Opinie o Filmweb Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Filmweb Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Filmweb Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filmweb Sp. z o.o. w Warszawa

Natka Nowy wpis

Nie wiecie czasem ile zarabia teraz taki specjalista ds. kontentu? Nawinęła mi się właśnie dawniejsza oferta ale nie było w niej i tak wskazanych widełek. Pisali o umowie o pracę i zatrudnieniu zdalnym, co byłoby dla mnie wygodne

MR. PP Nowy wpis

Niestety, firma rodem z PRL, stosującą cenzurę. Niczym nie różni się od TVP.

Gabriela

Czy firma się czasem jeszcze ogłasza? To dość spory portal, więc dziwi mnie brak ofert od kilku lat. Chciałabym się załapać, bo interesują mnie filmy i fajnie byłoby spróbować. Ktoś się orientuje jak to z nimi jest? Czy raczej mają stały zespół, mało kto odchodzi i dlatego taka cisza jeśli chodzi o oferty?

Janek Nowy wpis
@Gabriela

Czasem tak, ale rzadko, bo mają stały zespół to raz, a dwa, jeśli chodzi o dodawanie filmów, seriali, gier to zajmują się tym przede wszystkim użytkownicy - za darmo, w wolnym czasie, hobbystycznie. Są osoby, które sprawdzają te materiały dodane przez przeciętnego użytkownika, ale znowu również hobbystycznie, w wolnym czasie i za darmo. Dodawanie produkcji przez każdego, kto ma konto to spore ułatwienie dla osób zatrudnionych przez portal - mają darmową siłę roboczą.

Kaja Nowy wpis
@Janek

No to faktycznie, spora część pracy przechodzi na użytkowników. To na jakie stanowiska jednak najczęściej zatrudniają? Filmy to moja pasja, więc myślałam że może czasem redaktorów, osób do pisania recenzji potrzebują. Stały zespół oznacza dobre warunki pracy w tym przypadku?

admin

Co uważasz za największą zaletę Filmweb jako pracodawcy? Czekamy na twój szczery komentarz. Jest on bardzo ważny dla osób, które zastanawiają się czy podjąć w tej firmie pracę.

Czy kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka administracyjna biura w firmie Filmweb Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Filmweb Sp. z o.o. - Warszawa

Filmweb Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wołoska 9 A
    02-583 Warszawa