Cukiernia Bajka

Opinie o Cukiernia Bajka

Lela 2011-06-09 20:00:40
Szefowa nie wyplacalna szuka pomocy cukiernika po paru dniach zwalnia nie podpisuje umow i nie chce wyplacac pieniedzy nie odbiera tel. w cukierni nikt nic nie wie o niej a ona nie odbiera telefonow a jesli odbiera to od razu sciemnia przeklada terminy spotkan...
anonim 2011-09-14 01:11:07
nie polecam tej cukierni nikomu! syf bród i ubustwo,i gówniane pieniądze,podłoga nie wydziała wody ,a już na pewno środków czyszczących pewnie kila lat! lepiej nie pisać i nie wiedzieć co dodają do maku?gdzie jest sanepid?
Nick 2011-12-11 19:54:54
Pracowałam tam kilka lat podłoga jest myta codziennie oczywiście ze środkami do mycia(chyba ze ktoś jest slepy niech kupi sobie okulary).Klienci też stali!!!Ludzie co Wy piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim.... 2012-03-21 19:52:54
Pracuje w tej cukierni od jakiegoś czasu i ciężko mi uwierzyć w to co piszecie, szefowa jest w porządku, a na wypłatę nie narzekam (widocznie dostawaliście gówniane pieniądze bo tak pracowaliście)
anonim 2013-12-25 16:49:16
Nie polecam!Pieniądze naprawdę słabe a wymagania jak by się miliony zarabiało w dodatku trzeba o nie prosić ,często nie wypłaca całej pensji tylko zaliczki daje.Czystość pozostawia wiele do życzenia ....karaluchy i inne robactwo
cukiernik 2014-01-09 10:25:10
pracuje w cukierni wiele dobrych lat te zle komentarze to kłamstwo wcale tak nie jest,szefowa jest z klasa i wyplacalna aczkolwiek jest wymagajaca.w cukierni jest czysto ktoś kto wystawia takie komentarze jest pusty i pewnie zlosliwie tak pisze
. 2014-01-20 14:18:21
pracowałam w tej cukierni,warunki ok,szefowa wypłacalna i ogólnie idzie się dogadać.W każdej pracy są plusy i minusy;)
Janna 2014-04-12 00:58:33
Zawsze znajdą się jakieś minusy pracy - to oczywiste. Nie ma pracy idealnej. Kwestia tylko tego, czy te minusy są tak wielkie i uciążliwe, że nie można dalej pracować i męczyć się na siłę.
victor 2014-12-02 17:18:04
znam bardzo dobrze tę cukiernie, tam chyba nawet na miejscu przygotowuja wszystko. wiem ze to jest clakiem blisko macdonalda. ciekawe jakie przychody ma ta firma, ale to już kwestia poboczna. myslicie ze istnieje szansa na prace tam na miejscu przy sprzedazy, bo mnie to interesuje. bo mieszkam na chomiczowce i mialbym blisko :)
gienek 2015-02-02 18:15:38
wiesz co , odnośnie zatrudnienia tutaj w Bajce to raczej ludzie do pracy są i nie mają w planach zmieniać swojej dotychczasowej pracy. Możesz na bieżąco monitorować czy ktoś nie ma w zamiarze odejścia, ale nie sądzę. Ewentualnie zawsze możesz przyjść i zostawić CV , bo akurat może będą poszukiwali kogoś nowego
Zinzak 2015-02-18 16:45:04
wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii, bo dobrze jest wiedziec nieco wiecej od osob wtajemniczonych czyli od samych pracownikow. Po to w koncu mamy ten portal. Dzieki z gory i czekam na podpowiedzi.
alka 2015-03-05 21:40:39
@Zinzak, a gdzie wysłałaś to CV? Bo ja szukałam ogłoszeń, czy nawet maila rekrutacyjnego z cukierni bajka i nic takiego niestety nie znalazłam. Czy w ogóle oni szukają pracowników i jest sens zanosić im CV, czy raczej ekipa pracująca jest bez rotacji i nie ma co liczyć na zatrudnienie? Pozdrawiam serdecznie.
ciastek 2015-08-03 12:47:31
Zarobki u Jadzi jakies 10-15zl/h.Szefowa troche zwariowana.
mikx 2016-05-15 15:07:55
iza, akurat w sezonie czy nie w sezonie to nie wiele zmienia. Napiwków i tak nie ma. Dobre chociaż jest to że jak chcesz mieć własną cukiernię to coś można podejrzeć.
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Bajka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Bajka