UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

Czy w UNICELL Poland sp. z o.o. pracuje się na open space?

VM Nowy wpis

Właśnie trwa rekrutacja i szukają pracownika na posadę specjalista ds. e-commerce. Fajnie, ale nie ma tam widełek płacowych. Nawet nie wpisu, że dają atrakcyjne wynagrodzenie. I ciekawe jest wpis o tym, że oferują pakiet świadczeń socjalnych. Czyli jakie sa świadczenia dodatkowe z tego pakietu?

Nowy wpis

@VM

Pakiet socjalny w firmie obejmuje prywatną opiekę medyczną, bony świąteczne, dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, parking dla pracowników a także kawę i herbatę bez limitu ;)

Ktoś i nikt Nowy wpis

UNICELL jak zwykle zwykłych pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) Imprezka firmowa dla wybrańców. Bawią się tylko wyższe sfery, magazyn czy produkcja nie zasługują na taki zaszczyt. To świadczy tylko o tym jak pracodawca traktuje pracowników, są lepsi i gorsi.

kandydat

Maja ogłoszenie o prace w momencie kiedy to piszę. Umowa zlecenie i najniższa krajowa a potem uop i 3tys to śmiech na sali jeżeli chodzi o magazyniera.

Sylwia
@kandydat

A jest info, czy magazynier pracuje zmianowo jakoś? Czy jak ta pensja jest 3 tys to jak robi się zmiany nocne czy weekendowe to można do tej pensji dorobić jakąś lepszą kasę?

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Najniższa krajowa. Ponoć niektórzy mają czasami 100 zł premii. I to wszystko. Nie ma dodatków, nie ma niczego. Goła najniższa krajowa

Beti

Fajnie, że tu firma zapewnia coś takiego jak dodatkowe świadczenia socjalne dla pracowników. Jako, że ciekawi mnie trwająca rekrutacja dla Specjalisty ds. dokumentacji i mam pytanie o jakieś detale odnośnie tych świadczeń. Są to jakieś dodatki finansowe? Czy są tam świadczenia na dzieci pracowników?

Byly

Prawda. Nie da się Pracować Po mimo szczerych chęci. Już szczególnie na Produkcji. Wyzwiskaka i Pretensje i Publiczne obrażanie Pracoenikow jest na Porzadku dziennym.Brygadzisci do Wymiany. Mysli jeden z drugim,że jak jest na Stołku to może Publicznie obrażać Pracowników.Ciekawe czemu Dyrektor nie widzi co sie dzieje w zakladzie.Odradzam Pracę ty.Szkoda nerwy szarpac

Byly

Tak Reszta zmiany Jest OK. Sa takie Powody ,że A Wolno Robota idzie, bo Kokejny raz Linia(rakieta)do Pakowania Kanistrow sie Zepsuje i niewiesz Co z tym zobic i Pytasz innych co i jak.Przychodzi i od razu Afera jest.Albo Wiadro spadnie Z Nowej linii i Wyleje się Albo Za wolno maszynę Przestawiasz do Nalewania Płynów.2 osoby Pracują zazwyczaj jeden Pujdzie w swoją stronę a drugi czeka I afera czemu Stiosz. Jest Wtedy Awantura na Cały zaklad Słychać Słownictwo K,H i P.Mimo Szczerych chęci nie da sie Pracować z takimi Deklami.

Byly

Zmienić Brygadzidtow I Będzie Spoko Robota.Chyba Dyrekyor Specjalnie takich zatrudnia,żeby znajomym kasy nabić gdy w Kraju kryzys i ciężko z Praca jest.

Młody
@Byly

Mam pytanie, idę na rozmowę o pracę na produkcji,piszesz o brygadzistach liczba mnoga,czy na jednej zmianie jest ich więcej i każdy jest taki. Czy to konkretna zmiana lub pracowałeś na dwóch że liczba mnoga

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Ewelina

W ostatnim roku pisaliście na temat pracy na produkcji. Czy coś się aktualnie zmieniło? Ile aktualnie wychodzi pracownikowi za godzinę pracy? Premie się zwiększyły? Miesięcznie ile można wyciągnąć?

Klient

Z przykrością czytam tak słabych opinii. Od 9ciu lat kupujemy produkty ze znanej sieci budowlanej. Chodzi o wysokiej klasy farby lateksowe. Produkty są wspaniale, więc opini spodziewałem się innych. Uważam po tym co czytam, że gdyby poprawić atmosferę w zakładzie, była by to cudna marka. Ja polecam każdemu farby, a o reszcie się nie wypowiem. Jakość wielki +

Funny.monkey

Nie polecam pracy na produkcji. Najniższa krajowa plus 100 zł premii Brak możliwości dorobienia w sobotę a jak wypadnie sobota to cud. Smród na hali. Duża rotacja pracowników. Nie polecam!!!!!

Chicky monkay
@Funny.monkey

To jest fejk ! Pracuję na produkcji i nie mam żadnej premii

Weronika
@Chicky monkay

Dlatego właśnie weryfikować wpisy, bo jak widać są różne. A ktoś może rozmawiał o niej z szefostwem? Jak reagowali na zapytania o premię?

