Opinie o Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa w Kobyla Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa w Kobyla Góra

Zuzanna Nowy wpis

Czy faktycznie praca w soboty jest jakaś sporadyczna? Jak przy tym może być wynagradzana? Interesuje mnie również tamta wspomniana rozwojowość i nowoczesność, w czym one się przejawiają? Możliwe, że inwestowano w coś ostatnio? Czy osoby zatrudnione są szkolone?

Ja Nowy wpis

Firma w porządku, rozwojowa i co raz bardziej nowoczesna. Są nadgodziny, ale nie zawsze. W soboty pracuje się sporadycznie. Wszystko wykazane i zapłacone. Niezadowolonych zawsze się znajdzie, ale to ludzie tworzą atmosferę. Jest fundusz socjalny, ubezpieczenie grupowe, PPE. Nie ma co narzekać.

Ciekawa45 Nowy wpis

Jak się pracuje we firmie Poprava, jaka atmosfera, czy są nadgodziny?,wynagrodzenie, mógłby ktoś udzielić informacji, warto tam się zatrudnić jako pomocnik operatora maszyn?

Zoli Nowy wpis

Praca w tej firmie jak w całym Ostrzeszowie to porażka, liczy się ilość a nie jakość. Dziwię się że ktoś to jeszcze kupuje

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Xxxx

Jak wygląda praca na produkcji? I jak wyglądają zarobki ?

Lidia
@Xxxx

Minęły już dwa tygodnie od Twojego wpisu. Nie uzyskałaś tu żadnej odpowiedzi i zastanawiam się czy udałeś/aś się może bezpośrednio do firmy po jakieś informacje. Może wysłałeś/aś CV i wiesz coś więcej? Daj znać.

Xyd
@Xxxx

Tragedia, nie wiem czy w ogóle Szef wie co się tam dzieje, kiedyś to była super firma, Pan Poprawa dbał o wszystkich pracowników dopóki nie zatrudnił Pani Dyrektor D. - teraz wstyd, wszystko zeszło na psy, ucina kasę nie wiadomo za co...nawet urlopu nie możesz wziąć...naprawdę kiepsko to wygląda...a co by było gdyby główny odbiorca dowiedział się co też ta Pani tam wyprawia

Xyz
@Xyd

Firma Pana Poprawy nazywa się Poprava a nie Beatrix, proszę o kierowanie opinii pod właściwą firmą.

Gtg
@Xyd

Praca tam to tragedia, dyrektorka bez doswiadczenia. Jej zadaniem jest zabieranie kasy pracownikom. Szef ma to gdzies, byle sie mu kasa zgadzala.

Julia
@Gtg

A w takim razie dlaczego zatrudnili kogoś bez doświadczenia? Chyba, że po koleżeńsku?

Agnieszka

Trochę się pogubiłam, czy nie piszecie tutaj o dwóch różnych firmach? (Jedna wspomniana - P. Poprawy) Może ktoś z pracownikow mogłby wyjaśnić o co chodzi? I najwazniejsze - o co chodzi z tymi nadgodzinami? Są wypłacane, czy nie są? To ta sama stawka godzinowa, czy może trochę więcej?

Julia

Ile godzin dziennie pracuje się na produkcji w tej firmie? Jakie zmiany.

Bebol
@Julia

10-12

Czy jest jakiś dojazd do miejsca zatrudnienia dla grup pracowników?

Fokus

A jak wygląda praca kierowcy?

Jozek

W transporcie porażka dwóch takich właża w (usunięte przez administratora) kierownicze. Rozladowuja się paleciakiem. Nagminne przekraczanie czasu pracy w godzinach nocnych ponad 10 godzin. Oczywiście wszystkie rozladunki i zaladunki na pauzie. Połowa kasy w kopercie. Ogólnie tragedia.

pracowity

Teraz jest dużo lepiej. W soboty już się nie pracuje a kasa dobra jak ktoś chce pracować. Co do Pana Poprawy to on w ogóle nie działa w firmie tylko dyrektor rządzi od wielu lat

pracownik produkcji

no bez przesady zakład wporządku fakt ze nadgodziny są ale w każdym zakładzie teraz praca po 10 godzin to nie wiem o co hallo a co do wypłaty to lepszego płatnika w rejonie nie ma wiec nie wiem czemu takie banalne opinie

bal bla

no a najlepszy jest jeden he

poprawa team

no i brygadzisci ;) chodza tylko i staraja sie podkrecic licznik na kazdej maszynie :) zeby tylko szybko zapierdalac :) no cóż pewnie maja premie za całą swoją zmiane od przemiału na maszynach ... parodia :)

Nie polecam tej firmy. Mnóstwo nadgodzin w miesiącu. Praca po 9 godzin dziennie to minimum często 10, 12 ( w 2 soboty trzeba przyjsc)Firma oczywiście nie wykazuje żadnych nadgodzin. Nie dostaje się żadnego dodatku za godziny nocne . Na początek praca " na czarno", zanim dostanie się umowę mija 2,3 miesiace. Co do wypłaty minimalna krajowa na konto, nadgodziny płacą do ręki, premii na początek oczywiście brak mimo że wykonuje się najcięższą prace. Atmosfery jak wyżej opisano brak. Pozdrowienia dla Pana radnego Z.Poprawy PSL ponad prawem !!

anet

a zeby to mało było kierownictwo na produkcji kompletny brak kompetencji,kompletny brak doswiadczenia ale co sie dziwic skoro dostali te stanowiska po jakis dziwnych układach rodzinnych szef wogole nie interesuje sie swoimi pracownikami i chyba dlatego panuje tam taka dziwna atmosfera[usunięte przez moderatora]

nierozumioem piszesz na czarno wypłata ndgodzin ? nie powinien tym sie zainteresować Urząd Skarbowy ? Jednak to lipa szkoda czasu na tę firme bedę ja omijała z daleka.

kamyczek

[usunięte przez moderatora] traktują ludzi jak roboty a placa minimalna straszą ciągłymi zwolnieniami praca 10-12 godin dziennie i ciągle mało mamy się cieszyc bo dają pracę wstyd panie radny poprawa ma pan ludzi za nic praca nawet w soboty prawie za fri godziny nadliczbowe płacone na czarno o premi można marzyc

Zostaw merytoryczną opinię o Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa?

Zobacz opinie na temat firmy Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa?

Beatrix Beata Kłodnicka-Poprawa
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 21 Stycznia 3
    63-507 Kobyla Góra