zugik.pryzmat warszawa i częstochowa

Opinie o zugik.pryzmat warszawa i częstochowa

anonim 2011-03-21 14:23:16
ludziska jesli sie wahacie czy podjać tam pracę to zdecydowane NIE !!! oszukują jak tylko sie da: pracowników na umowach i wypłacie, a nawet skarbówke! omjajcie tę bandę z daleka! pralnia brudnej kasy
Oszukany 2016-07-11 13:52:23
Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT - inż. Zenon Kulesza jest to najgorsze biuro z jakim miałem nie przyjemność się spotkać. Nie polecam tego biura nie tylko mieszkańcom Częstochowy, ale też innych miast. Ogłoszenia o pracę tego biura znajdują się chyba wszędzie na każdej uczelni czy też technikum o kierunku geodezyjnym, gdyż już w samej Częstochowie każdy przekonał się jakie to biuro jest. Po skontaktowaniu się z nimi, pracodawca wręcz namawia na szybkie rozpoczęcie pracy najlepiej od zaraz, a gdy tylko pytamy o wynagrodzenie entuzjazm opada i zaczyna się wciskanie kitu o jakiejś nierealnej zapłacie tzw. pracy na akord od zrobionej pracy. W skrócie rób pracuj a o zapłatę się nie pytaj. Proponują długotrwałą pracę, a w rzeczywistości obiecują gruszki na wierzbie w celu skuszenia ludzi byle by popracowali chociaż tydzień czy miesiąc grunt że będzie darmowy pracownik i tak byle by się kręciło. Oszuści i wyzyskiwacze nic więcej do dodania. Mam nadzieję że po moim komentarzu nikt inny nie nabierze się na ich gierki.
Zostaw swoją opinię o zugik.pryzmat warszawa i częstochowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zugik.pryzmat warszawa i częstochowa