Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawnosci

Stargard Szczeciński

Opinie o Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawnosci

anonim 2009-05-29 13:49:46
Słowa kojarzące się z Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności: solidna, profesjonalna, rozwojowa, ale też czasami stresująca praca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoką .
Atmosfera była tam bardzo miła, a ludzie tam pracujący potrafili przekazać swoją wiedzę w zakresie prac które miałam tam wykonywać.
Pensja która by mnie interesowała to 1500 zł. (netto). Uważam, że taka wysokość pensji jest adekwatna do obowiązków na takim stanowisku.
Najbardziej podobało mi się w Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności relacje interpersonalne z klientami jednostki.
Nie było takiej rzeczy która nie podobała mi się w Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.
Zostaw swoją opinię o Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawnosci - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawnosci