logo Vessa

Vessa

Opinie o Vessa

roksana 2012-01-24 23:19:04
A ja pracowałam u nich jakiś czas temu będzie ok. roku, ale w innym mieście i wcale nie narzekałam. Nie słyszałam też narzekań z innych miast - może dlatego, że dziewczyny między sobą nie mają takiego kontaktu. Nie wiem skąd wiesz, że inne miasta też narzekały. U nas wszystko było ok, wiadomo, że duże ciśnienie na obroty, ale koordynatorka jest w porządku. Co do towaru, to się zgodzę, ale do ocen personalnych już nie. Tak samo jak do umowy - jest to normalna umowa zlecenie i ja pita dostałam normalnie.
P 2012-03-13 14:08:10
Witam. Pracowałam w Vessie prawie rok za czasów Pani Kasi B. i byłam zadowolona. Nie narzekałam. Mam dobre wspomnienia. Jeśli miała Pani koordynator coś do powiedzenia to miała prawo, trzeba było przyjąć to z pokorą i zrobić co należało. Atmosfera była ok. Przede wszystkim trzeba robić to co jest w zakresie waszych obowiązków bo strzelanie fochów i na forach obrażanie kogoś jest niepotrzebne. Serio czytajcie umowę zanim podpiszecie;) pozdrawiam
P 2012-03-15 13:45:32
Wiem, że piszecie o obecnej Pani koordynator. Stwierdzam jednocześnie, że atmosferę trzeba stworzyć wspólnie i od Was zależy jak będzie się Wam pracowało. Razem z dziewczynami miałyśmy chwile słabe w wyniku np słabych obrotów co nie podobało się czy szefowej czy koordynat ale trzeba było zrozumieć, że to też ich praca ich zarobek. Słyszałam od dziewczyn po moim odejściu, że coś się zmieniło w firmie jednak umowy były takie jak nasze, z wypłatami i wpłatami do banku też było tak samo. Trzeba mieć charakter i silną motywację do pracy żeby później nie tworzyć tych opowieści na forum;) ale wolność słowa:)
O. 2012-12-11 14:17:15
A ja tam nie narzekałam. Czasami przyjeżdżała (usunięte przez administratora) i się czepiała, ale nie było to bóg wie co i jak się to poprawiło to było już spoko. Pracowałam w różnych miejscach i gdyby nie szkoła to z chęcią wróciłabym do tej pracy. Kasa nie była taka zła. Z miesiąca spokojnie miałam ponad 2300 tyś. wypłaty przy wyrobionym targacie. Jak nie było tego targetu to kaska była troche mniejsza, ale za to pracy było mniej /czsami kilkanaście klientek przez cały dzień /. Jak któraś lubi prace i dogaduje się z innymi to robota będzie ok. Teraz pracuje gdzie indziej i zarabiam 1700 i trohe mi szkoda tej roboty, no ale szkoła to szkoła....
B 2013-01-31 07:21:29
A co to konkurencja, że tyle płacą?
lid 2013-02-04 17:41:21
hej , zatrudniają na umowę o pracę? pełen czy pół etatu? Zastanawiam się czy wysłać CV, dajcie jakies inf.?
kika 2013-02-13 20:33:23
w piatek mam rozmowe kwalifik. jakie sa zarobki srednie w 2013?
pik 2013-02-14 21:44:01
Zarobki są różne z tego co wiem. Masz podstawę, premię i dodatki. Wszystko jest uzależnione od progu, ale ja jestem zadowolona. Zarabiam mniej więcej około 1500 - 1600zł na rękę. Dużo wymagają, ale jak się starasz to jest ok.
M. 2013-02-21 15:11:06
Ja właśnie awansowałam na kierownika:) super sprawa.
Megi 2013-03-24 10:37:23
