brak logo

Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Gdańsk

Opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Andrew 2014-03-31 17:47:05
Witam zainteresowanych.
Nie polecam tego pracodawcy tym którzy znają swoje poczucie wartości.
Stanowiska kierownicze są poobstawiane ludźmi prostymi i niekompetentnymi, którzy szacunek wymuszają poprzez zastraszanie podwładnych. Jeśli staniesz się solą w oku u jednego z nich, nie spuszczą z Ciebie oka dopóki Cię nie wywalą. Nie to co w Gdyni... Mam nadzieję, że komuś pomogę (:
Hihi 2015-10-25 01:13:05
Wydaje mi się @Andrew, że jest to bardzo specyficzne miejsce pracy. Zważywszy chociażby na to, że ludzie raczej negatywnie patrzą na takie firmy/spółki. Komunikacja miejska to ciężka sprawa, muszą się pewnie starać o dofinansowanie od państwa, czy miasta, użerać z pasażerami.. Nie wiem czy chciałbym pracować w takim miejscu.
lity 2016-05-04 22:08:48
a ja bym chciał, zwazywszy na to właśnie, że to państwowa placówka :) na pewno zarobki są średnie, ale wszelkie dodatki, socjal są zapewnione bez dwóch zdań.
Zostaw swoją opinię o Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku