FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.

Opinie o FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.

anonim 2008-12-02 18:52:44
Słowa kojarzące się z Finryan Instrumenty Finansowe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ok
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Finryan Instrumenty Finansowe:
Najbardziej nie podobało mi się w Finryan Instrumenty Finansowe:
jjjjjjjjjj 2009-05-31 10:08:09
Praca konkretna, z możliwością rozwoju. Należy znać dobrze obsługę prog. komputerowych.
pild 2015-12-10 02:21:35
To nie dobrze, że tak się dzieje, przydałoby się, żeby ktoś tym się zajął, najgorzej jednak by było gdyby tracili na tym pracownicy, aczkolwiek klienci też są ważni.
Waldek 2015-12-20 05:37:11
Ja równiez jestem odrobine zniesmaczony tym co tutaj własnie przeczytałem. Jednak to sporo informacji o uslugach, może warunki pracy tutaj i taktowanie praocwników jest chociaż dobre.
stefan 2015-12-22 16:10:54
Witam, jesteśmy przed podpisaniem umowy,jak możemy się skontaktować,żeby z Panem porozmawiać.
Finryan Instrumenty Finansowe 2015-12-23 11:04:27
Niniejszym informuję, że zawarte na forum gowork.pl wpisy osoby lub grupy osób posługującej/cych się nickiem: "Darek, Zekor, Wich, Toron, Pracownik" wypełniać mogą znamiona takich przestępstw jak zniesławienie (art. 212 k.k.) oraz groźba karalna (art.190 k.k.). Dane przepisy stanowią wprost, że:
Art. 212. k.k.:
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
Art.190.k.k.:

§1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Mając na względzie powyższe informuję, że zostały podjęte odpowiednie kroki prawne zmierzające do pociągnięcia do odpowiedzialności osób umieszczających wskazane informacje, co do których ustalone zostanie naruszenie prawa.
Jakiekolwiek dalsze próby pomówienia jak i stosowania gróźb karalnych, skutkowały będą natychmiastową reakcja, tj. złożeniem aktu oskarżenia, ustaleniem tożsamości osób umieszczających posty oraz żądaniem zasądzenia odszkodowania na rzecz pokrzywdzonej osoby fizycznej lub prawnej.
Hm... 2015-12-27 23:42:57
Dziwne rzeczy piszecie... Z tego co ja się orientuję to nie ma z tą firmą żadnych większych problemów. Nie słyszałem też nic o jakimś okłamywaniu klientów. Skąd takie informacje?
polen 2016-01-10 02:23:04
Ciekaw jestem czy będą z tego powodu wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje, jeśli wpisy są prawdziwe, to raczej nie ma powodów do obaw, ale sądzę, że nie wszystkie.
Były pracownik 2016-09-19 14:26:17
Pracowałam dla tej firmy m-ce, w skrócie: I ) nie płacą wynagrodzeń tylko z łaski jakieś grosze, więc zalegają na duże kwoty wobec własnych pracowników. II) nie płacą składek ZUS. III nie płacą podatków - bo i po co skoro nie wypłacają wynagrodzeń. Ludzie muszą chodzić na zwolnienia lekarskie żeby dostać jakiś pieniądz. ODRADZAM !!!!
Były pracownik 2016-09-20 08:32:47
Stawki wynagrodzenia? ok 50% umowa o pracę, 50% umowa zlecenie, początkujący analityk tylko umowa zlecenie a na rękę w granicach 2100- 2500,00 naturalnie na papierze bo do ręki w ratach i nie całość, zresztą jak wszystkim pracownikom. Ogólnie gdyby pan T.G. płacił ludziom jak jest zapisane w umowach na pewno nie zaczynałabym tego wątku. Pozdrawiam
ok 2016-09-20 14:01:04
Benefity socjalne są zawsze potrzebne, ale ciekawe jest to, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków. Wiesz czy wypłata jest terminowa?
Zostaw swoją opinię o FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.