użytecznych ludzi narodowości ukraińskiej może przywiozą jakąś siekierę . Stasiu / Stanisław / Boss / AluStasiek . Szef naszej firmy jest przemiły facet zawsze potrafi spojrzeć ci w oczy i powiedzieć że nie ma pieniędzy bo właśnie kazał złotnikowi nadlać kilo złota na swoje sygnety . Przecież są ważniejsze rzeczy niż ludzie . Kiedyś jak rozmawiałem z szefem to zapytałem "Szefie kiedy będzie wypłata ? " Odpowiedział "No przecież wypłaciłem wam w tamtym miesiącu . " Ja próbuje mu wytłumaczyć że "Szefie ale to było 7 tygodni temu . " ale on uspokoił moje nerwy mówiąc " Małą łyżeczką . Nie się nachapać tępa dzido . " Rozmowa zakończyła się miłym uśmiechem na widok zamykających się drzwi od jego Jeep'a z 2016

Kozioł JR

Pierdolenie większość z was nie pracowała w tej firmie może i nie powiesz żonie kiedy będzie wypłata bo szef różnie rozdaje koperty jednak przelew jest zawsze 10 . Masz do wyboru trzy miejsca pracy Łódź , warszawa , Wrocław . Pracowałem w warszawie jednak miałem nie przyjemną sytuacje i przyjechałem do łodzi jestem bardziej zadowolony . Pieniędzy w tej firmie dużych nie zarobisz ale od 1 do 1 ci wystarczy nie ma co narzekać realia są ciężkie . Jeśli chciałbyś pracować w alustanie musisz iść do biura wszystkie informacje masz na stronie Alusanu . Jedynie co mnie irytuje prócz pieniędzy to ukraińscy imigranci ... jest ich od(usunięte przez administratora) w łodzi zaledwie 3 ale w warszawie na jednego polaka przypada 4 imigrantów a nie płacą za szkolenie tych idiotów . A to przez to że Polacy nie chcą pracować .

Darek

Pracowałem, widziałem i polecam. Znasz się robocie, to zostaniesz doceniony

krzysiek

pracowalem tam rok czasu i byla masakra kase potracal jak mu sie podobal robl co chcial z ludzmi uwazacie na tego czlowiek nie warto nawed przeisc kolo niego wielki milioner z pusta kieszenia byle by wykozystac ludzi

aaa

w Alustanie są przyjęcia pracowników przez cały rok

Miły do czasu

Moim zdaniem Nim się powinna zająć inspekcja pracy.

bini

pracując w alustanie nie będziesz mógł powiedzieć żonie kiedy będzie wypłata, oraz ile zarobisz.

bini

Jak widzę że szef udaje że płaci to zaczynam udawać że pracuję. Ryba psuje się od głowy.

stefan

Widzę tu jakieś żale panów, którym się nie za bardzo chciało pracować, bo picie jest przyjemniejsze. Są tacy co pracują w tej firmie kilka lat i jakoś nie mają problemu, ale jak się nic nie umie i chce pieniądze z kosmosu, to potem jest płacz.(usunięte przez administratora) To pisali chyba właśnie ci co wylecieli bo nie mogą się z tym pogodzić(usunięte przez administratora)

ddddd

potwierdzam robią co chcą pieniadze są a za miesiac ich niema. raz to pamiętam jak odtracili mi nawet 500 zlotych za nic poprostu. jesli pamietacie (usunięte przez administratora) to on powinien prowadzić ta firme i by bylo ok.

?

Papierek dają odrazu do podpisania jak wypełniasz kwestionariusz. a o umowe to musisz sie prosic odrazu jej nie dostaniesz własnie dostałem świadectwo pracy mam napisane ze urlop wykorzystałem a za 3 dni urlopu wypłacono ekwiwalent gdzie nawet kasy nie widziałem i urlopu nie brałem. Będe dzwonił do biura bo mam 7 dni ze moge sie odwołac. [usunięte przez moderatora] powinien sie znalezc na miejscu swoich pracownikow i zobaczyc jak czuja sie ludzie wykorzystywani

witam. Pracowałem w tej firmie Stachu mnie niedawno zwolnił nawet nie umiał powiedzieć dlaczego pewnie jego widzimisię. Fakt nigdy nie wiadomo ile zarobisz a kary jakie sam narzuca za to ze złapią cię ze wypiłeś piwo 1000 zł mniej wypłaty znam takich co cały miesiąc robili za darmo bo poodciągał w wypłaty kasę za co tego się nie dowiesz ma jakieś swoje reguły o których nie wspomina ci jak cie przyjmuje do pracy. a przyjmując sie do pracy musisz podpisac papierek ze zgadzasz sie na odciągnięcia uzgodnione przez pracodawce ale nie dowiesz sie jakie wszystko wychodzi w trakcie roboty. Szkoda słów a poza tym takie zarobki na taką robotę to kropla w morzu. Stachu wykorzystuje a sam trzepie kase. [usunięte przez moderatora]

Ostrzegam takimi ludźmi powinna zając się Inspekcja Pracy. Kazda wyplata to wielka niewiadoma. Jeśli masz choć trochę szacunku do siebie to omijaj ta firmę szerokim łukiem!

[usunięte przez moderatora] Kłamca do potęgi. dla niego wszystko jest OK, tylko pracownik czegoś w tym nie rozumie. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Alustan - Łódź

Alustan
1.6/5 Na podstawie 27 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042