Opinie o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński w Bydgoszcz

Bywały ponoć czasu, że firma i rok nie szukała nowych pracowników na produkcję. Chciałam znaleźć ofertę do nich dla siebie, ale też nic nowego nie widzę. Nadal przestoje takie w rekrutacji są? Z czego to wynika w sumie? Mało jest pracy czy po prostu praktycznie nie ma zwolnień i nie ma potrzeby zatrudniania nowych osób? Z drugiej strony to drugie może świadczyć o braku rozwoju w firmie, więc chętnie się dowiem jaka jest prawda.

ada

witam dostałam oferte pracy u was na produkcji jak atmosfera /praca ciężka pozdrawiam

michu
@ada

Wg mnie na początku moze być troche pośpieszno z czasem jak bedziesz ogarniac to bedzie łątwiej, z ludzmi to ok są mili rozmowni sympatyczni kasa jest jaka jest, z czasem nawet jest luzik bo bedzie człowiek coraz szybciej ogarniac wokół siebie i zauwazy ze ma wiecej czasu na odpoczynek i skupienie sie a to jest wazne przy pracy na maszynach by nie robic błędów co do opini ponizej o czekoladzie to kazda z tych czekolad czy rurek mi smakowały.

Teers Nowy wpis
@michu

@Michu - Udzieliłeś odpowiedzi po czterech latach od zadania pytania :)

Ramirez Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale dla chcących pracować nie ma w ogóle problemów. Firma jak najbardziej ok więc polecam.

michu Nowy wpis

zalezy tez na jakich ludzi sie trafi ja miałęm szczescie bo była grupa w której oddzieliłem mało normalnych i trzymałem sie z tymi którzy byli spokojni

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
gfgf

niestety z tymi przyjeciami na produkcję musiały to być plotki @tomasz. Od roku Edbol fabryka galanterii czekoladowej nie szukała pracowników niestety. Ale na pewno bedziemy pisać jak coś się zmieni :)

klient

Rozumiem,że czekolady za 99 groszy z Polo mogą mieć podły smak,ale pojąć nie mogę dlaczego tej samej ohydnej masy używacie do czekolady za 3zł "z okienkiem"(ta z orzechami,nabyta w Auchan).Raz kupiłem i do śmietnika,więcej nie kupię.Takich jak ja jest wielu.Za podobne pieniądze kupi się normalną,mleczną i super w smaku czekoladę,a nie wyrób czekolado-podobny,który wy nazywacie czekoladą mleczną.Jak tak można???Rozumiem chęć zysku i bydgoskie nawyki(a śmieją się z Poznania),ale nie te czasy,żeby klienta oszukiwać.Chyba,że nie szanując konsumenta macie podejście SiS-sprzedać i spier.dolić.

nowa

DO Dorcia ,mam pytanie napisałaś ,że tam pracowałaś,że praca,super itd,czy coś już się zmieniło pod tym kontem ,ze już tam nie pracujesz?

dorcia

Pracowałam w tej firmie ?i co mogę powiedzieć zmiana zajebista pani kierownik poodkurza praca lekka super polecam :)

dorcia
@dorcia

Pracowałam w tej Firmie ? co mogę powiedzieć to zmiana zajebista pani Kierownik w porządku praco lekka bez stresu super polecam :)

michalina

Tragedia, kompletny brak higieny i kultury w miejscu pracy. Po przyjściu do pracy nie odbywa się żadne szkolenie, trzeba samemu ogarnąc o co chodzi i liczyć na łaske pozostałych pracowników. Praca w halasie często bez ochronników słuchu. Nieprzyjemna atmosfera krzyków i ciągłych przekleństw ze strony sfrustrowanych pracowników i kierowniczki... Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś jest naprawdę zdesperowany bo praca sama w sobie jest łatwa i czasem nawet przyjemna o ile nie trzeba bez przerwy dźwigac 7kilogramowych kartonów na palete :) Ponadto każdy pracownik ma codzinnie przydział do sprzątania z użyciem środków żrących bez możliwości ochrony rąk i dróg oddechowych...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Przemysłowa 22
    85-758 Bydgoszcz