Opinie o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie w Gliwice

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

ck Nowy wpis

bardzo często jest zmiana nazwa firmy, są zastępstwa ale nie płatne za nieobecnych ,

Enola

A ja pracuję w tej firmie od 4 lat ... i wiecie co ? Z doświadczenia wiem, że narzekają tylko LESERZY !!!!!! Ci co wiedzą po co przychodzą do pracy - nie narzekają ! Mają umowę o pracę, wypłatę na czas i sympatię zarówno kierownika jak i zamawiającego. W obecnym czasie ... kryzysu .... firma NAPRZÓD oferuje najlepsze warunki pracy i podnoszenia kwalifikacji pracowników na rynku ....... jak macie wątpliwości - popracujcie w IMPELU, ASPENIE, czy innych pomniejszych firemkach .... a będziecie prosić się, żeby NAPRZÓD przyjął Was z powrotem do pracy ......

1234 Nowy wpis
@Enola

To tylko się cieszyć bo więcej pracy dla ciebie jak leserzy odejdą czy ich zwolnią Naprzód, do pracy

Salowa

A ty co adwokatem firmy jestes.

12 Nowy wpis
@Salowa

Proszę dać tam do pracy swoich ludzi tak jak robicie to w innych frmach

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

Lepiej poszukaj pracy przez inną firmę

Nicola

@Aga14 a jaka jest hierarchia w firmie?

Aga 14
@Nicola

Wszyscy traktowani są jak ludzie. Kierownictwo jest lojalne wobec swoich pracowników. Zawsze można na nich liczyć. Ja nigdy się nie zawiodłam..

Mala
@Aga 14

To chyba nie pracujesz w sniadeckim traktują jak białe murzyny .i co się okazuje nawet ubezpieczenia nie ma tylko w Warcie ubezpieczają i to odejmują 60 zł

Vendi

Jesteśmy pracownikami w waszej firmie mamy pytanie czy dostaniemy bony turystyczne jak kazdy inny pracownik proszę o odpowiedz

Aga14

Super firma. I bardzo dobre kierownictwo

Jakub

Macie nowe informacje o pracy w Spółdzielni Inwalidów Naprzód? Dajcie znać czy ktoś już pracował u tego pracodawcy.

Dobrarada

Pracując w tej firmie dostrzegam : Nadgodziny płacone jako premia (gdzie kodeks pracy), wypłaty na czas ale: niby system nalicza 168 gdzie pracuje sie 184 , pomimo błędu firma ma problem z naprawieniem go , jedyne co potrafi to obiecać. Chyba czas na PIP

@małgorzata, możesz napisać jak długo pracowałaś w Spóldzielni Inwalidów Naprzód? Interesuje mnie też, czy praca jest zmianowa i czy premiowane są nadgodziny? Ważnym aspektem poza płacowym, jest pakiet socjalny, który oferuje pracodawca. Podziel się swoim doświadczeniem, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

malgorzata

witam pracowalam w tej firmie ale sie zwolnilam i nie przez firme czy kierownictwo bo bardzo w porzadku moja praca byla w katowicach wszystkim zycze takich przelozonych jak ja mialam lepszej kierowniczki nie mozna sobie wymarzyc zaplata za wszystko co bylo dodatkowo polecam wszystkim gdyby nie to ze mam problem z barkiem nigdy bym sie nie zwolnila polecam malgorzata

Napiszcie coś więcej o firmie? Jak wygląda socjal? Rozumiem, że z jednego dofinansowania Spółdzielnia Inwalidów już zrezygnowała? Macie może informacje czy obecnie prowadzą nabór?Nie znalazłam nic na stronie Spółdzielni.W jakich godzinach odbywa się praca?

becia1970lodz@gmail.com

Jestem pracownikiem z Łodzi i mam pytanie do pracowników z innych miast...czy u was też dostaliście informacje,ze w tym roku nie będzie dofinansowania dla opiekunów do wczasów rehabilitacyjnych???

Katowice
@becia1970lodz@gmail.com

Tak

Macie informację czy obecnie Spółdzielnia Inwalidów w Krakowie prowadzi rekrutację ? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Czy możecie podzielić się swoja opinią o tej firmie?

Daniel

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

@Salowa nie jestem pracownikiem firmy Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu, żeby pomóc w uzyskaniu informacji o pracy w tej firmie. Przypominam, że nie można nikogo obrażać na forum. Radze zapoznać się dokładnie z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin

Byla salowa
@Marta

Tu wszyscy wyrazaja opinie na temat firmy naprzod i mowia prawde ta firma naprawde nie powinna istniec a jak juz jest to niech szanuje pracownikow my ciezko pracujemy a dobrego slowa za to nie mamy ja sama sie o tym przekonalam.

Byla salowa
@Marta

W firmie naprzod nie ma premi nie ma socjala zadnych benefitow. Tylko normlna najnizsza krajowa. Mozna wzasc dodatkowe dyzury ale i za to nie placa jak trzeba oszukuja poprostu ludzi cieszko pracujacych na chleb zeby utrzymac rodziny.

Salowa
@Marta

Nerwy puszczaja na to co robia z ludzmi w tej firmie i cos sie wymknie brzytkigo

TVN
@Byla salowa

Dzień dobry, jestem dziennikarką TVN24, bardzo proszę o kontakt, jeśli zechce się Pani podzielić swoja historią. e.szymanska3@tvn.pl

Fajna

Po co pisac o tej firmie sa przyjemniejsze zeczy do robienia(*.

@Obsdrwatorczy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie? Co możesz powiedzieć o pracy tutaj? Co nie podoba Ci się w pracy w firmie? Czy obecnie pracujesz w tej firmie?

Obsdrwator
@Marta

Tak pracowalam w tej firmie i postaralam sie ze kierowniczka spadla ze stolka za swoja nie wypazona gebe. Ja sie z nimi nie patyczkowalam.

Obsdrwator

Ludzie zbierzcie sie i idzie z tym do telewizji a nie piszecie tylko na forum nie macie odwagi zalic sie na forum to kazdy moze ale nic z tym nie robi tylko dalej daje sie ponizac firmie naprzod.

Zostaw merytoryczną opinię o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie - Gliwice

• Jak się pracuje w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie