Opinie o Cukiernia Bajka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cukiernia Bajka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Bajka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Bajka w Warszawa

Natalka Nowy wpis

Ktoś wie ile się zarabia na stanowisku pomocnika cukiernika? Widziałam, że dodali ofertę pracy i zastanawiam się czy aplikować. Ktoś może pracował na tym stanowisku i powie jak przebiega wdrożenie, jakie konkretnie obowiązki mogłyby mnie czekać?

nie polecam tej cukierni nikomu! syf bród i ubustwo,i gówniane pieniądze,podłoga nie wydziała wody ,a już na pewno środków czyszczących pewnie kila lat! lepiej nie pisać i nie wiedzieć co dodają do maku?gdzie jest sanepid?

Ewa Nowy wpis

Bzdury wypisujesz! Jako klient cukierni od lat - uważam, że jest to jedna z najbardziej czystych i lepszych cukierni w Warszawie! Jak ci nie pasuje, nie krytykuj - kupuj w Biedronce! Od cukierni Bajka trzymaj się z daleka!

Mikołaj

Widzę że mają ofertę pracy dla barmana. Praca głównie w weekendy w godzinach wieczorno nocnych. Stawka do 4 tys. A co z napiwkami? Można jeszcze dorobić? Ktoś ma doświadczenie i powie ile?

K. Nowy wpis
@Mikołaj

Napiwki są indywidualnie liczone.

Anna Nowy wpis
@K.

Super, to fajnie, bo nie w każdych miejscach tak jest. Dasz znać ile można sobie dorobić z napiwków w takim dobrym okresie?

mikx

iza, akurat w sezonie czy nie w sezonie to nie wiele zmienia. Napiwków i tak nie ma. Dobre chociaż jest to że jak chcesz mieć własną cukiernię to coś można podejrzeć.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cukiernia Bajka na stanowisko Barmanka/barman pub/dancing w okolicy Kołobrzegu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
ciastek

Zarobki u Jadzi jakies 10-15zl/h.Szefowa troche zwariowana.

alka

@Zinzak, a gdzie wysłałaś to CV? Bo ja szukałam ogłoszeń, czy nawet maila rekrutacyjnego z cukierni bajka i nic takiego niestety nie znalazłam. Czy w ogóle oni szukają pracowników i jest sens zanosić im CV, czy raczej ekipa pracująca jest bez rotacji i nie ma co liczyć na zatrudnienie? Pozdrawiam serdecznie.

Zinzak

wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii, bo dobrze jest wiedziec nieco wiecej od osob wtajemniczonych czyli od samych pracownikow. Po to w koncu mamy ten portal. Dzieki z gory i czekam na podpowiedzi.

victor

znam bardzo dobrze tę cukiernie, tam chyba nawet na miejscu przygotowuja wszystko. wiem ze to jest clakiem blisko macdonalda. ciekawe jakie przychody ma ta firma, ale to już kwestia poboczna. myslicie ze istnieje szansa na prace tam na miejscu przy sprzedazy, bo mnie to interesuje. bo mieszkam na chomiczowce i mialbym blisko :)

gienek
@victor

wiesz co , odnośnie zatrudnienia tutaj w Bajce to raczej ludzie do pracy są i nie mają w planach zmieniać swojej dotychczasowej pracy. Możesz na bieżąco monitorować czy ktoś nie ma w zamiarze odejścia, ale nie sądzę. Ewentualnie zawsze możesz przyjść i zostawić CV , bo akurat może będą poszukiwali kogoś nowego

Janna

Zawsze znajdą się jakieś minusy pracy - to oczywiste. Nie ma pracy idealnej. Kwestia tylko tego, czy te minusy są tak wielkie i uciążliwe, że nie można dalej pracować i męczyć się na siłę.

pracowałam w tej cukierni,warunki ok,szefowa wypłacalna i ogólnie idzie się dogadać.W każdej pracy są plusy i minusy;)

cukiernik

pracuje w cukierni wiele dobrych lat te zle komentarze to kłamstwo wcale tak nie jest,szefowa jest z klasa i wyplacalna aczkolwiek jest wymagajaca.w cukierni jest czysto ktoś kto wystawia takie komentarze jest pusty i pewnie zlosliwie tak pisze

Nie polecam!Pieniądze naprawdę słabe a wymagania jak by się miliony zarabiało w dodatku trzeba o nie prosić ,często nie wypłaca całej pensji tylko zaliczki daje.Czystość pozostawia wiele do życzenia ....karaluchy i inne robactwo

anonim....

Pracuje w tej cukierni od jakiegoś czasu i ciężko mi uwierzyć w to co piszecie, szefowa jest w porządku, a na wypłatę nie narzekam (widocznie dostawaliście gówniane pieniądze bo tak pracowaliście)

Pracowałam tam kilka lat podłoga jest myta codziennie oczywiście ze środkami do mycia(chyba ze ktoś jest slepy niech kupi sobie okulary).Klienci też stali!!!Ludzie co Wy piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lela

Szefowa nie wyplacalna szuka pomocy cukiernika po paru dniach zwalnia nie podpisuje umow i nie chce wyplacac pieniedzy nie odbiera tel. w cukierni nikt nic nie wie o niej a ona nie odbiera telefonow a jesli odbiera to od razu sciemnia przeklada terminy spotkan...

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Bajka - Warszawa

Cukiernia Bajka