Ja pracowałam w Vessie ponad rok. Byłam zadowolona. W większości miesięcy wyrabiałam progi wieć zarobki były fajne. Zdarzały się miesiące bez premii no ale to tak jest wszędzie. Atmosfera ok, dodatkowe konkursy - bony do H&M, Bershka itp.
Pani A - spoko. Dużo wymaga - fakt. Ale taka branża.
gaja 2014-04-02 23:54:12
Napiszcie w ogóle w jaki sposób aplikowaliście do Vessa, bo nie moge nigdzie znaleźć ich ogłoszeń o pracę, az dziwne.
natii 2014-04-03 09:41:49
Możesz wysyłać CV na adres praca@vessa.pl
kaja 2014-08-05 09:32:03
(usunięte przez administratora)chore progi, wypłata słaba. Wytrzymałam 3 mce teraz pracuje w reserved- ruch duzo wiekszy i daje rade i mam chociaz fajne pieniadze
VySSAna 2014-10-09 15:19:03
dziękujemy PANI MENAGER za info :)
zoi 2014-10-16 08:51:14
Pani Manager u nich już nie ma. Zmieniło się wiele, teraz są stawki godzinowe i zarabia się dobrze. W grafik nikt się nie wtrąca, pracujecie jak chcecie. Same układacie.
asiek 2014-11-14 09:58:21
Ustalasz grafik tak aby wszystkim z zespolu pasowało. Nikt go nie sprawdza. Pracujecie jak chcecie.
kupipidyn 2014-12-27 17:36:52
tak jak szanowną ooprzedniczkę panią fiolę interesuje bardzo jakie są godzint pracy i jakie zmiany w tej firmie vessa. kultura organizacyjna firmy akurat jest dla mnie najmniej ważna, ważne żeby się można było skupić na swojej pracy i żeby była godnie wynagradzana terminowo. czy nie ma z tym problemów w vessa?
jogodowo 2015-01-25 10:46:10
Do osób piszących powyżej godziny pracy to zazwyczaj godziny otwarcia galerii handlowej czyli 11-12 godzin. Oczekiwania pracodawcy sa takie, że będziecie spełniać listę standardów sprzedażowych, nie chorować, robić wpłaty do banku z utargów - zazwyczaj po godzinach swojej prac. Niewykluczona jest konieczność przeprowadzania rekrutacji, tez w trakcie pracy.Atmosfera jest w porządku jeśli pracuje się z fajnymi dziewczynami, niestety tę atmosferę trochę czasem psuje szefostwo, ponieważ kultury organizacyjnej nie ma. Są ciągle zmiany zasad, łatwo się w nich pogubić, nie nadążyć, coś przeoczyć, a wtedy zaczynają się pretensje. Kiedy ja tam pracowałam zarobki były słabe.
kasiek 2015-01-25 18:28:39
Hej, mam pytanie do kogoś kto aktualnie pracuje w Vessie, czy nadal panią menager jest pani A.G. bo próbuję sie do niej dodzwonić na telefon firmowy i nie mogę :(
uuuiiiii 2015-01-25 19:24:55
Nie ma jej od dawna.
blue dress 2015-04-08 16:56:52
Praca wymaga dużo samozaparcia, dyscypliny i wiary we własne możliwości sprzedażowe. Pracowałam dłuższy okres i nie narzekałam:). Minusem oczywiście są: brak urlopu, podwyżek itd- ale to standardowa umowa zlecenie, więc podpisujące ją osoby wiedzą <a przynajmniej powinny> o tych ograniczeniach. Dla studentów świetna opcja:)
Karola 2015-04-22 22:41:47
Pani Agnieszka juz nie pracuje.. juz z rok będzie :)
prawie 2016-05-07 21:56:11
Świetnie, że jest elastyczny grafik zadań @secco, ale bardziej mnie zastanawia czy wypłata jest u nich terminowa. W końcu dostawać wynagrodzenie o czasie to rzadkość, a to pewnie u nich jest w pełni możliwe. Ale czy będą jakieś oferty pracy teraz? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Vessa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vessa