OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Gigantyczne podwyżki cen zakupu energii elektrycznej stały się faktem!
Przedsiębiorco, przełącz się na zieloną energię z fotowoltaiki!
Najlepszy moment na podjęcie decyzji o montażu instalacji fotowoltaicznej jest właśnie teraz! Biorąc pod uwagę trudną sytuację na rynku energii i coraz większe podwyżki rachunków, warto przejść na OZE już teraz i korzystać z własnego, taniego prądu przez cały rok.
Sprawdź dlaczego jeszcze warto zainstalować fotowoltaikę! Kliknij i sprawdź!
Wojtek

Polecam firmę wszystkim, którzy szukają pracy jako elektryk/monter. warunki finansowe ok, można dobrze zarobić, bo zlecenie za zleceniem. Bardzo zgrane i konkretne zespoły chłopaków.

Wiesiek

Polecam Pana Marka G. z Biomaru za współpracę przy instalacji 5.28kW w Małomicach. Dla klienta ma zawsze czas i pomaga we wszystkich sprawach związanych z instalacją. Pozdrowienia dla ekipy monterskiej p.Piotra, p.Dawida i p.Darka. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Waszą firmą i polecam wszystkim.

Jarek

Długo szukaliśmy jakiejś firmy i w końcu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Biomar i to była dobra decyzja.Firma jak najbardziej bardzo fachowa, widać że znają się na fotowoltaice i od lat to robią. Szczególnie dziękujemy Panu Michałowi, który rzetelnie wytłumaczył nam wszystkie kwestie.

teresa grajewo

BIOMAR GDYNIA to rzetelna firma,sprzęt niezły za dobrą cenę a do tego wszystko działa jak mówiono.Polecają!!!

MM Nowy wpis

Polecam. Godny pracodawca. Wynagrodzenie na czas.

Czy zdarzają się nadgodziny w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

PAT

Preferowany jest 8 godzinny dzień pracy, bez nadgodzin. I tego pracownicy się trzymają :)

Lila
@PAT

Przy tym ośmiogodzinnym trybie pracy są jakieś stałe godziny pracy? Czy trochę elastyczności macie, byleby 8 godzin wyszło? :)

@Lila

Jest elastyczność :) To też zależy od specyfiki pracy działu, kiedy twoi wewnętrzni lub zewnętrzni klienci pracują. Są osoby, które zawsze zaczynają o 7 rano i kończą o 15, niektórzy zaczynają o 9, a kończą o 17, jeszcze inni rozpoczynają dzień pracy między 7 a 9 rano i pracują przez 8 godzin.

T Nowy wpis

Jeśli zdarzają się te nadgodziny, to w jaki sposób są wypłacane? Można liczyć na jakąś lepszą stawkę? Ile tych dodatkowych godzin jest w przeciągu całego miesiąca?

DP

Interesuje mnie praca specjalisty ds. obsługi telefonicznej w call center. Ktoś może mi podać podstawę i możliwe do osiągnięcia premie? Dobrze zrozumiałam, że doświadczenie jest mniej ważne niż dar przekonywania i umiejętności komunikacyjne?

@DP

W CC umiejętności komunikacyjne są niezbędne. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - wewnętrzne szkolenia umożliwiają sprawne wdrożenie w branżę OZE. Szczegóły i warunki współpracy zawsze są omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym. Zachęcamy do aplikowania do OZE-Biomar.

Danuta Nowy wpis
@OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A czy można po jakimś czasie pracować z domu? Czy na call Center tylko i wyłącznie jest Praca w BIurze? Pozdrawiam

PAT Nowy wpis
@Danuta

Praca dla CC zasadniczo jest w biurze w Gdyni. Zdarzają się dni zdalne, ale to raczej wyjątki.

Nie polecam pracy w biurze w Warszawie, toksyczna atmosfera oraz brak wypłacalności wobec pracowników

Szymon

Ludzie między sobą się nie lubią czy taką atmosferę wprowadza przełożony? Jeśli chodzi o wypłacalność to zalegają ci z pensją czy po prostu są opóźnienia z przelewami na konto?

A o co chodzi z marketingirm - ciagle szukają na to samo stanowisko....

Pat

Pracuję w OZE Biomar w Warszawie od kilku tygodni i przyznam, że wobec mnie wszyscy w firmie są bardzo mili i pomocni. Mają cierpliwość, aby odpowiadać na wszelkie pytania lub skierować do kompetentnych w danym temacie osób. Z pracownikami z Centrali w Gdyni też już się spotkałam i widać, że oni lubią się wzajemnie. Są otwarci na osoby, którym się chce pracować i także dają dobrą energię od siebie. Dodam, że jestem po pierwszych wypłatach wynagrodzenia, które było na czas, a nawet przed terminem płatności faktury ????.

@Kandydat

Grupa spółek, do której należy OZE Biomar się rozwija, stąd większe zapotrzebowanie na kadrę.

On
@Pat

Fajnie że to sprostowałeś i wiadomo że wypłata jest terminowo a nie jak ktoś pisał wcześniej. A jeśli chodzi o dodatki do pensji to masz jakieś? Mam na myśli benefity.

@Pat

Sądząc po Twoim wpisie współpracujesz na zasadach B2B. Czy dużo osób współpracuje na takich zasadach? Czy w przypadku takiej współpracy można liczyć na urlop? Czy współpraca odbywa się na podstawie umowy czy tylko faktury co miesiąc? Jaki jest termin płatności takiej faktury?

@On

Mam podstawę i prowizję. Warunki zależą od specyfiki pracy/ stanowiska. Z pewnością się o nich dowiesz podczas rozmowy rekrutacyjnej. Są możliwe: ubezpieczenie i karta sportowa. Ja nie korzystam, mam swoje prywatne.

Urszula
@Pat

To całkiem spoko benefity, a są one opłacane w całości przez firmę? Bo z tym ubezpieczeniem różnie bywa np., miałam sytuacje gdzie firma tylko część płaciła, a reszta z pensji. A jak ze szkoleniami?

@Urszula

Ja nie korzystam z ubezpieczenia i karty multisport, więc nie wiem. Zapytaj podczas rozmowy o pracę. Szkolenia - firma zachęca do udziału. Jak są niezbędne do wykonywanej pracy to można liczyć na organizację i wsparcie w finansowaniu. Rodzaj szkoleń i wysokość finansowania jest rozpatrywana indywidualnie.

PV_m@ster

O co chodzi z postami o niewypłacalności? Czy firma ma jakieś problemy? Szukam pracy na pomorzu w branży OZE, mam doświadczenie projektowe. Warto podejmować z nimi współpracę?

@PV_m@ster

Z tego co wiem wszyscy dostają wynagrodzenie w ustalonym terminie. Firma z kilkunastoletnim stażem na rynku nie pozwoli sobie na opóźnienia w płatnościach pensji. Uważam, że warto nawiązać współpracę. Próbuj!

Zofia
@PAT

@PracodawcaFirma nie działa kilkanaście lat. Wystarczy spojrzeć w KRS. Swoją drogą o wypłacalności nie świadczy ilość lat na rynku, a kondycja finansowa.

@Zofia

Firma działa nieprzerwanie od 2009 r. w Gdyni i z tego co wiem radzi sobie całkiem dobrze. Pracownicy mają duże doświadczenie i wiedzę, a kontrahenci realizują kolejne inwestycje na przestrzeni kilku/kilkunastu lat.

PAT

Z tego co wiem firma się rozwija i rekrutacje trwają. Pewnie zależy na jakie stanowiska, ale zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio i zostawić aplikację. Płynność finansowa - ja otrzymuję swoją pensję zgodnie z terminem w umowie, nie zdarzyło się inaczej.

Zofia

Czytam sobie forum, i widzę, że w dziale marketingu źle się dzieje, a jak to wygląda na magazynie? Magazynierów też szukają, ciekawi mnie czy też są podobne heca na tym stanowisku? :P Polecacie aplikować? Pytam oczywiście dla narzeczonego;) Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego. Wszystkie ładnie brzmi, a jak to wychodzi w realu?:) Ile można dostać na rękę? Jak z awansem?

Rekrutacja do marketingu była, Pan zmarnował czas i zero informacji zwrotnej. Jak klientów traktujecie tak samo jak kandydatów i być może waszych potencjalnych klientów to lepiej trzymać się od was z daleka.

Grażyna
@Kandydat

A w jakim mieście była przeprowadzona rekrutacja? Ciekawe czy wszędzie mają takie podejście. I czy ktoś może pracuje na stanowisku magazyniera i chciałby się wypowiedzieć? Jak z godzinami pracy i czy zarobki są adekwatne do powierzonych obowiązków? Mąż szuka pracy i potrzebuję opinii.

@Kandydat

Dzień dobry, proces rekrutacji do marketingu zakończył się 22 maja. Kandydaci otrzymają informację zwrotną w ciągu kilku najbliższych dni. Każdego pracownika i klienta traktujemy z szacunkiem, zawsze jesteśmy w kontakcie, do czego zachęcamy obie strony. Pozdrawiamy

@OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No to czekam. A tak na marginesie co to za pytanie jak szybko zwalnia Pan/ Pani pracowników? Pan ktory robił rekrutacje sam chciał się dowiedzieć jak zwolnić człowieka czy też do zwolnienia był jedyny pracownik marketingu i osoba z rekrutacji miałą go szybko zwolnić? I drugie pytanie czy co roku Państwo robicie rekrutacje na stanowisko marketing managera?

Danuta

Firma ma dobre opinie w Internecie jako wykonawca usług, więc skąd problem z wypłacalnością? Czy to jednorazowy przypadek ? Mąż znalazł aktualną rekrutację na magazyniera w Gdyni, czy w oddziale w Gdyni tez jest jakiś problem z wypłacalnością wynagrodzeń? Jak wygląda proces rekrutacji?

Nie polecam tej firmy ze względu na opieszałość w montażu,brak kontaktu,niekompetencja.Skończyło się na tym ,że musiałem wziąć firmę zewnętrzną,faktury za dokończenie robót oczywiście nie uznali a wpłaciłem ostatnią ratę tylko dlatego,że nie mam czasu chodzić po sądach i udowadniać ich winę.Szkoda,że prezes tej firmy nie reaguje na postępowanie swoich pracowników. NIE POLECAM!!!!.

Darek

Fachowa obsługa i pomoc! Polecam chłopaków z Krakowa.

Sylwia
@Darek

Mogę wiedzieć z jakiego zakresu usług korzystałeś w tej firmie?

Marrin365

Czy firma przechodzi problemy? Pytam gdyż nie jest w stanie regulować zobowiązań względem pracowników

XYZ
@Marrin365

Jesteś lub byłeś pracownikiem w tej firmie? mogę prosić o jakiś kontakt (mail np.)?

Lidia
@XYZ

Masz jakieś info w tej sprawie? Jestem ciekawa, czy to w ogóle prawda, nie widziałam, żeby tu się ktoś na to skarżył. Spotkała Cię podobna sytuacja, udało się to wyjaśnić?

Dominika

To co dokładnie poszło nie tak? Bo nijak nie rozumiem więcej konkretów. Nie da się tego jeszcze ogarnąć?

Firma nie oferuje owocowych czwartków, zero walki o ekspertów na rynku.

Ewelina
@Andrzej

Jak to owocowych czwartków nie ma?! :( To faktycznie przy takich warunkach może być problem z naborem. ;p Ale w tamach alternatywy to co ciekawego w zamian oferują w takim razie?

Wiktoria

A o ile przeważnie zdarzają się opóźnienia?

Pompy ciepła od OZE-Biomar
Oszczędny i niezawodny system grzewczy dla Twojego domu. SPRAWDŹ>>>

Wielofunkcyjna pompa ciepła to doskonała alternatywa dla nieefektywnych kotłów węglowych, olejowych, gazowych czy peletowych. Pompa ciepła pobiera darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystuje ją do ogrzewania lub chłodzenia budynku albo do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Bezpieczeństwo użytkowania oraz bezobsługowość czynią pompy ciepła od OZE-Biomar idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto wymienia lub modernizuje dotychczasowe źródło ciepła.

• Prosty montaż

• Łatwe uruchomienie i obsługa

• Intuicyjne i łatwe sterowanie

• Wysokie parametry pracy

• Piękne i nowoczesne wzornictwo

Aktualność
Gigantyczne podwyżki cen zakupu energii elektrycznej stały się faktem!
Przedsiębiorco, przełącz się na zieloną energię z fotowoltaiki!
Sprawdź dlaczego jeszcze warto zainstalować fotowoltaikę! Kliknij i sprawdź!
Justyna

Najgorsza firma z jaką współpracowałam umowa na instalację paneli fotowoltaicznych podpisana 16.10.2021 kredyt już spłacam a montażu dalej nie ma. Dzwonienie nic nie daje olewają klienta każą czekać. Nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy

Weronika

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko koordynatora montaży. Pracodawca i miejsce pracy naprawdę na plus. Zachęcam do aplikowania.

@Weronika

Kobieta na takim stanowisku? Bardzo mnie to zainteresowało. Może napiszesz jakie są Twoje obowiązki i jak sobie radzisz? :) Czuje że też bym dała radę.

Załap się na system opustów na 15 lat
Załóż instalację fotowoltaiczną zanim rządzący przeforsują niekorzystne zmiany dla fotowoltaiki w Polsce w przyszłym roku. Zdecyduj się już teraz, a wciąż będziesz mógł rozliczać wyprodukowaną energię elektryczną w atrakcyjnym, bezgotówkowym systemie opustów.
Kliknij i sprawdź szczegóły

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

• Jak się pracuje w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