Opinie o APC PRESMET Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie APC PRESMET Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie APC PRESMET Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APC PRESMET Sp. z o.o. w Opole

Pierwszy raz widzę taki typ umowy – dużo robisz, mało zarabiasz. Czy na każdym stanowisku można pokusić się o takie stwierdzenie? I czy możecie opisać szerzej sytuacje na dziale zapewnienia jakości? interesuje mnie zatrudnienie na nim, wiem ze kiedyś kierownika do niego poszukiwano. A czy awansować też można?

cYC Nowy wpis

Można awansować na przydu...sa prezesa . Zachecam do aplikowania . Dział zapewniania jakości to akurat jeden z lepszych działów w firmie. Atmosfera super sam chciałbym tam pracować

@cYC

Tylko ze względu na atmosferę polecacie pracę w tym dziale? nic innego już do niej jakoś szczególnie nie zachęca? Myślę o ocenie zarobków w zestawieniem z zakresem zadań.

A ja pisze w sprawie oferty pracy dla księgowej. Tam firma oferuje pracownikom możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz objęcia pakietem medycznym. A czy to jest darmowe, znaczy, firma finansuje całkowicie, czy każdy, kto chce z tego skorzystać, musi coś dopłacić?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w APC PRESMET Sp. z o.o.?

Czerwien

W biurowcu jak i w zakładzie Presmet Opole, multum EMERYTOW nadal pracujących bo im ,,kasy mało". Kierownikiem działy mechaników zarządza kierownik ,,Mety" który jest już 5l na emeryturze i kasę bierze nie umie NIC. (usunięte przez administratora) To nie zakład to MUZEUM. Stare maszyny i ludzie. Więc kolego do Presmetu Opole przyjdź pracować w wieku emerytalnym.

obserwator
@Czerwien

''muzeum'' wiesz kolego dlaczego ,zakład może ok robią dobre rzeczy ale.......trzymają muzeum bo świeża kadra , która może wniesc cos nowego co przełoży się na poprawę bytu zakładu i pracowników nie jest zainteresowana praca tam a dlaczego ??? właśnie przez to muzeum i podejście zarządu do nowych .

janek
@obserwator

jak beda pieniadze to beda osoby do pracy z wiedza i doswiadczeniem, , którzy wniosa duzo nowych wartosciowych rzeczy potrzebnych i przydatnych kazdemu .

Firma APC PRESMET Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mistrz spawalnik jest teraz poszukiwany. czy jest tu ktoś kto zna tegoroczne warunki i by o nich opowiedział? Widziałem ze z pól roku temu poprzednik także próbował wydobyć szczegóły odnośnie warunków pracy. ciekaw jestem przede wszystkim zarobków oraz tez możliwości na dalszy rozwój z opisu. o jakiej może być mowa?

zainteresowany

Witam cały czas zastanawiam sie czy apliokowac na stanowisko spawalnik ale widzac jak czesto sie zm9ieniaja zaczynam sie zastanawiac dlaczego ??? Pytanie , które mnie intryguje aplikowac czy nie ?

Anakonda

Nie polecam, ludzie ogólnie jak wszędzie , ale dział księgowości kuleje, Pani K. W stosunku do swoich pracownikow wulgarna, nie wie dużo rzeczy jak się coś ją pyta, myśle ze nie jest osoba odpowiednią na to stanowisko. Nie polecam.

Aleksandra
@Anakonda

A kto to ta pani K., kierowniczka tego działu? Coś jeszcze nie tak z tym działem jest czy tylko na tej jednej kwestii opierasz całą opinię? Pytam, bo rozważam aplikowanie, a dobrze byłoby znać całokształt sytuacji ;)

Jak wygląda praca w APC PRESMET Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Beata

Nie robiłam na szlifierce, więc w sumie nie wiem czy te 3 metry to dużo czy mało...? Opowiesz o specyfice pracy coś więcej? Jakie konkretnie są wymagania i co docelowo wynika z umowy, że trzeba robić? I za jaką stawkę to?