Funny monkey
@Chicky monkay

Pracujesz 10lat na produkcji nie miałeś nie masz teraz i nigdy nie będziesz mieć premii głąbie kapuściany. To właśnie dzięki takim ludziom jak ty biernym głupim i durnym ta firma zarabia a ty nie.

Danuta
@Funny monkey

Skąd wiesz, że 10 lat robił? To czekaj ile średnio staż pracy tu wynosi, około tej dyszki, tak stabilnie? A ile teraz osób na produkcji tu by było, z roku na rok liczba się zwiększa?

PH7789

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowisku pH do obsługi sieci ?

Narkusek

Zacznijcie patrzeć kierownikom i brygadzistow na źrenice to szybko się zorientujecie z kim macie do czynienia.Na stanowiskach byle kto nie pracuje tylko dobrze dobrana klika a usunąć z pracy da się każdego tylko trzeba wiedzieć jak...

Honorata
@Narkusek

Twój nick do tego nawiązuje? :D

Sylwia

Oki ale co tak dokladnie się dzieje? Każdy ma inna wrażliwość chciałabym trochę konkretów

Iza

Trudno wyczuć, kto tu komentuje, ludzie z produkcji czy przedstawiciele? Wie ktoś z Was, jak finansowo wygląda staż studenta w biurze, np. w marketingu czy w logistyce? Zastanawiam się, czy da się za to utrzymać, czy wystarczy tylko na dojazdy z Białegostoku.

kowal

Można liczyć na umowę o pracę czy tylko wchodzi w grę działalność?

Wyrocznia

Bezproblemowo można zauważyć, że niepochlebne opinie są wystawiane przez osoby, które zostały zwolnione. Ulewają swoją żółć tu na forum, myśląc, że są anonimowi. Za swoje niepowodzenia obarczają wszystkich w koło lecz nie siebie. Prawda jest taka, że dobrego pracownika nikt nie zwalnia. I jeżeli jest się zwolnionym to znaczy, że było się obserwowanym od dłuższego czasu . Osoba zwolniona chce jeszcze trochę popsuć krwi innym, bo czemu ma w swoim bólu tkwić sama ? I wbija szpileczkę. Może przez pierwsze dni co chwila, będzie zaglądać na forum w nadziei na odpowiedź. Lecz niestety echo. Nikt nie odpisuje. Wszyscy są zajęci. Nikt pracujący na forum nie wchodzi. A ty bezrobotny nieudaczniku dławisz się swoją goryczą. Skąd wiem ? Kilka razy też mnie wylano, ale nigdy nie przyszło mi do głowy robić z siebie pośmiewisko. Bo i tak wszyscy domyślają się kto to pisał

Fran Kimon
@Wyrocznia

Tam tez taki mądry byłes?

Były ph
@Wyrocznia

Minęło kilka lat a w opiniach nadal nic się nie zmieniło, wysoka rotacja PH nadal jest podstawą funkcjonowania firmy, nigdy nie dali zarobić i widocznie nadal nie dają. Co do produktów idź do kilku sklepów (nie tylko sieciowych) a w szczególności małych bo to będzie Twój rynek i zobacz co mają z tej firmy w ofercie ( o ile coś mają i nie jest przeterminowane). Nikomu nie polecam - dramat- szukaj dalej i o tej firmie zapomnij bo będziesz żałować.

Jakub

Pracowałem na magazynie przy kompletowaniu i zamówień i szczerze polecam ekipę. Praca wymagająca ale wszystko nadrabiała atmosfera. Brygadziści bardzo w porządku jak i sam kierownik. ;)

Mirosław
@Jakub

W sumie wspomniałeś o wszystkim oprócz wynagrodzenia :D Ile konkretnie można zgarnąć na magazynie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia UNICELL Poland sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

FoX

Pytanie, mało precyzyjne... jeśli na magazynie to nie wiem...;) Jednak jako PH to chyba oczywiste, że samochód, laptop, tablet i telefon.

@FoX

Hej, a jak wyglądają zarobki dla PH w Unicellu? :) Czy zapewniana jest podstawa czy głównie jest to system prowizyjny? Jak liczone są w ogóle prowizje, ile idzie dla pracownika? Czy firma ma bazę klientów, z której można korzystać?

Fran Kimono

Jak w firmie jest z nadgodzinami,jaka płaca za nie jest wypłacana?

Lipton
@Fran Kimono

Nie ma nadgodzin i nie było. Do widzenia. Dobranoc

@Lipton

Jak już jesteście przy temacie nadgodzin to ja bym chciała dopytać o ogólne godziny pracy w Unicellu - jak one wyglądają dla przedstawicieli? Mógłbyś przedstawić mi grafik pracy? Oczywiście mniej więcej :) Czy pracuje się od poniedziałku do piątku?

@Ewelina

Nie, wiesz, pracuje się tylko dzień w tygodniu, płaci za ten dzień nadgodziny, żyć nie umierać

@Lipton

Co ty chłopczyku pleciesz?moze nie ma,a ze nie było?chyba spisz na jawie!!!

Bida z nędzą

Czy dostał ktoś wypłatę ?

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.