Opinie o BanFi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BanFi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BanFi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BanFi w Warszawa

Witek Nowy wpis

Dzień dobry. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie BanFi? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Witek

Robert Nowy wpis

Dzień dobry Pani Justyno. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Havi Logistics, o której Pani wspomina współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Michał Nowy wpis

A jakie kryteria dokładnie trzeba spełniać ?

Bartek Nowy wpis

Nie każdy ma możliwość pracy w bardzo dobrej firmie, trzeba spełniać kryteria. Może coś zabrakło?

ww

Tragedia, o terminowosci nie ma z nimi co rozmawiac, jak grochem o sciane. Nie polecam, szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Moje sugestie dla BanFi: Terminowo realizujcie przelewy ktore sa wam zlecone zamiast glupio sie tlumaczyc.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BanFi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominika

@bd, jak oceniasz poziom rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłeś w BanFi? O co zostałeś na niej pytany? Długo trwała?

bd
@Dominika

Rozmowa raczej typowa, pytania typowe o przebieg dotychczasowej pracy, priorytety, mocne słabe strony itp. Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, przeprowadzona profesjonalnie. Dodatkowo test wiedzy 15 minut.

Dominika

@- b d - jak po połączeniu BanFi z firmą, o której wspomniałeś, oceniasz jej sytuację? Czy zaszły w niej istotne zmiany, ważne dla osób aktualnie w niej pracujących? Czy rozrost firmy powoduje potrzebę zatrudnienia nowych pracowników? Jeżeli masz informację o ofertach pracy, to zainteresowani użytkownicy forum współpracą z BanFi, chętnie się o nich dowiedzą.

bd
@Dominika

Nie wiem, nie pomogę, dowiedziałam się o tym przypadkowo będąc na rozmowie o pracę. Tworzyli nowy zespół w dziale outsourcingu kadrowo płacowego na Inflanckiej w Wawie.

Dominika

Witajcie, Od bardzo długiego czasu, nikt nie zamieścił żadnej opinii aktualnej na temat firmy ani tego jak obecnie wygląda jej sytuacja, co jest tego powodem? Firma działa w branży księgowości, więc rekrutacje czy staże powinny być często ogłaszane?

- b d -

Połączyli się z Tax-Care

GR

współpraca banfi z moją firmą pogorszyła się blisko rok temu, jak odszedł nasz dotychczasowy opiekun. Od tego czasu ciągłe zmiany opiekunów, utrudniony kontakt, brak sprawozdań na czas. Interwencje u prezesa nic nie dają. firma żyje wg własnego kalendarza nie interesuje się obowiązkami sprawozdawczymi klientów. Bardzo odradzam współpracę z banfi.

poison

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby zarobki były adekwatne do zadań, a skoro premie się normalnie pojawiają to dobrze.

badbad

Pracownicy zmieniacją sie jak w kalejdoskopie. moja firma współpracuje z banfi i co miesiąc zmienia sie osoba kontaktowa. nie wiadomo do kogo pisać/dzwonić w danej sprawie, mało kto jest tam prawdziwym ksiegowym. co chwile ktoś na zwolnieniu lekarskim. nie polecam współpracy, same kłopoty

QE

Nie rozumiem skąd się biorą te wszystkie negatywne komentarze. Dlatego polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w BanFi, aby sami sie przekonali. Nie spotkałam się z lepszą atmosferą w pracy niz w BanFi. Praca bezstresowa w przyjaznej atmosferze, gdzie z każdej strony możesz otrzymać pomoc. Prowadzone są różne szkolenia dla pracowników podnoszące wiedzę. Mozna się wykazać i sprawdzić siebie na wielu płaszczyznach. Jest to też praca idealna dla osób początkujących (wiele mogą się tu nauczyć), jak równiez dla osób studiujących dziennie (elastyczny grafik). Nie oceniajcie BanFi po powyższych komentarzach, tylko sprawdźcie sami. Ja polecam :)

monii

Byłam u nich na rozmowie kwalifikacyjnej na specjalistę księgowego. Po ilości i skomplikowaniu zadawanych pytań nie sądzę że pracują tam osoby które się nie znają. Była wymagana dość szeroka wiedza i z księgowości i sprawozdawczości, do tego rozmowa po polsku i po angielsku. Zatrudnienie na umowę o pracę i na działalność - do wyboru. Ale generalnie brak jakichkolwiek dodatków dla pracowników. Pakiet medyczny płatny we własnym zakresie, tak samo z ubezpieczeniem, siłownią - na zasadzie firma załatwi, ale potrąci z pensji. Atmosfera rozmowy i w siedzibie wydawała się być dość dobra.. ale nic konkretnego nie można powiedzieć po 2 godzinach przebywania. Nie wiem jaki jest ostatecznie poziom wynagrodzeń.

pasterniak

młodsi specjaliści zarabiają 2200-2300 netto, specjalista około 2900 netto w zależności od stażu. trzeba się mocno bić na starcie bo potem strasznie ciężko o jakąś podwyżkę

ll

Czyli główna forma zatrudnienia to umowa zlecenie lub inna cywilnoprawna?

slif

Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, ale po przeczytaniu powyższych opinii mam wątpliwości, czy warto iść. Muszę przyznać, iż opinie są dosyć lakoniczne, brak konkretów. Przykład mobbingu, czy mam rozumieć że ciągle się siedzi po godz., za które nie płacą?

rabi

chaos

Jarema

Podstawowe pytanie jest takie. Czy którakolwiek z osób które odeszły z banfi żałuje tej decyzji? Odpowiedź jest przecząca. W innych miejscach pracy byli pracownicy banfi mają zdecydowanie lepiej. Pod każdym względem. Przede wszystkim traktuje się ich jak LUDZI. A nie jak maszyny. Kolejnymi dużymi minusami jest praca w nerwowej atmosferze, ciągła rotacja oraz coraz bardziej odczuwalny mobbing.

Anelka

A mi się w banfi pracowało bardzo dobrze i miło wspominam ten czas.

Maku

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę w tej firmie na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Mam dość daleko do Warszawy i nie chcę tracić kasy niepotrzebnie na paliwo. Jakie warunki finansowe są na w/w stanowisku i na czym polega w/w praca?

master

ilość pracy - wiadomo - nie do przerobienia... ale to jak wszędzie ale za to: - 10 zł za godz. -Wasze księgi prowadzą studenci, im się nie płaci przecież więcej - opieka medyczna - prawie bonus, zniżkowa, ale płacisz z własnej kasy - premie - nie ma, ale prezes zaprasza czasem na chlanie do jakiegoś baru, by się zbratać z pospólstwem lub kupi ciastka od jakiegoś święta (najlepiej kościelnego) - "bilansówka" - nie ma, ale to już w większości biur zaniknęło, 3 miesiące wyjęte z kalendarza za free - dyrekcja - poprzez grupę spółek, stworzono hierarchię, od najjaśniejszego pana do myszki polnej; nie masz szans w skardze do PIP. opierdziela cię ktoś namaszczony, który formalnie nie istnieje w tej firmie, pełnomocnictw nie pokaże, bo nie śmiesz się po to zwrócić - idealne rozwiązanie dla planujących korpo bez korporacyjnych stawek, ale z korporacyjnym wyniszczaniem! w białych rękawiczkach Jednym słowem, Mordor na domaniewskiej mógłby się uczyć sprytu ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o BanFi - Warszawa

• Jak się pracuje w BanFi?

Zobacz opinie na temat firmy BanFi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BanFi
3.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Płocka 15
    01-231 Warszawa