Produkcyjny
@Beata

3 metry to w (usunięte przez administratora) i jeszcze więcej. Generalnie to nic nie trzeba robić ważne żeby wiedzieć jak w kulki lecieć można i gdzie. Czasami można nawet (usunięte przez administratora) na ławce spać jak się z sił opadnie. A stawka jest bardzo dobra jak na taką robotę. Praca przyjemna czysta bez nerwów.

@Produkcyjny

W kulki lecieć? A kto jest odpowiedzialny za nadzorowanie wyników z pracy w takim razie? Pytam, bo jeśli byłoby tak jak piszesz i każdy by tak robił to w jaki sposób firma miałaby normalnie funkcjonować i zarabiać?

zainteresowany

Witam mam pytanie dlaczego firma znowu szuka spawalnika z tego jak obserwuje spawalnicy zmieniaja sie tam bardzo szybko .Dlaczego dziekuje za odpowiedz .

Marzena
@zainteresowany

Bardzo szybko - to znaczy co jaki czas ?

@Marzena

ostatnio z tego co pamietam szukaliscie w tamtym roku

Jacek
@zainteresowany

Czyli co roku zmieniają się pracownicy na tym stanowisku? Czy firma się rozwija i potrzebuje więcej ludzi do pracy?

@Jacek

moze zbyt słaba płaca albo wlasciciel nie potrafi zrozumiec spawalnika , który chce wskazac poprawne rozwiazanie a własciciel widzi tylko swoja racje a spawalnika potrzebuje zeby był

Jacek
@zainteresowany

To nie pozwala ci pracować samodzielnie tylko nadzoruje to co robisz mimo że to ty jesteś fachowcem? Ja na twoim miejscu próbowałbym pogadać bo potem kto odpowiada w razie ewentualnych błędów?

osoba
@Jacek

Tak bo ciężko sie dogadać.

Juzek
@osoba

Z prezesem i dyrektorem zawsze mozna się dogadac. Uczciwi pracodawcy. Premie są na porządku dziennym. Do tego zawsze znajdą się pieniądze na podwyżke dla pracowników. Firma oferuje ponadto cukrowe czwartki. Co czwartek dla każdego pracownika kilo cukru z Biedry. Tak dbają o pracowników. Polecam.

kandydat
@Juzek

no to składam podanie o prace jako spawalnik

@Juzek

A co z tą odpowiedzialnością, o którą Jacek pytał?

gosc zaznajomiony
@zainteresowany

moze zaden do tej pory sie nie nadawał a oni trzymali bo zakład tego typu musi miec spawalnika .

gosc zaznajomiony
@gosc zaznajomiony

czekam szerokie gremium na konstruktywna odpowiedz ???

Hrabia
@zainteresowany

Faktycznie rekrutacja na to stanowisko jest bardzo często, Pewnie Spawalnik chce dobrze a jest zgoła inaczej. Potem musi brać na klate te wszystkie "kwiatki".

@Hrabia

spawalnik powinien byc wyrozuiały ale tez powinien brac ppd uwage zgodnosc wyrobu za , który odpowiada . Moja prosta uwaga

Olga
@zainteresowany

A byłeś może na rozmowie tam? Co oferują, jaką kasę i jakie dodatki?

Janóż

Firma w 2021 r zanotowała stratę w wysokości ponad 2 mln zł. Czy przekłada to się na wynagrodzenia/premie dla pracowników?

@Janóż

Z tego co tu ktoś kiedyś pisał podobno najniższą płacą, więc ciężko żeby mniej dawali? No chyba że o czymś nie wiem to niech mnie ktoś naprostuje

Beata

Widzę, że parę miesięcy temu wywiązał się tu dialog odnośnie braku planowania podwyżek na ten rok. Serio na nic kompletnie nie da rady tu liczyć? Bo widzę, że zarobki niby wahają się przy 2,5 tys to nie stanowczo za mało? Proponują tutaj może jakąś alternatywę wynagradzaniu, żeby zrekompensować te niskie zarobki?

