Opinie o Vessa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vessa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vessa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vessa w Warszawa

Magda Nowy wpis

Ile macie szkoleń w ciągu roku?

erivia Nowy wpis

Ja mam niestety niezbyt pozytywne wspomnienia ze współpracy z tą firmą. Ze względu na to, że jako jedyna w "punkcie sprzedażowym" pracowałam na cały etat, od razu zostałam mianowana kierowniczką punktu. Płaca kiepska. Miałam 1000 zł brutto podstawy + premia uznaniowa do 500 zł brutto + premia sprzedażowa. Pracowałam kilka miesięcy. Przeważnie moja wypłata wynosiła 1150 zł - 1300 zł za cały miesiąc pracy przy wypracowaniu ok. 170 godzin. Jeden, jedyny raz udało mi się zarobić 1440 zł - był to miesiąc grudzień, gdzie były znacząco większe obroty i dużo więcej godzin pracy. Ówczesna Pani manager bardzo wygodnicka. W jej imieniu musiałam prowadzić rozmowy kwalifikacyjne z dziewczynami, które chciała zatrudnić na całkiem inny punkt sprzedażowy w moim mieście, ponieważ jej się nie chciało przyjechać. Za nadgodziny spędzone na rozmowach kwalifikacyjnych dostałam 7 zł/ h - śmiech. Następnie zleciła mi przeszkolenie trzech dziewczyn ( na całkiem inny punkt sprzedażowy w moim mieście), za które to szkolenie nie dostałam nawet złotówki. Managerka bardzo wymagająca, nie pomagająca rozwiązywać problemów - z 40 stopniową gorączką przez 2 dni musiałam obsługiwać klientów 12h dziennie wg grafiku, poniewaz nie potrafiła znaleźć dla mnie zastępstwa, a przecież na umowę zlecenie L4 nie obowiązuje. Jak dla mnie istna przesada, wymogi z kosmosu, szczególnie firma nie rozumie sytuacji, kiedy ruchu naprawdę nie ma. Nie wróciłabym nigdy do tej firmy.

prawie Nowy wpis

Świetnie, że jest elastyczny grafik zadań @secco, ale bardziej mnie zastanawia czy wypłata jest u nich terminowa. W końcu dostawać wynagrodzenie o czasie to rzadkość, a to pewnie u nich jest w pełni możliwe. Ale czy będą jakieś oferty pracy teraz? Pozdrawiam

Karola Nowy wpis

Pani Agnieszka juz nie pracuje.. juz z rok będzie :)

Sprzedawca

Wysłałam CV i przyszłam na rozmowę, która odbywała się w lodziarni Grycan. Babka siedziała i rozmawiała przez telefon a dziewczyny stały i czekały, aż łaskawie skończy.

Ruda miała ogólnie wszystko, gdzieś. Większość rozmowy przegadala z ims przez telefon. Żenada.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
blue dress

Praca wymaga dużo samozaparcia, dyscypliny i wiary we własne możliwości sprzedażowe. Pracowałam dłuższy okres i nie narzekałam:). Minusem oczywiście są: brak urlopu, podwyżek itd- ale to standardowa umowa zlecenie, więc podpisujące ją osoby wiedzą o tych ograniczeniach. Dla studentów świetna opcja:)

uuuiiiii

Nie ma jej od dawna.

kasiek

Hej, mam pytanie do kogoś kto aktualnie pracuje w Vessie, czy nadal panią menager jest pani A.G. bo próbuję sie do niej dodzwonić na telefon firmowy i nie mogę :(

jogodowo

Do osób piszących powyżej godziny pracy to zazwyczaj godziny otwarcia galerii handlowej czyli 11-12 godzin. Oczekiwania pracodawcy sa takie, że będziecie spełniać listę standardów sprzedażowych, nie chorować, robić wpłaty do banku z utargów - zazwyczaj po godzinach swojej prac. Niewykluczona jest konieczność przeprowadzania rekrutacji, tez w trakcie pracy.Atmosfera jest w porządku jeśli pracuje się z fajnymi dziewczynami, niestety tę atmosferę trochę czasem psuje szefostwo, ponieważ kultury organizacyjnej nie ma. Są ciągle zmiany zasad, łatwo się w nich pogubić, nie nadążyć, coś przeoczyć, a wtedy zaczynają się pretensje. Kiedy ja tam pracowałam zarobki były słabe.

kupipidyn

tak jak szanowną ooprzedniczkę panią fiolę interesuje bardzo jakie są godzint pracy i jakie zmiany w tej firmie vessa. kultura organizacyjna firmy akurat jest dla mnie najmniej ważna, ważne żeby się można było skupić na swojej pracy i żeby była godnie wynagradzana terminowo. czy nie ma z tym problemów w vessa?

asiek

Ustalasz grafik tak aby wszystkim z zespolu pasowało. Nikt go nie sprawdza. Pracujecie jak chcecie.

zoi

Pani Manager u nich już nie ma. Zmieniło się wiele, teraz są stawki godzinowe i zarabia się dobrze. W grafik nikt się nie wtrąca, pracujecie jak chcecie. Same układacie.

VySSAna

dziękujemy PANI MENAGER za info :)

kaja

(usunięte przez administratora)chore progi, wypłata słaba. Wytrzymałam 3 mce teraz pracuje w reserved- ruch duzo wiekszy i daje rade i mam chociaz fajne pieniadze

natii

Możesz wysyłać CV na adres praca@vessa.pl

gaja

Napiszcie w ogóle w jaki sposób aplikowaliście do Vessa, bo nie moge nigdzie znaleźć ich ogłoszeń o pracę, az dziwne.

Megi

Ja pracowałam w Vessie ponad rok. Byłam zadowolona. W większości miesięcy wyrabiałam progi wieć zarobki były fajne. Zdarzały się miesiące bez premii no ale to tak jest wszędzie. Atmosfera ok, dodatkowe konkursy - bony do H&M, Bershka itp. Pani A - spoko. Dużo wymaga - fakt. Ale taka branża.

M.

Ja właśnie awansowałam na kierownika:) super sprawa.

pik

Zarobki są różne z tego co wiem. Masz podstawę, premię i dodatki. Wszystko jest uzależnione od progu, ale ja jestem zadowolona. Zarabiam mniej więcej około 1500 - 1600zł na rękę. Dużo wymagają, ale jak się starasz to jest ok.

kika

w piatek mam rozmowe kwalifik. jakie sa zarobki srednie w 2013?

lid

hej , zatrudniają na umowę o pracę? pełen czy pół etatu? Zastanawiam się czy wysłać CV, dajcie jakies inf.?

Zostaw merytoryczną opinię o Vessa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vessa?

Kandydaci do pracy w Vessa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vessa