poprawa

Kobyla Góra

Opinie o poprawa

kamyczek 2011-04-06 21:19:21
[usunięte przez moderatora] traktują ludzi jak roboty a placa minimalna straszą ciągłymi zwolnieniami praca 10-12 godin dziennie i ciągle mało mamy się cieszyc bo dają pracę wstyd panie radny poprawa ma pan ludzi za nic praca nawet w soboty prawie za fri godziny nadliczbowe płacone na czarno o premi można marzyc
anonim 2011-10-10 19:34:23
nierozumioem piszesz na czarno wypłata ndgodzin ? nie powinien tym sie zainteresować Urząd Skarbowy ? Jednak to lipa szkoda czasu na tę firme bedę ja omijała z daleka.
anet 2013-04-03 17:43:17
a zeby to mało było kierownictwo na produkcji kompletny brak kompetencji,kompletny brak doswiadczenia ale co sie dziwic skoro dostali te stanowiska po jakis dziwnych układach rodzinnych szef wogole nie interesuje sie swoimi pracownikami i chyba dlatego panuje tam taka dziwna atmosfera[usunięte przez moderatora]
pracownik 2016-06-05 19:17:25
Nie polecam tej firmy. Mnóstwo nadgodzin w miesiącu. Praca po 9 godzin dziennie to minimum często 10, 12 ( w 2 soboty trzeba przyjsc)Firma oczywiście nie wykazuje żadnych nadgodzin. Nie dostaje się żadnego dodatku za godziny nocne . Na początek praca " na czarno", zanim dostanie się umowę mija 2,3 miesiace. Co do wypłaty minimalna krajowa na konto, nadgodziny płacą do ręki, premii na początek oczywiście brak mimo że wykonuje się najcięższą prace. Atmosfery jak wyżej opisano brak. Pozdrowienia dla Pana radnego Z.Poprawy PSL ponad prawem !!
poprawa team 2016-11-22 10:18:15
no i brygadzisci ;) chodza tylko i staraja sie podkrecic licznik na kazdej maszynie :) zeby tylko szybko zapierdalac :) no cóż pewnie maja premie za całą swoją zmiane od przemiału na maszynach ... parodia :)
Zostaw swoją opinię o poprawa - Kobyla Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poprawa