Ziom

Zarobki sie wąchają w niskim przedziale od 2500, wiec jak na taki ciężki przemysł nie warto sobie głowy zawracać, uciekać jak najszybciej

Stefan
@Ziom

Faktycznie niska pensja, słabizna... Żadne podwyżki się nie szykują na nowy rok? Bo za tyle to nie opłaca się z łóżka wstawać.

Kiks
@Stefan

Ciężko powiedzieć, raczej nie

Mit

Pracuje tam juz długo i moja opinia jest taka ludzie ktorzy pracuja na chali to wiekszosc chamy i (usunięte przez administratora) jeden drugiemu skacze do gardel mysla ze jak beda wydzierali morde to dostana wieksza premie warunki straszne czesto wypadki co drugi pracownik bez palca zaden normalny dlugo tam niewytrzyma a pieniadze nie sa warte zdrowia jakie tam stracilem powinni zamknac ten zaklad (usunięte przez administratora) I DYSKRYMINACJA a w tle zycie ludzkie

Racja
@Mit

+najniższa krajowa - reszta do ręki..

rozczarowany

firma liczy ponad 100 pracowników w zwiazku z tym musi miec fundusz socjalny a nawet grosza nie dała pracownikom na swieta!!!!! w zamian za to wprowadzono dyscypline i montuje sie kamery!!!!! dyscyplina nie da sie zatrzymac pracowników tylko pieniażkami!!!! odradzam ten (usunięte przez administratora)

Zły
@rozczarowany

Próbują wprowadzić dyscyplinę? Może niech zaczną od BHP? Brak porządnych wyciągów na całą halę, najtańsze przyłbice, ścieżki komunikacyjne zawalone złomem.. Już trochę ludzi odeszło. Odejdzie więcej. (usunięte przez administratora)

Kwiatek

Pracowalam tam jest fatalnie ds.ksiegowosci nie najlepszy mila atmosfera tylko w kadrach

@spawacz aż tak niskie zarobki?

@Karolina

Nie wiem jak w głównej firmie, ale u prywaciarzy tak. Tylko Ukraińce mają dobre stawki.

Iza
@Spawacz

Czyli jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Dla każdego niskie zarobki mogą wyglądać zupełnie inaczej. Przybliżyłbyś mniej więcej chociaż widełki płacowe? Nie wiem czy jest tu mowa o najniższej krajowej czy jednak można liczyć na coś więcej.

@Iza

Najniższej krajowej, (usunięte przez administratora). 18-20zl/h

Iza
@Spawacz

18 to najniższa fakt ale 20 to już jednak trochę więcej :D Może wiesz od czego zależy czy to będzie właśnie te 20 zł/h? ;)

@Iza

Można mieć i 25, ale wciąż najniższa krajowa, a reszta do ręki. Jak za taką robotę to o wiele za mało.

