PHU ROXY sp.j

Gierałtowice

Opinie o PHU ROXY sp.j

Przestroga 2015-09-23 16:47:40
Przestrzegam przed tą firmą. Dałem się skusić na ich piękne obietnice. Szefostwo nie widzi nic poza swoim nosem, pracownik jest dla nich dosłownie tylko osobą której muszą płacić (a oni zwracają się jak to przystało na ludzi ze wsi do pracownika Chłopie, ale nie każdy jest ze wsi tak jak oni, nie wspomnę już o wulgaryzmach i ciągłym straszeniu), brak jakiejkolwiek pomocy z ich strony. Masz robić na nich i tyle ich interesuje, a jak to zrobisz to już twój problem, byle by im kasa wpadała. W tej firmie niema kolegów, tam każdy siedzi cicho bo obawia się szefostwa. Reasumując jak chcesz tam pracować to lepiej ich o nic nie pytaj, nie rób kosztów (bo koszty wypominają na każdym kroku i zdziwisz się ile ich kosztujesz), zarabiaj kasę ( i to nie małą), siedź cicho, nie bierz urlopu, i módl się żeby najwyższy był zadowolony bo inaczej zostaniesz pożegnany w mało przyjemny sposób, bo najwyższy nawet rozmawiając z tobą niema jaj żeby na Ciebie patrzeć tylko miętosi w paluchach i łamie co ma pod ręką (długopisy, spinacze itp.)Życzę każdemu powodzenia bo tam jest na prawdę potrzebne.
Zostaw swoją opinię o PHU ROXY sp.j - Gierałtowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ROXY sp.j