logo Vessa

Vessa

Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była na najwyższym poziomie. Nasi doradcy klienta zawsze przedstawią najnowsze kolekcje, zaprezentują produkt, opowiedzą o nim...
Wywiadu udzieliła:
Sandra Łykowska Właścicielka Vessa
Czym się Państwo zajmują?
Zajmujemy się handlem elegancką bielizną damską i młodzieżową, art. pończoszniczymi (pończochy, rajstopy, legginsy, podkolanówki, skarpetki, zakolanówki, getry, ocieplacze), kostiumami kąpielowymi oraz dodatkami. Prowadzimy także sprzedaż rajstop specjalistycznych takich jak: rajstopy wyszczuplające, relaksacyjne, przeciwżylakowe, antycellulitowe, chłodzące, ciążowe, rajstopy i pończochy w rozmiarze plus size i wiele innych. 
 
Jak wygląda obsługa klienta? 
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była na najwyższym poziomie. Nasi doradcy klienta zawsze przedstawią najnowsze kolekcje, zaprezentują produkt, opowiedzą o nim a także o jego producencie i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów.
 
Czy miejsce firmy od założenia jest cały czas to samo?
Nasza siedziba od lat znajduje się w Piasecznie pod Warszawą. Vessa stawia cały czas na rozwój własnej sieci. Wszystkie nasze punkty handlowe znajdują się w najczęściej wybieranych przez Polaków galeriach handlowych na terenie całej Polski.
 
Jak wygląda praca w Państwa firmie? 
Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości przepracowanych godzin i osiągniętych targetów. Nasi pracownicy mają możliwość współpracy z innymi punktami sieci z pozostałych miast Polski. Przechodzą szkolenia produktowe. Otrzymują zniżki na oferowany przez nas towar.
 
Czy umożliwiacie Państwo pracę zdalną w nagłych wypadkach lub podczas delegacji?
Vessa daje  możliwość zdalnej pracy z innego miasta w nagłych wypadkach.
 
Czy zatrudniacie Państwo studentów dając im start w karierze?
Jak najbardziej umożliwiamy start studentom i stawiamy na współpracę z młodymi osobami.