Wcale nie jest zle

Z mojej perspektywy jest to bardzo ciekawa firma. Pracuje tam wielu bardzo kompetentnych i doswiadczonych pracownikow, oczywiscie sa rowniez ciemne strony. Zeby miec wieksze mozliwosci rozwoju trzeba pokazac sie z dobrej strony i troszke powalczyc. Hala: Wiele osob pyta o posade spawacza, zarobki na tym stanowisku sa mocno zalezne od tego co dana osoba potrafi i jakie ma podejscie do pracy. Nie podam kwot, ale nie sa to minimalne stawki. W Presmecie spawa sie wieloma metodami i na bardzo roznych gatunkach materialow, czesto pod rentgen, badz ultradzwiek. Daje to mozliwosc znacznego rozwoju umiejetnosci. Uprawnien robi sie bardzo duzo. Majster spawaczy Pawel W. ma do nich bardzo uczciwe podejscie i jesli ktos sie stara nie bedzie miec nigdy wiekszych problemow. Spoiny schodzace z produkcji to naprawde cos czego firma nie powinna sie wstydzic. Stanowiska typu slusarze, montezy sa troszke bardziej ''zabetonowane'', ciezej tam o awans, aczkolwiek w Presmecie powoli nadchodzi zmiana pokoleniowa kierownikow brygad i byc moze jest to jakas szansa dla nowych pracownikow. Operatorzy bardziej zaawansowanych maszyn maja znaczaco lepsze stawki. Sa rowniez stanowiska bardzo niedocenione np. suwnicowe. Generalnie pensja bardzo zalezy od stanowiska, ale to chyba normalne :) Glowna hala jest po prostu stara, nie ma sterylnie bialych scian i ledowego oswietlenie, a domyslne sciezki transportowe momentami sa pozastawiane. Dwie nowe hale sa bardzo schludne i czyste. Szef produkcji jest bardzo kompetentny i rzadzi dosc twarda reka. Biura: Oficjalnie dwuosobowy zarzad jest skonfliktowany, czasem przysparza to pewnych problemow zwyklym pracownikom. Nie ma zwierzchnosci Prezesa nad Dyrektorem, sa w zasadzie rownorzedni i odpowiadaja za przynalezne sobie dzialy. Prezes jest baaardzo aktywnie zaangazowany w dzialanie firmy, a zwlaszcza produkcje. Dyrektor zajmuje sie bardziej sprawami handlowymi. Technolodzy: wielu bardzo kompetentnych i wieloletnich pracownikow. Dzial o malej rotacji z bardzo dobrym kierownikiem. Finansowo niestety dosc mocno niedoceniony. Maly rozstrzal plac miedzy poszczegolnymi pracownikami. Kontrola: obecnie z nowym, bardzo rzetelnym kierownikiem. Spawalnicy: jeden z bardziej uprzywilejowanych dzialow, finansowo raczej doceniony, wynika to pewnie z duzej rotacji pracownikow. Kadry i Sekretariat: bardzo pomocne i bezproblemowe. Firma z reguly nie daje jakischkolwiek kar finansowych, zwolnien dyscyplinarnych, nagan itd. Wszystko rozwiazuje sie polubownie. Mam jeszcze jedno przemyslenie, wydaje mi sie, ze kobiety sa w tej firmie mniej doceniane. Jedyne dzialy kierowane przez nie to ksiegowosc i kadry. Byc moze wynika to troszke z charakteru ciezkiej produkcji, a moze tez troszke z przypadku, ale zarowno w biurach, a juz szczegolnie na hali kobiety stanowia zdecydowana mniejszosc.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w APC PRESMET Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Cygaro

Ty tak na serio?

Witam, pracowałam w Firmie wiele lat... o wiele za długo. Skłóceni szefowie- komunikacyjny impas. Zarobki znikome wziąwszy pod uwagę, że trzeba tam dojeżdżać. Dużo układów i układzików. Sztywna struktura- jakby firma zatrzymała się w latach 80 tych. Odradzam współpracę

Olga
@Ewa

Poczekaj, a co masz na myśli pisząc, że zarobki są w Presmecie są znikome? Oni mają taki nabór na stronie i szukają operatorów CNC i wypalarki laserowej: http://www.presmet.com.pl/index.php?go=1827 Na tych stanowiskach też tak, jak piszesz, czy ty akurat miałaś posadę w biurze firmy?

Spawacz

Bieda taka, że jak przechodzisz koło stawu, to kaczki Ci chleb rzucają.

@cygaro, a co, nie ma rozwoju w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o APC PRESMET Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APC PRESMET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APC PRESMET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APC PRESMET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APC PRESMET Sp. z o.o.
  • Oświęcimska 122H